Skoči na vsebino

4. NOVOLETNO FORUMSKO SREČANJE


Priporočene objave

Obvestilo

Midva sva dva, pa imava sobo za štiri, ker jih za dva ni več. :)

Če je še kje kak umirjen upokojenski par, ki si želi petnajst čez devet zvečer mirno zaspat in si naslednje jutro ob pol šestih zjutraj privoščit zdrav zajtrk in brezkofeinsko kavo, potem mi pošljite pm, da sporočim Alli, katera dama bo z mano v sobi pred spanjem vezla gobeline in kater gospod bo s fifty-jem debatiral o OZN in srebal vroče kamilice.

:)

p.s.

V poštev prideta tudi dve upokojenki ali dva upokojenca.  Samo brez svinjarij, prosim. :)

Uhhhh Manu.....k bi ti vedla,kok me drži,da bi tole prevedel v jezik kako naj rečem.....dejanskega stanja..... :lol1: :lol1: :lol1: ....pa se bom zaradi velike ljubezni do tebe in globokega spoštovanja do tvojega simpatičnega izbranca ZADRŽAL.

Bilo bi pa smešno...... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ItaQ.......pa se lahko oba stisneta v sobico,katere nosilec stanovanjske pravice je Pepe-san......po nekih neuradnih virih sem izvedel,dsa bo kljub temu,da je 9 posteljan,še vedno na razpolago min 3 posteljice......seveda ob predpostavki,da te raznorazne zvočne kulise ne motijo preveč.....seveda tudi mojega vzornika Fiftyja ne!!!!!

Manu......vedno tvoj oboževalec ti za razmislek pošilja še teh nekaj :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da še ni sigurno da bom v petek pred NFS bil v Lj. Počakajmo še malo z dogovarjanjem. Bom sporočil natančno, takoj ko bom vedel kako in kaj.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me čakat.

Se šparam za peto jubilejno...  :P

:? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

D te nam sanjal......in kdo mislš,da nam bo pol ALTERMAJSTRA zrihtal!!!!!!!!!!?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me čakat.

A zdej vidiš, da te vsi čakamo!!!! :fight2:

A bi mi rad veseli december in celo naslednje leto pokvaru?! :fight2:

A, a, a, a, a bi to rad??!!!! :angry:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo hropci nabijalci, šparajte še malo moči za nabijanje ob šanku, da vas nebo pol zmanjkalo ko ste že bolj v letih :devil: :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo hropci nabijalci, šparajte še malo moči za nabijanje ob šanku, da vas nebo pol zmanjkalo ko ste že bolj v letih  :devil:  :lol1:  :grim

HHuuuuuuuuuuhhhhh Pervy......če se ne motim,so hed fešto hodili spat predstavniki mladega roda MS.......tisti z leti Jaz/2...... :huh: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Miss Motosvet:

V naslovu piše:

Prijavite se čimprej, najpozneje do 4. decembra (sobota), do takrat je treba tudi plačati žuralnino

Če bo Alena_I_bmw dovolila preveriti črtico, se bom prijavil  :naughty:

Tadej

v tem primeru tudi jaz odpovedujem udeležbo in se bom prijavil šele ko mi bo katera dovolila preverjati črtice, trikotnike, golice,...... .)

ni fer da lahko tadej postavlja pogoje za udeležbo, mi pa ne! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!