Skoči na vsebino

Yamaha BT 1100 Bulldog


RAN

Priporočene objave

Beat this!

Predelava: LAAAKS, Nemčija

Cene:

- vilice USD z dodatki in adapterji, ~2500 €

- krmilo 149 €

- maska Alien 619 €

- auspuhi 1304 €

- sedež 360 €

- poliranje ~ 500 €

- doplačilo za gume 190 mm 60 €

- žmigavci 26,50 € (po komadu)

BULLI1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul......jst sem videvu enga...je se doskrat na ridah ustavu...srebrne barve z dvema Wings...pa z odtenki metalno modre barve po strani...možno da so nalepke...ma za zgledat je ful hud....če bom imel digitalca ga bom prtisnu pa nalepu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle Bulldog se vozi po Sloveniji, pa tudi naprodaj je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u... Sem ga zapazil na Grobniku. Zanimiva barva.

_20_6_2003_netjp1p.jpg

Očitno je medtem že oglas odstranil. Tule ni nič sploh ;) B) več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm190 zadaj? Nice! :D :lol: B)

Hmm Zic nice, hmmm cena ne tok nice, ampak je pa nice! B)

Maska Fujkata bljek, Vilce VERY Nice, ... Rori ajd u redu ampak za koji KU*** bi človek zmetu tok denarja pa da nebi dobil za povračilo vsj ene 30 KM?! :o :o :o :o :o :blink: :huh:

Ehh ima ludih posle vietnamskog rata, ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pogledaš tisto sličico krmila od predelanega Bulldoga v Symovi objavi, opaziš hi-tech design nosilec rogov krmila na tri luknje in oh in sploh, poleg pa z navadno plastično električarsko vezico pripet kabelski snop. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pogledaš tisto sličico krmila od predelanega Bulldoga v Symovi objavi, opaziš hi-tech design nosilec rogov krmila na tri luknje in oh in sploh, poleg pa z navadno plastično električarsko vezico pripet kabelski snop. :rolleyes:

Hja, veš, ne more to kr tko prosto po prešercu opletat naokol :) :P B) B) (cinizem :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ehhhh samo manjše obvestilo,

... pri Fismotu (po domače Stanetu, Šmarje pri Grosupljah) se da za Bulldoga dobiti precej lične "Crash Pads" (že montirano na št.1) in bela stekla za originalne žmigavce (predvidoma drug teden na št.1, samo še da pridejo iz proizvodnje).

Če bi še katerega od lastnikov Bulldogov morebiti zanimalo naj se obrne na zgornji naslov ali naj mi pošlje PM.

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crash-padse bom verjetno namontiral,če mi bodo všeč, žmigavci so mi pa zaenkrat lepši oranžni, saj je tudi moj Kuža aranžno-srebrn.

Drugače pa sem z Bulldogom zelo zadovoljen. Malo mi je pokazal zobe pri prehitrem prestavljanju (kardan), vendar sem ga lepo ujel, tako, da sva še naprej prijatla.

Pa še to je bil bolj zaradi gladkih dalmatinskih cest problem.

Še zmeraj čakam, da bo kdo izumil kakšno lepo torbo (torbi), šipci spredaj pa sem se že odpovedal, saj ga je najlepše voziti do 140, ko veter še ni problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Še zmeraj čakam, da bo kdo izumil kakšno lepo torbo (torbi)...

sy si lohka daš narediti po naročilu iz zelo trdega ali utrjenega usnja in jo maš gor ko rabiš + nosilce jasno

sam mal fantazije je treba da poveš točno kaj rabiš (glede na poslovno dejavnost mislim da ne bo problem)

zadnjič sem videl (italjian mislim) enega

tko mal bl moderna čoperska oblika (brez netkov&cofkov)

men je blo zelo všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšne specialne torbe res iščeš? Trde, mehke, usnjene? Se voziš sam ali imaš zadnji del sedeža zaseden? Morajo biti torbe tako lepe, da jih boš vozil s seboj tudi takrat , ko jih ne boš rabil ali jih boš montiral po potrebi?

