Skoči na vsebino

Yamaha BT 1100 Bulldog


RAN

Priporočene objave

to je čista resnica

dokler jo ne probaš- voziš,ne veš kaj ponuja

jaz sem presenečen na to kar ta motor ponuja

dodal sem mu kit za povečanje moči, K@N filter in izpuh MASS

in dobil pravo raketo ranga V-MAX-a

hiba tega motorja je pa samo v štarjerju do let.2005

Kako moreš sploh primerjat V-max z Buldogom. Buldoga lahko primerjaš kvečemu z Viragom 1100 pa še ta te bo scat peljal ! ! !

Ps: pa še tole izpuh + filter, ki ga omenjaš ti da kvečemu občutek večje moči vsled ropota, ki ga povzročaš Ks pa je bore malo več. Pri čoperjih ti najbolj pomaga dolina ali pa veter v hrbet z vsaj 60Km/h,Ne mi očitat, da motorjev ne poznam Viragota sem vozil 3 leta V-maxa 9 let Buldoga pa na probni vožnji takoj, ko je prišel nov sem misli,da bo to nadomestek V-maxa in že po prvi vožnji sem bil totalno razočaran nad slabim agregatom v primerjavi z V-maxovimi 140 Ps res prava raketa proti Buldogu !:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako moreš sploh primerjat V-max z Buldogom. Buldoga lahko primerjaš kvečemu z Viragom 1100 pa še ta te bo scat peljal ! ! !

Ps: pa še tole izpuh + filter, ki ga omenjaš ti da kvečemu občutek večje moči vsled ropota, ki ga povzročaš Ks pa je bore malo več. Pri čoperjih ti najbolj pomaga dolina ali pa veter v hrbet z vsaj 60Km/h,Ne mi očitat, da motorjev ne poznam Viragota sem vozil 3 leta V-maxa 9 let Buldoga pa na probni vožnji takoj, ko je prišel nov sem misli,da bo to nadomestek V-maxa in že po prvi vožnji sem bil totalno razočaran nad slabim agregatom v primerjavi z V-maxovimi 140 Ps res prava raketa proti Buldogu !:hmm:

ti že veš

z dodanim kitom bulldog pridobi 20KM,so testirali v franciji in angliji,z zamenjavo auspuhov,pa tudi veliko pridobiš, ker imajo bulldogi let 05-06 katalizator v auspuhu ,tako da ne govori če nisi videl-sprobal,hočem povedat, da med originalnim in predelanim je ogramna razlika, sta tudi 2 lastnika bulldogov prišla stestirat mojega in sta bila presenečena nad razliko in sta tudi naročila kit in drug auspuh,glede končne ne gre nič več ,ker gre do blokade z original ali predelanim ,dobi pa končno veliko prej, navor se je tudi veliko povečal,in ni več luknje pri 3500obr,za kaj več, bi se pa mogla osebno dobit in primerjat med tvojim BMW,ti dam iziv

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne razumem, zakaj zahtevate od Bulldoga tako moč in performance? Hvalabogu, da je na tržišču en pameten motor z manj kot 80 konji! Če bi rad hud, hiter, okreten motor s sanjskim performansom, ne vem kaj delaš v temi od Bulldoga in kaj bi nam rad dopovedal? Bulldog je legenda in se ne rabi dokazovat s konji in ne vem kakšnim tulečim zvokom. Obratomer ima kot dizelica, halo fantje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne razumem, zakaj zahtevate od Bulldoga tako moč in performance? Hvalabogu, da je na tržišču en pameten motor z manj kot 80 konji! Če bi rad hud, hiter, okreten motor s sanjskim performansom, ne vem kaj delaš v temi od Bulldoga in kaj bi nam rad dopovedal? Bulldog je legenda in se ne rabi dokazovat s konji in ne vem kakšnim tulečim zvokom. Obratomer ima kot dizelica, halo fantje?

tebi kot ženska je dovolj kar nudi

meni pa premalo,zato sem se odločil o predelavi

kot sam motor, pa mi ni lepšega kot je bulldog

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti že veš

z dodanim kitom bulldog pridobi 20KM,so testirali v franciji in angliji,z zamenjavo auspuhov,pa tudi veliko pridobiš, ker imajo bulldogi let 05-06 katalizator v auspuhu ,tako da ne govori če nisi videl-sprobal,hočem povedat, da med originalnim in predelanim je ogramna razlika, sta tudi 2 lastnika bulldogov prišla stestirat mojega in sta bila presenečena nad razliko in sta tudi naročila kit in drug auspuh,glede končne ne gre nič več ,ker gre do blokade z original ali predelanim ,dobi pa končno veliko prej, navor se je tudi veliko povečal,in ni več luknje pri 3500obr,za kaj več, bi se pa mogla osebno dobit in primerjat med tvojim BMW,ti dam iziv

