Skoči na vsebino

Yamaha BT 1100 Bulldog


RAN

Priporočene objave

Zvok je kar v redu. Ni ravno B52, drugače pa je prav lep robat "moški" zvok. Pri 250-ki sem šel prvi teden auspuhe vrtat, tu pa ni potrebno, saj zna motor prepričjivo zarohneti.

Ta teden mi ne bo zneslo, drugi teden pa zagotovo pridem v Lj.

Sicer sem pa prav vesel motorja, ki se zelo lepo vozi.

Po dveh 250 kubicnih letih sem sedaj 1100 kubicno masino po dezevni, predvsem pa zelo mastni cesti brez problemov pripeljal iz Krškega v N.m.

Kaj več o vtisih pa, ko kaksen kkm naredim. Ce bo koga zanimalo, seveda.

Ti kar pridno piši, ker nas zelo zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej iskrene cestitke in obilo lepih trenutkov pred, med in po voznji! :wink:

Zvok je kar v redu. ....

Kaj več o vtisih pa, ko kaksen kkm naredim. Ce bo koga zanimalo, seveda.

A si taksne izpuhe ze slisal pri delu?

bikeside.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damjan, mater da sem 200% srečen zate! 8) 8)

Heh wellcome! In ja ko boš imel čas pokliči da narediva kak krog in popijeva pivo!

Srečno in varno vožnjo ti želim!

P.S.: Oranžna RuleZZZZZ! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja ko boš imel čas pokliči da narediva kak krog in popijeva pivo!

Srečno in varno vožnjo ti želim!

P.S.: Oranžna RuleZZZZZ! 8)

Thx, Zoolo. Pa tudi vsem drugim. Okoli Ljubljane pa bom drug teden kaj hodil. Oz. kužata na sprehod peljal. Obvezno te prej pokličem

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno B52, ...

:lol: še vedno lahko ene par piksn na auspuh privežeš :twisted: :twisted:

Ne vem kje si to dobila ?

Jaz tega nisem napisal. :shock:

Pol se pa še Desmo nekaj čudi. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tega nisem napisal. :shock:  

Pol se pa še Desmo nekaj čudi. :cry:

Saj temu se jaz čudim. :lol: :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tega nisem napisal. :shock:

Pol se pa še Desmo nekaj čudi. :cry:

Saj temu se jaz čudim. :lol: :P :twisted:

Pejt se solit ! :evil:

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr,

včeraj, ko sem plačal fazer1000, sem skoraj siknil "Ne, daj mi raje bulldoga"... S solzami v očeh sem se pustil prepričati argumentom, da ni čisto idealen zame, da mi fazerka v tej fazi lahko nudi več ...

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr,

včeraj, ko sem plačal fazer1000, sem skoraj siknil "Ne, daj mi raje bulldoga"... S solzami v očeh sem se pustil prepričati argumentom, da ni čisto idealen zame, da mi fazerka v tej fazi lahko nudi več ...

:cry:

Sim, a topic za Fazerko ne obstaja? :shock: :lol: :roll: :wink: 8) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN, jaz sem napisal, da ni ravno B52. To je Zoolojev. Malo se tudi jaz zanimam za Akrapoviča, čeprav mi trenutna situacija (beri: zvok) kar ustreza.

Kuža ima 550 km (preveč mraza za kaj več), moram pa reči, da je ta motor narejen zame. Kar nekaj odličnih motorjev sem preizkusi, preden sem se odločil za Kužata, vendar mi ni žal. Zelo krotek motor ( pri pospeševanju pokaže tudi zobe), z veliko navora ter ne predivji po značaju. Kaj več kasneje. Sedaj se ga tud še ne upam prtisnit. Kot prvo je nov, kot drugo, naj bi bil prehod iz 250 na 1100 bol postopen.

Ko bomk vedel kaj več, sporočim.

(Če bo v nedeljo vreme, grem na Rab)

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Motor ima 2200 km. zelo zadovoljen. Servis imel na 1200 km. Cena 18.100 za olje filter ter cca 2 uri dela. Tudi zadovoljen

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Najprej iskrene cestitke in obilo lepih trenutkov pred, med in po voznji! :wink:

Zvok je kar v redu. ....