Moraš biti pa res izbirčen, da ti pri vseh opcijah nič ni "všeč". :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Moraš biti pa res izbirčen, da ti pri vseh opcijah nič ni "všeč". :rolleyes:

smo že zrihtali po PM - da ne bi delali kao reklame..

:rolleyes:

zelooo lepe torbe

delane prav za BT1100

:D

če še koga zanima - pitanja po PM

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo že zrihtali po PM - da ne bi delali kao reklame..

:rolleyes:

Hmm, pa kaj ste vsi popizdili? :blink: :D

Amm Forum, prostor kjer se debatira in izmenjuje informacije .... in zdaj mi hoče kdo povedati, da je represija postala tolikšna, da se informacije delijo in krožijo samo še po PMih?!

Ehh, potem pa samo retorično vprašanje.

Za kerga boga miloga sploh še rabimo Foruum?! :blink: :unsure: :blink: :huh:

P.S.: Ehhh na dolgi rok zelo dvorezna politika ampak no ja dejmo počakat pa da vidmo kam to pelje, ... (moje predvidevanje padec kvalitete foruma, manj članov, manj objav, manj obiska, manj zanimivo za potencialne oglaševalce, .... heh anybody got the idea, kam ciljam?) :angry:

P.P.S.: Zdej grem pa lahko na kavo!D' jutro vsem skupaj! :lol: B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo že zrihtali po PM - da ne bi delali kao reklame..

če še koga zanima - pitanja po PM

:ph34r:

bos napisal ime,naslov in telefonsko stevilko s ceno in popustom kje se to nabavlja ali samo ime stacune in izdelka?! eno je reklama in drugo informacija.

sheesh folk,ne ga zacet srat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sheesh folk,ne ga zacet srat.

ok - na tvojo odgovornost

:blink:

ampek matr res ne vem, kaj je prow & kaj ne..

torej Codeine&ND Co .. če boste brisali pa brišite

firma Oxford (vrhunska quality & <_< cena)

izdelke gl

http://www.oxprod.com

prodaja in zastopa

HMC (pri Motosvetu tako tečejo njegove plačane "pasice")

tel: 01541 71 23

Habat Miro / mobi: 041 620 234

moram reči da je malo tako praktičnih in vzdržljivih izdelkov (po mojem okusu)

ok?

:unsure:

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok - na tvojo odgovornost

:blink:

ampek matr res ne vem, kaj je prow & kaj ne..

firma Oxford (vrhunska quality &  <_<  cena)

izdelke gl

http://www.oxprod.com

prodaja in zastopa

HMC

*

tel: 01541 71 23

Habat Miro / mobi: 041 620 234

moram reči da je malo tako praktičnih in vzdržljivih izdelkov (po mojem okusu)

ok?

:unsure:

enostavno:

do zvezdice je ok,potem je pa ze reklama.lahko tudi napises habat moto center (al kaj ze). ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ...*

tel: cenzurirano xxxxxxx

Habat Miro / mobi: xxxxxxx

moram reči da je malo xxxxxxxxx

xxxxxxx)

ok?

:unsure:

enostavno:

do zvezdice je ok,potem je pa ze reklama.lahko tudi napises habat moto center (al kaj ze). ;)

ejejjjeeejjj

:(

to je definitivno nedodelano - kar se te motomars-definicije reklame tiče:

1 telefonski imenik = ena sama reklama ??

2 motomarsovci znajo (al ne znajo) pogledat v tele. imenik

:blink:

3 mojo info loči od reklame samo to, da jim naredim uslugo in jim ni treba brskati po CDju (TIS) za tele. št.

po drugi strani pa je dovoljen

1 reklamni link ??

:blink:

2 ime in lokacija (Lj) zastopniško-prodajnega mesta ??

o cenah&stuff pa tko ni bilo govora

sorry Ice - zame to ni enostavno ampak komplicirano-nejasno

se bom pa v bodoče držal tega nenavadnega reda

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš biti pa res izbirčen, da ti pri vseh opcijah nič ni "všeč". :rolleyes:

Nisem izbirčen. Ali pa sem. Vendar če bom dajal xx ksit za torbe, hočem take, da bodo pasale gor, sicer bi lahko tudi sešil dve culici za dež.kombinezon, rokavice, sendvič in povštr.

