Skoči na vsebino

Yamaha BT 1100 Bulldog


RAN

Priporočene objave

Mogoče se je pa po zraku vozu :lol1: !

Hmmm ker vem kako Damijan vozi in ker sem 14000 km naredu z D207 lani ko sem dejansko imel vse kilometre zelo na easy narejene, ... je to to.

Je pa res da sem prvo zadnjo gumo Metza Z3 zradiru v 4500 km.

In jap SO Fuckin' What? :hmm:

Ma ne resno, z normalno vožnjo primerno Bulldogu (pod pogojem da ni nekih besnih štartov na semaforjih) ni nobene znanosti pobrati gumo od roba do roba in po sredini in odpeljati z njo 11.000 km. :OK:

Hmm, .... Tisti del z vožnjo po zraku mi ni najbolj všeč, .... ponavadi se konča s trdim pristankom.

Been There Did it Din't like it!

Z.t.H.! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dva linka za lastnike Bulldogov, .... angleški forum v povojih:

http://www.eboards4all.com/240386/index.html

Nemška Stran posvečena Bulldogom z zeeeeloooooo Kvalitetnim FORUMOM in nasveti za predelave:

http://www.bulldog-bt1100.de/

In še če koga zanimajo "plastike" na Bulldogu:

http://www.tcpsa.com/

Z.t.H.! :blink:

P.S.: Hmmm, .... kje je pomlad? In kdaj bom imel cajt za nadaljevanje evolucije Doggyja, .... plan: druga plošča za air intake pod rezervoarjem, druge dize, odprti Filtri (verjetno kar od K&N-a), ..... po meritvah iz nemških delavnic do 10 KM na zadnjem kolesu ob odprtih rorih, ..... heh bomo videl, drugač bo pa še mau bolj gremel in to bo to. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm v enem prejšnjih postov sem se zatipkal, ... razlika 4db je pri 2750 obratih/min, .... pač tam kjer je v originalu homologiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoollooooo prijatelj moj,zaupaj mi en podatek....na koliko pa menjaš pogonski jermen????????? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: .Sem bral,da je zlo trpažen,sam nekak mi ne potegne,SE SPLAČA al ne?????? :hmm: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoollooooo prijatelj moj,zaupaj mi en podatek....na koliko pa menjaš pogonski jermen????????? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: .Sem bral,da je zlo trpažen,sam nekak mi ne potegne,SE SPLAČA al ne?????? :hmm: :lol1: :lol1: :lol1:

PIZDA P'RJATU MOJ :lol1: :lol1: To je tko ko vsak kreten lahko piše o motorjih! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Jermen in kardan ločijo celo avstralske in novozelandske ovce, ... tko da ne vem kaj je zjebal, kvazi-pisca o Bulldogu.?! :lol1: :lol1: :lol1:

Ma ne resno, ej dobro da me je že BMW opozoru na eno zadnjih cvetk iz Motorista, ... no ja klump revija je klump revija.

Do zdaj kupu dve številke, prva je bla poden (ena bolj prvih), .... druga pa heh narobe sestavljena zadeva (brez člankov, drugi so se pa ponavljal po trikrat, na ogled pri meni kot zanimivost), ... članki tut u P***** niso! Medlo, nedorečeno, slaba kopija nečesa.

In 4 the Record: BULLDOG (YAMAHA BT 1100) ima: KARDAN in SAMO 5 stopenjski menjalnik in ne kot sem že zasledil 4 in 6, .....

Pa lep pozdrav!

Zoolo the Horrible :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolooooo.....naj ti povem,da so Hrvati v svojem MOTOPULSOVEM katalogu,zadevo napisali pravilno,seveda s kupom zavidanja vrednih besed o motociklu,ki je predmet debate.

Live long with prosper!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolooooo.....naj ti povem,da so Hrvati v svojem MOTOPULSOVEM katalogu,zadevo napisali pravilno,...

Eni vejo kaj delajo in kaj se grejo! ItaQ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še če koga zanimajo "plastike" na Bulldogu:

http://www.tcpsa.com/

Grrrrdoooooo :blink:

Vsaj meni.

Sicer pa so tudi v Avtomagazinu ponovili (prepisali???) napako iz Motosveta, da naj bi bil MT01 nadomestek za Bulldoga.

V resnici gre pri MT03 in MT01 za dopolnilo Bulldogu.

Sem jih opozoril po mailu, pa še odgovora nisem bil vreden. Kar je Gustinčič šel stran, se je precej spremenilo, kot kaže...

P.S.

Jaz bi šel tud na furo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolooooo.....naj ti povem,da so Hrvati v svojem MOTOPULSOVEM katalogu .....