Drž se tvojga podpisa in ropota z + 20Ps ! ! Jaz se stabo nebom prerekal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bulldog je dober motor; v pravem pomenu besede; občutek ko sm se vsedu nanjga je bil najbolj zanimiv; k da ga mam že 10 let ;) in ja, pelje se dobro; in tudi gre solidno; primerjava z viragotom? a dej no, "mejčken" mim; in tud jst sm mnenja, da ima Bulldog ravno zadosti konjev, za lahkotno, malo ostrejšo, v prvi vrsti pa sproščeno in uživaško vožnjo ... za kar je tudi narejen. IMHO sevede

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vseh nebeških nakedih... če vam Bulldog kot tak ne ustreza, je izbira močnejšega motorja v tej klasi takooooo enostavna! In, kot je rekel hajoktejn, je krasen za uživaško in sproščeno vožnjo in to je zame bistvo motociklizma (in verjetno za večino njegovih lastnikov, ki so, kot sva ugotovila z DESIMom - usi mal moteni O:-) ). Če bi imel še ABS, bi bil moj sanjski moški :wub: :wub:

Bog blagoslovi tistga, ki mu je vdihnil dah življenja iz papirja v kovino. Res je edinstven moped. Pa dva auspuha ma B) (vm bom kšno fotko prlepla, da boste vidl kko zgledava, če boste pridni O:-) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Jaz imam Bulldoga od leta 2003. Sem zelo zadovoljen, saj mi ponuja ravno tisto, kar si pri motorjih želim. Konjenice je za normalno in uživaško vožnjo kar dovolj.

Bulldog je sicer res daleč od V-maxa, ne moreš pa ga primerjati z Viragom. Čisto drug motor z drugo ciklistiko, zavorami, namenom in voznimi lastnostmi.Edino agregat je izpeljanka Viragovega (skoraj enak).

Glede težav, ki jih navajaš pa ti tudi jaz priporočam obisk servisa. Jaz sem klenkanje in resetiranje števcev na 0 zaenkrat rešil z novim akumulatorjem. Prvi je zdržal od leta 2003 do letos spomladi. Ker sem z Dolenjske , ljubljanskih servisov ne poznam, zato ti težko svetujem.

LP Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Bulldoga od leta 2003. Sem zelo zadovoljen, saj mi ponuja ravno tisto, kar si pri motorjih želim. Konjenice je za normalno in uživaško vožnjo kar dovolj.

Bulldog je sicer res daleč od V-maxa, ne moreš pa ga primerjati z Viragom. Čisto drug motor z drugo ciklistiko, zavorami, namenom in voznimi lastnostmi.Edino agregat je izpeljanka Viragovega (skoraj enak).

Glede težav, ki jih navajaš pa ti tudi jaz priporočam obisk servisa. Jaz sem klenkanje in resetiranje števcev na 0 zaenkrat rešil z novim akumulatorjem. Prvi je zdržal od leta 2003 do letos spomladi. Ker sem z Dolenjske , ljubljanskih servisov ne poznam, zato ti težko svetujem.

LP Damjan

Pozdravljen med "motenci" ;)

Vem, da je zasnova motorja menda zelo stara, če me spomin ne vara, so ta V dvovaljnik skonstruirali iz dven enovaljnikov, ki segata tja v leto 1980? Torej zelo oldschool COOL. Pravzaprav je Bulldoga težko primerjat s kakšnim drugim motorjem, ker je čisto svoj. Razgrajaški naked tipa ropotarnica s chopperskim motorjem, ki komaj doseže borih 180 km/h? Ga ne poznam :blush: Res je tako kul, da kljub temu, da sem jaz kupila drugega nakeda (Bulldog, oprosti, res se bojim tvojih R1-ovskih bremz), ostaja pri hiši. Ker, ko bomo vsi na dvorišču izživeli bavarske sanje, sem prepričana, da se bomo ponižno vrnili nazaj h boščku. Do takrat bo pa pančkal v hiši, konzerviran in pokrit z lahnim pregrinjalcem, ki diha. Pri nas je od novega in sedaj bi ga bilo za tistih par jurjev res škoda prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Živjo!