Glavni problem je v tem, da ima Bulldog visoke auspuhe, ter verjetno v snovi niti ni namenjen kot kozolec za obešanje torb, nosilcev piva, resic, itd...(se opravičujem čoperistom)

Če grem na daljšo furo,imam tank torbo, kamor spravim nujne stvari. Sicer pa sem prej imel čoperja, na njemu dve veliki usnjeni torbi, in sem se malo razvadil. So prav prišle in za v trgovino in za vse sorte brkljarijo s seboj vozit.

Sicer pa so sprejemljive torbe (estetsko in praktično) na webu: www.oxprod.com , dobi pa se jih pri Habatu. Zanimiva varianta, ampak verjetno neprimerna za vsak dan. Bom šel s Kužatom gor, preveril in poročal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..verjetno neprimerna za vsak dan. Bom šel s Kužatom gor, preveril in poročal.

ys jo imam stalno

na prtljažniku

praktično :

- je to da je čisto majhna (za drobnarije, kake dokumente etc - po mestu) v primeri z velikimi plastičnimi,

- da se z zadrgo poveča volumen iz relativno majhne torbe na tako veliko da spraviš integralko (XXXL !! + drobnarije) notri

- na izredno močnih zadrgah imajo drsniki zelo velike obročke, tako da lahko vse drsnike povežem s "feder"ključavnico za bicikle in dejansko zaklenem

- tako debele sintetične tkanine pa še nikjer nisem videl, čeprav sem bil v branži več kot 20 let

kar se mene tiče sem iskal ravno to, saj tiste velike plastične kante, za moj okus, zelo kaze motorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damjan, v informacijo, Gericke, Louis in Polo ponujajo tako nosilce za stranske kufre kot tudi top case nosilce, .... malo pobrskaj po spletnih trgovinah pa boš kej najdu.

Hmmm, ... Originalni rori omogočajo povsem normalno uporabo tako GIVIjevih stranskih Voyager Bagov kot tudi Oxfordovih.

Z.t.H.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zoolo, a si imel ti kaj problemov s policaji zaradi Akrapotov. Jaz razmišljam malo o Wingsih, vendar se ne bi rad potem preveč z "ablastjo" preganjal...

Glas mora biti pa verjetno "grozen", kaj ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buldoga z wingsi sem pa letos na Planini slišal,in morem rečt,da me je zlo pozitivno presenetu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo, a si imel ti kaj problemov s policaji zaradi Akrapotov. Jaz razmišljam malo o Wingsih, vendar se ne bi rad potem preveč z "ablastjo" preganjal...

Glas mora biti pa verjetno "grozen", kaj ??

Damjan do sedaj nikoli niti najmanjšega problema, ...sploh pa razlika pri 1750 obratih/min med originali in akrapovičevim sliponom je samo 4dB! :yea2:

Zadevo bi se za potrebe tehničnega dalo zelo lepo zapreti na pod 86dB, kolikor jih je v originalu pri omenjenih obratih.

Ni pene, če maš denar kupi, ...1380 EUR SAMO SLIP ON KOMPLET za oba lonca seveda. :BUA:

HF!

P.S.: Dretje od 5000 obratov navzgor je rahlo moteče za srne, mimoidoče in voznika, ..... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se med Wingsi, Leo Vince in Akrapoviči.

Sicer pa si bom po svoji stari navadi navadi vzel kar nekaj časa, da stvar malo prespim in razmislim.

Bom pa moral verjetno kmalu menjat gume(spoh zadnjo(Buldog te "zapelje" v pospeševanje)). Zoolo, si glede gum še istega mnenja, kot si bil v tem topicu?

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Istega mnenja D207 navadna spredaj in zadaj, ..... cca 11-13.000 kilometrov se da narediti.

Drži fenomenalno že neogreta (za razliko od RR), CENA/KVALITETA je pa itaQ razred zase.

Jap ne moreš faliti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!