Skoči na vsebino

Yamaha BT 1100 Bulldog


RAN

Priporočene objave

Lastniki ali bivši lastniki Bulldogov!

 

Ima kdo mogoče kakšen skrajšan zadek za motor? Bi prosil za sliko predelave oziroma napotek kako to storiti. Če so kje kakšni deli se priporočam.

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Lastniki ali bivši lastniki Bulldogov!

 

Ima kdo mogoče kakšen skrajšan zadek za motor? Bi prosil za sliko predelave oziroma napotek kako to storiti. Če so kje kakšni deli se priporočam.

lep pozdrav

Tole je ena zadeva ki smo jo delali pred leti....mislim , da kalupi še obstajajo...moram malo pobrskat

 

post-798-0-69299700-1380182434_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Sem hotel sliko prenovljenega motorja objavit pa ne gre. Kakorkoli nova sprednja šipca - krajša, druge barve in ogledala ter smerokazi.

Popravljeno . Popravil tomash
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Lp. BT-ju bi rad dodal malo glasa iz auspuhov.A ima kdo izkušnje s predelavo original izpušnih loncev? Sej vem...kupi massa, leota itd. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je. Malo boljši glas iz auspuhov, ti bo šel kmalu na živce, edino, če izvedeš opcijo z dušilcem, ki ga lahko po želji odmontiraš ali pa ne. Poleg tega, roko na srce, original auspuhi so grdi. Ne zameri, takšen je moj okus. Jaz sem nabavil pri G&G (Italija - gegbike.com). Sem zadovoljen. Včasih dam dušilce ven, pa se kaj kmalu naveličam. Sound je pa fenomenale (kot bi rekel Mercatori). Skratka, predelati jih ne znam, je pa kolega to naredil kar sam, preprosto tako, da je auspuh odrezal, in ven pobral dušilce (sicer na nekem drugem motorju). Poizkusiš pa lahko tudi brez zadnjih loncev, sam pazi, saund je fenomenale x 2. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer imam poslikan proces kako lonce spraznit ampak vseeno vprašam. Brez loncev sem probal "na suho" v garaži in mi je tu mač. Pozanimal sem se tudi pri massu ampak so težki cajti in vsak evro prav pride. Tomash a maš kšn link kako to izgleda/prede v živo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Zelo zanimiv motor. Redek in nekaj posebnega. Ko dušilce ven vzameš je hudo.

Skratka jaz ga bi še imel. Pa ...

post-13130-0-06092000-1435600536_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zelo zanimiv motor. Redek in nekaj posebnega. Ko dušilce ven vzameš je hudo.

Skratka jaz ga bi še imel. Pa ...

 Zdaj je pa šel. Ostala sta mi samo še original izpušna lonca. Jih bom na cafe racerja zmontiral, če jih ne bo kdo drug rabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

 Zdaj je pa šel. Ostala sta mi samo še original izpušna lonca. Jih bom na cafe racerja zmontiral, če jih ne bo kdo drug rabil.

pa nosilci za stranske torbe, pa torbe ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Ob 17. 1. 2016 at 9:19, jerry69 pravi:

Odločil sem se za nakup Buldoga. Če kdo prodaja ali pozna koga ki prodaja naj mi javi na zs.

TNX.

Pa kok da se nisi prej odločil. Jaz sem mojga moral za drobiž dat. Motor je pa drgač fajni, ti ne bo žal. Mal ga spimpaš pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 1. 2016 at 10:51, tomash pravi:

Pa kok da se nisi prej odločil. Jaz sem mojga moral za drobiž dat. Motor je pa drgač fajni, ti ne bo žal. Mal ga spimpaš pa bo.

Kaj je za tebe drobiž?

A pol je to danes težko prodat?

 

LPJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač dobil sem manj kot sem želel in cenil motor. Pa je bil res lep in dobro vzdrževan , .... Ker sem si zamislil nekaj drugega, sem dal motor v račun prodajalni rabljenih motorjev,, oni pa so ga spravili naprej v enem tednu. Verjetno so zato oni prodajalci jaz pa ne. Skratka, ne bo ti žal. Motor je udoben za vozit in vleče k hudič. Pa enostaven za vzdrževanje.  Vso srećo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

živjo

na avto.net se je prodajal bt iz izole,prosim,če je prodajalec na forumu oziroma če ga kdo pozna ali karkoli kdo ve je vsaka informacija dobrodošla

tako je,ko čakaš preveč,in ti oglas izgine

hvala

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Januarja letos sem kupil rabljeno yamaho bt 1100, poleg menjave gum in obnove vilic je prišla na vrsto tudi nastavitev ventilov. Motor sem postavil v zgornjo mrtvo točko in pri zadnjem cilindru ugotovil, da se oznaka na odmični gredi ne ujema z oznako na ohišju cilindra. Oznaki sta zamaknjeni za cca. 5 mm. Zanima me ali je to preveč?

Naj povem še to, da ima motor nad 3000 vrtljaji nenavaden zvok, kot bi nekaj klenkalo v motorju.

Prvi lastnik je tik pred prodajo dal menjati štarter sklopko in me zanima če je možno, da je mehanik ob menjavi nehote zamaknil zobnik, ki je pod vztrajnikom.

Prosim za nasvet, če kdo pozna ta agregat. Gre za isto mašino kot jo ima drag star 1100 ali pa V- star.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 4. 2021 ob 23:12, perok pravi:

Januarja letos sem kupil rabljeno yamaho bt 1100, poleg menjave gum in obnove vilic je prišla na vrsto tudi nastavitev ventilov. Motor sem postavil v zgornjo mrtvo točko in pri zadnjem cilindru ugotovil, da se oznaka na odmični gredi ne ujema z oznako na ohišju cilindra. Oznaki sta zamaknjeni za cca. 5 mm. Zanima me ali je to preveč?

Naj povem še to, da ima motor nad 3000 vrtljaji nenavaden zvok, kot bi nekaj klenkalo v motorju.

Prvi lastnik je tik pred prodajo dal menjati štarter sklopko in me zanima če je možno, da je mehanik ob menjavi nehote zamaknil zobnik, ki je pod vztrajnikom.

Prosim za nasvet, če kdo pozna ta agregat. Gre za isto mašino kot jo ima drag star 1100 ali pa V- star.

bo kar tule prava tema za vprašanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!