Sem v fazi nabave Bulldoga, me pa zanima če kdo ve za kakšnega dobrega tu pri nas, ali pa bo treba iti pogledati čez mejo (če so na Avtonetu vsi pripeljani iz Italije, zakaj ga nebi šel sam tja iskat? :) )

Že vnaprej hvala za informacije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Sem v fazi nabave Bulldoga, me pa zanima če kdo ve za kakšnega dobrega tu pri nas, ali pa bo treba iti pogledati čez mejo (če so na Avtonetu vsi pripeljani iz Italije, zakaj ga nebi šel sam tja iskat? :) )

Že vnaprej hvala za informacije!

pokliči 040 266 666

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo!

Sam sem lastnik bulldoga nekaj let in sem blazno zadovoljen z njim. Edina stvar, ki me moti pri njem je to da je težko dobiti dodatno opremo zanj. Težava je v tem, da ne najdem podatkov kje bi lahko kupil nosilce za potovalne kovčke oz. torbe. Če ima kdo kakšno idejo, kako naložiti prtljago bom zelo vesel nasveta.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Sam sem lastnik bulldoga nekaj let in sem blazno zadovoljen z njim. Edina stvar, ki me moti pri njem je to da je težko dobiti dodatno opremo zanj. Težava je v tem, da ne najdem podatkov kje bi lahko kupil nosilce za potovalne kovčke oz. torbe. Če ima kdo kakšno idejo, kako naložiti prtljago bom zelo vesel nasveta.

Lp

Poizkusi na www.yamahabulldog.com italijanski forum lastnikov bulldogov . Tam je nekaj fotografij in idej,,boš pa sam moral zavihat rokave.lp.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor. Se mi je kar zdelo, da brez lastne spretnosti lahko kar pozabim na pasjo prtlago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor. Se mi je kar zdelo, da brez lastne spretnosti lahko kar pozabim na pasjo prtlago.

Probaj kaj najti na www.motorradzubehor.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo!

Sam sem lastnik bulldoga nekaj let in sem blazno zadovoljen z njim. Edina stvar, ki me moti pri njem je to da je težko dobiti dodatno opremo zanj. Težava je v tem, da ne najdem podatkov kje bi lahko kupil nosilce za potovalne kovčke oz. torbe. Če ima kdo kakšno idejo, kako naložiti prtljago bom zelo vesel nasveta.

Lp

Jaz sem kupil noisilec zadnjega kovčka pri Motomaxu v Izoli, kovček pri Promotorju, ploščo za pod kufer pa ne vem kje (mogoče tudi Motomax). Ob strani imam potovalne torbe, na tanku pa tank torbo. Puna kapa prostora, če gresta dva. Ko sem pa sam mi je pa dovolj kufer pa tank torba. Skratka se da. Sem pa zasledil tudi pri Louisu nekaj primerne opreme.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozna kdo poleg Bulldoga še kakšen podoben motor (naked), ki ustreza malo večjim dimenzijam riderja (191cm, 95kg - nič bauha (če je pomembno)).

Razni Z1000, FZ1n ipd je preveč miniaturno zame, kot kolena 65 stopinj itd je muka že sam na mestu sedet gor, pozabi če se pelješ. Bulldog pa baje takšnim velikostim kar ustreza (kolikor sem to temo bral).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo poleg Bulldoga še kakšen podoben motor (naked), ki ustreza malo večjim dimenzijam riderja (191cm, 95kg - nič bauha (če je pomembno)).

Razni Z1000, FZ1n ipd je preveč miniaturno zame, kot kolena 65 stopinj itd je muka že sam na mestu sedet gor, pozabi če se pelješ. Bulldog pa baje takšnim velikostim kar ustreza (kolikor sem to temo bral).

MotoGuzzi 1200 sport!

post-76-0-65635600-1344254983_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

NUJNO!

 

Rabim sprednjo šipco za Yamaho BT 1100 Bulldog. Če ima kdo staro ali ve kje se jo da kupit naj mi prosim sporoči. Pa ne rabim modrovanja ampak šipco.

 

hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji na servisu yamahe stane 60-70€ jo je treba naročit.    lp.Toni

imaš mogoče kakšen bolj točen podatek? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!