Skoči na vsebino

4. NOVOLETNO FORUMSKO SREČANJE


Priporočene objave

S kom bom pa jaz kavo pila  :(  :blink:  :cry:

Prepričana sem, da si bo marsikateri motosvetovec na novoletnem forumskem srečanju s tabo ob kavi želel pogovarjati o službenih zadevah. :)

Če pa le ne bo šlo, bi pa morda en dan prej z Dolomitov prišli, da bo fifty uletu.

Strukturni skladi so še vedno njegova naj tema. :)

:devil:

Samaizzivašpress. :) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IIIIIIIIII....Manu....to je tut moja najljubša tema.....dej pridita en dan prej nazaj.........plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IIIIIIIIII....Manu....to je tut moja najljubša tema.....dej pridita en dan prej nazaj.........plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

:004  :004  :004

Klimbra, a te lahko še jaz povabim na kavico??.... ker tudi mene zeloooo zanimajo strukturni skladi???? :?

In po dolgem času (odkar ni več moj sodelavec) imam končno en dober razlog, da tudi Fiftyja spet povabim na pivo!! Juhu! :yea2: :yea2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Da se spet malo zjadam - tudi tokrat ne bo slo ... ovaj put Sudan... Predlani skoraj, lani ze palcano pa preklicano - e letos pa = K.... (Khartoum)...

No ni kaj zeliva vam veliko zabave in se enga za naju po grlu dol butnte...

LP Goranka&DaNe

Na obalama vecnog Nila.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, a te lahko še jaz povabim na kavico??.... ker tudi mene zeloooo zanimajo strukturni skladi????  :?

... mene pa skladi rizičnega kapitala... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa, kdaj mislite ostali plačat?

Alla :hmm:

:lol1: ............. Naša Alla, zmeraj z obema nogama na trdnih tleh. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Alla ... a se ti tok mudi plačat račun od liposukcije oz. kirurškega posega za povečavo .... :grim :grim .)

Jutr bo sigurno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javno objavit imena tistih ki še niso plačali. Pa jih prijavit davčnemu uradu in postavit na sramotilni steber (ok to zadnje je že malo preveč). :ph34r:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse prijavljene na NFS quattro, ki še niso plačali, naprošam, da to storijo čimprej!!!

Še enkrat moja telefonska št.: 041-697-301

Alla

Alla...pridem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, a te lahko še jaz povabim na kavico??.... ker tudi mene zeloooo zanimajo strukturni skladi????  :?

In po dolgem času (odkar ni več moj sodelavec) imam končno en dober razlog, da tudi Fiftyja spet povabim na pivo!! Juhu!  :yea2:  :yea2:  :kva2:

:OK: :OK: :OK:

Aja :wub: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nezadržno se približuje 4. NFS na 3K --- ta vikend sem bil na Pokljuki na podobni varianti fešte - hribi, sneg, svež zrak, totalni odklop --- in moram rečt, da se mtosvetovega novoletnega forumskega RES že veselim. Muhuahhahahaha!!!! :OK:

Zaradi potrditve našega dogajanja morate Alli vsi prijavljeni poravnati NFS quattro najkasneje do srede, 8.12.2004., neplačnike pa bomo primorani izbrisati iz liste prijavljenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla...pridem..

In res bo prišel.....v mojem spremstvu.....ne verjameš.....še danes........JAOOOOOO nebi bil na tvojem mestu!!!!!

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi plačujete na račun, vas še enkrat opozarjam, da napišite za namen plačila KDO PLAČA!!!!

Zdaj pa naj se javi model, ki ni sledil tem navodilom.

Alla

Z drugimi besedami.. da vidmo kok ste pošteni :naughty:

Sorry za :topic: , nam vec :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil. .)

Če mi plačujete na račun, vas še enkrat opozarjam, da napišite za namen plačila KDO PLAČA!!!!

Zdaj pa naj se javi model, ki ni sledil tem navodilom.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!