Skoči na vsebino

Tri sestre


Ice

Priporočene objave

Holly Crap, ...Valentino46 ....

Man I can only say, ..It' was like nice meeting you, ...but now Sayonara, Ice is coming to lunch and your ass is his main dish!

P.S.: Zakaj so Kamikaze nosile čelade?

Brez veze!!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valentino RTFL.

in zadnjic bi te prosil,da ce te kaj tisci ali mi poslji mail direktno ali se pa tukaj izlij....VSE druge bedarije,ki jih bos pisal po temah "motocikli" in "on the road" bodo zbrisane brez komentarja,ce nimajo veze s temo.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, motorsvet postaja počasi policijska država.

Ena misel, en post, en ...

Z Lojzijem, tudi znanim smetkovičem, sva preventivno že znižala frekvenco objav, da ne bi slučajno končala v kakem restu

Se čuje glas iz ilegale: Valentino, daj!

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yeah right.... potem pa smetite kjerkoli kdajkoli in kolikor vam dusa da.samo potem da mi EDEN ne zapiska,zakaj je toliko smeti po motociklih in on the road nametanih.

policijska drzava .....MY ASS!!

za namecek,jaz lahko tudi napisem spis z 200 besedami in dam na vsak post ENO CRKO! how about that?!? bo to vredno kot smetenje? ...... ce nimate dosti prostora za CISTO bluzenje potem vam pa naj kdo drugi pomaga.

in zakaj potem sploh arhiv in funkcija isci? saj so tako samo brez veze okraski na strani.codeine odstrani to,se ne rabi.ce smo ze pri temu,zakaj sploh registracija? in v chatu tri razlicne sobe? in profil osumljenca? clanki in nasveti so tudi samo potrata web-prostora na serverju.... sem se kaj pozabil? yep ......FAQ? kaj je le TO? skrivnost skrivnost .......

v tem smislu.......se priporocam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, dober si.

Ne bom te več jezil, vendar, ne si vsega tako močno k srcu jemati.

Uživaj in čisti naprej.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo znana situacija: nekdo bi rad stvari skupaj držal, da bi imele rep in glavo drugi pa hajd po njem.

Po moje ICE je edina rešitev, da se nehaš sekirati, ker sralcev po forumu nas je kolikor češ. Boš ene dva v red spravil, se bo novih pet namnožilo.

Ti kar briši, pa nič se ne opravičuj.

Ko ti bo pa prekipelo, naj pa kakšen drug kreten red dela.

P.S. upam da me ne boš spet obtožil, da Gregsu kšeft prevzemam.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm sorry,ce je bil prehud izpad,samo mislim cisto resno.

deli foruma pac niso vec zajebancija zacetnih mesecev,nabralo se je tudi ze veliko uporabnih informacij in te drzati v obliki z ne preveliko navlake lahko funkcionira samo z neko mero discipline,vsaj v pomembnejsih temah.zato se bodo najbrz taki konflikti se pogosteje pojavljali,ker pac novinci/novejsi udelezenci foruma ne znajo/nocejo/se jim ne da odpreti neke nove teme pod drugim naslovom in je lazje spremeniti potek teme in s tem zajebati toisto.rezultat je splosno iskanje in sprasevanje kje je kaj in kdo je ze to napisal.

moje stalisce glede tega je znano,zato ga ponavljal ne bom,rezultati bodo vidni.ce se clani foruma s tem ne strinjajo,prosim za obvestilo in predloge kako to resiti,ali za zamenjavo z mesta moderatorja.

Uredil - Ice on 18/01/2002 10:02:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo filozofije v stilu, če bi bil jazst moderator (a na srečo nisem) in s priokusom otepanja s tujim onetom po koprivah:

-ne poravljaj v živem topicu, ker je živ, ti ga pa v bistvu seciraš, vivisekcija pa ni dovoljena

-živemu pomembnemu topicu XXX ustanovi vzporedni topic AXXX in ga takoj zakleni

-ko bereš topic XXX, bereš pa tako, kot jaz, skoraj vse, prekopiraj tisto, kar vsebuje kaj soli v zaklenjeni topic AXXX, živi topic XXX pa prepusti svoji usodi

-v zaklenjenem topicu AXXX lahko potem po mili volji vrtnariš, ne da bi ti krokarji in vrane kradle in mešale semena

-mi, navadni smrtniki pa bomo točno vedeli, kam po zbrane koristne informacije

-tisti, ki bo imel slan ali neslan odgovor na nekaj v topicu AXXX bo to pač zapisal v topicu XXX, ker ga bo zaradi sličnosti imena takoj našel tudi, če bo zakopan v zgodovini

Poskusi in boš videl, da boš zopet našel svoj dušni mir.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Buuuuuu

Dol

Ven z Brrrmjem

Samo njega ne za moderatorja.

Brrrm

No ne bit skromen, ideja je res dobra, pa kdorkoli bo moderator, jo lahko uporabi. Pravzaprav lahko za katerikoli topic dvojnik kdorkoli odpre in v njem naredi to kar predlagaš.

Jaz bi te prosil, da enega za "mušter" ti narediš, potem naj se pa prostovoljno od primera do primera še kakšen javi pa bo morebiti stvar uspela, da ne bo vse samo na enemu viselo.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nisem prebral RANovega predloga, ker sem šel domov.

Brrrm

Ker je ravno petek in je čas za metek je Brrrm pograbil brzostrelko in šel streljat. Seveda tako kot pravi - domov.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm-a za CARJA,MODERATORJA in LEGENDO,takoj tukaj sedaj!

kot je rekel ran,ti odpri eno poskusno temo,kjer bos tvoj predlog uveljavil,ostali bomo pa tacas delali,sluzili kruhek in se vozili naokoli in uzivali.see my point?

BTW: podpiram ran-ov predlog

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z brzostrelko bo danes bolj težko, ker imamo zvečer doma fešto, na kateri vina in piva ne šparamo.

Tako, kot ne vinjen, da ne rečem pijan, na motorciklina ne , tudi na Lady ne.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je sedaj? kje so vsi tisti,ki jim nic ne pase in se morajo stalno cez vse in vsakega mokirati? tu imate temo za vas odprto.........

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se zavzemam za to, da se delfini na naši obali zaščitijo.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvalno furioso! samo pingvine si pozabil

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res! Pingivine je vsekakor tudi treba varovat. Predvsem na naši širni in sinji in čisti in oh in sploh blesteči obali.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!