Kaj več o vtisih pa, ko kaksen kkm naredim. Ce bo koga zanimalo, seveda.

A si taksne izpuhe ze slisal pri delu?

bikeside.jpg

Jaz že.......SEM SVOJGA RAJ UGASNU.........K multipraktik v primerjavi z STRATOSFERSKIM BOMBNIKOM!!!! B) B) B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem. Dejte povedat kok kej tale bulldog pije. Pa kako je za potovanje v dvoje.

Men pije od 5-6 litrov (malo več, kot jaz) ;) . Za potovanje v dvoje pa ne vem ,ker se bolj sam vozm. Sicer pa poglej cel topik (tud nazaj), ko Zoolo o tem še več piše. Imaš vse podatke.

LPD

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem. Dejte povedat kok kej tale bulldog pije. Pa kako je za potovanje v dvoje.

Men pije od 5-6 litrov (malo več, kot jaz) ;)

OK, še enkrat odprt na fergazerjih z odprtimi rori, poraba po zadnjih podatkih od 4,5-8,5 litra/100 km.

Vse odvisno od tega kako ti desna roka tripa! ;)

Hmm potovanja v dvoje?! :blink:

Človek božji, raje kupi kaj drugega, na mojem ta pojem niti ne obstaja, kako je z originalnim položajem stopalk (in nog sopotnika) ne vem, verjetno pa se počutje sopotnika izboljša, s primernim zadnjim kufrom, naslonom in umirjeno vožnjo.

No ja nekateri umrejo na zadnjem zicu v prvih 50ih kilometrih, sem pa doživel čudež ko je deklina povsem nevajena motorjev sedela na danjem sedežu cca 400 km in se na cilju NULA pritoževala!

Hmmm, ... precej odvisno tudi od dimenzij sopotnika/sopotnice. :rolleyes:

Ehh kaj pa vem, Men je Bulldog motor za enega, oz. za dva če slučajno koga na kavo pelješ, no ja vpraši če te še kaj zanima.

Z.t.H. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlo lep motorcek, moje mere so blizu tvojih (194/95) samo si nekak ne predstavljam sebe gor...mas vsaj kako sipico? To more bit pri 190 rahlo noro, veter te hoce dol odpihnit ne? :)

Jaz mam pri Pegasu visjo sipico pa me pri 170 ze cist nazaj tisci...

Ej Dejva midva tole na Forum, da še ostali preberejo, ... tko da ti bom u Bulldogu odgovoru, OK?

OK, do 140 vsaj meni osebno veter ne predstavlja ovire, heh pri 190 pa stari moj, impro liga rulezzz, pa se na sedežu nazaj pomakneš, pa malo višje na sedlo usedeš, pa noge not do tanka kolikor gre, .... no ja telo dol (ponovi smet kolikor gre), pol se pa da LJ-MB prid't v 62 minutah iz centra v center mesta, ... no ja potem sem bil še vedno v stanju vodit sestanek in se odpeljati nazaj. :D

Ma ne motor niti ni mišljen za konstantno vožnjo nad 140 km/h, potem kupiš kaj drugega z boljšo zaščito. JE PA REŠITEV podaljšana Turing šipa spredaj, sam je meni osebno tok grda da, ... Nein Dnake, Finke Švedinje (pa da ne pozabimo na Norvežanke) :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ehhh, ... kratka info, ... kljub paniki, da po 16 k km ni kaj dosti ostalo od steklene volne v obeh loncih, sem včeraj radostno ugotovil, da zadeva še obstaja in je še daleč trenutek ko bom moral menjati toto zadevo v piskrih! :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo najdu, kakšno šipo za spredaj, ki bi Bulldogu pasala (pa ne original touring šipa, ki je grrrrrrrrda. ) mu dam za pir.

Sicer pa čedalje bolj zadovoljen.

LP damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Takle Bulldog se vozi po Sloveniji, pa tudi naprodaj je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u... Sem ga zapazil na Grobniku. Zanimiva barva.

_20_6_2003_netjp1p.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri pa majo okus :o

Nočna mora ne sam za garažo, tud za ostale ko ga vidjo na cesti :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!