Ej a boš prinesel članek/test, da ga skeniramo pa damo gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni test....je samo spremno besedilo ob ostalih tovarniških podatkih......ne boš verjel....JERMENA niso nikjer omenl :xx: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ti ob priliki prnesem pokazat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Yo spet moja malenkost! :P

Zanima me sledeče:

- letnik Bulldoga ki ga vozite

- število prevoženih kilometrov

- morebitni problemi z motorjem (agregatom)

Zanima me ker, sem na Angleškem in Nemškem forumu posvečenih Bulldogom zasledil, da ima kar nekaj lastnikov "Doggyjev" probleme pri zagonu motorja (štarter ne potegne, mašina useka nazaj, glasno pokanje in zbijanje v motorju ob zagonu in ustavitvi mašine) ter probleme z nihanjem štroma ob zagonu (štrom počepne vsi števci in podatki na digitalnem displayu pa na 0 oz na 1200).

Situacija je sledeča, v Nemčiji in Angliji že v garancijskem roku (in cost free) menjajo štarter za praktično identičnega iz Drag Starja 1100, ojačajo maso (ozemljitev je na dveh koncih) prav tako pa, se vgrajuje zaščita instrumentov z Yamahinim kompletkom kondenzatorja in diode.

Žal v Delta Teamu, trenutno še nimajo informacij o problemih z maso in zamenjavo štarterja, .... rešitev za instrumente pa je že na njihovem seznamu. Kroničnih Bolezni Psička iz Yamahinih pesjakov. :hmm:

Podatki me zanimajo, če bo slučajno prišlo do tega da se bom direktno pogovarjal z Delta Teamom o garancijskih pravicah in podobnem, da vem ali sem trenutno v SLO edini s takšnimi problemi ali nas je več (čeprav se mi zdi da bom edini saj verjetno noben drug Doggy v SLO nima toliko prevoženih kilometrov).

Problemi so se v mojem primeru pričeli pojavljati okoli znamke 20.000 km, trenutno pa jih imam nekje 32-33.000 prevoženih. :kva2:

C Ya on Da Road!

Zoolo The Horrible! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me pokozlat, vidim da vsi na luft furate :BUA: , imate super ekonomično :BUA: vožnjo in ste nasploh užaljeni ko kdo omeni da ma Bulldog premalo konjev.... O:-) po moje jih ma O:-) , pa tudi Motorradovci tako ocenjujejo :devil: :cry: , predvsem na potencial ki ga kuža drugače ponuja, ker vam moram dat "kost" .) za nagrado, ker ste me pustili pri miru in mi niste stresli hlač.... :afro1:

Evo kje je zdravilo za hišnega ljubljenčka.... www.zweirad-krause.de .

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me pokozlat, vidim da vsi na luft furate :BUA: , imate super ekonomično :BUA: vožnjo in ste nasploh užaljeni ko kdo omeni da ma Bulldog premalo konjev.... O:-) po moje jih ma O:-) , pa tudi Motorradovci tako ocenjujejo :devil: :cry: , predvsem na potencial ki ga kuža drugače ponuja, ker vam moram dat "kost" .) za nagrado, ker ste me pustili pri miru in mi niste stresli hlač.... :afro1:

Evo kje je zdravilo za hišnega ljubljenčka.... www.zweirad-krause.de .

LP Bajsi

bajsi, bajsi...

Jaz nisem nikoli rekel, da na zrak furam,poraba je 4-6 l, kar se mi zdi v povprečju (res pa je, da ga ravno ne navijam).

Premalo konjev?

Zame jih ima dovolj. Res pa je, da sem začel voziti motor šele pred nekaj leti (pri 40-tih). Če bi začel pri 16-tih bi verjetno sedaj imel kakšnega konja več, tako pa mi kuža čisto ustreza. Kakšnega konja manj prijazno nadomešča z velikim navorom že pri nizkih obratih.

Vsakemu svoje, pač..

Kaj naj najdem, da boš še ti "užaljen" zaradi XJR ?? :P

Za povezavo pa hvala. Jaz sicer nimam nobenih problemov s Kužatom, ampak nikoli se ne ve.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj najdem, da boš še ti "užaljen" zaradi XJR ?? :P

Kritike so šle v bistvu na račun splošnega vtisa o uporabnikih foruma; najmanjša poraba :BUA: , koliko kilometrov :BUA: kdo naredi s kakšno gumo..... pri takih zadevah so ljudje neverjetno "iznajdljivi" in "pošteni", po drugi strani pa bi olje kar vsak dan menjali in delali neke servise po svoji glavi :BUA: .

Glede porabe ti pa verjamem, novinarji poročajo o podobni porabi. Kot zanimivost ti pa povem, da je moj EX Vmax pil od 5,5 :zzz: pa do 12 O:-) :naughty: litrov... :afro1:

Glede mene pa - lahko mi rečeš, da imam motor poštarske :devil: barve.... So že probali pa me je malo jezilo :devil: - tak zdaj veš.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kritike so šle v bistvu na račun splošnega vtisa o uporabnikih foruma; najmanjša poraba :BUA: , koliko kilometrov :BUA:  kdo naredi s kakšno gumo.....

Glede porabe ti pa verjamem, novinarji poročajo o podobni porabi. Kot zanimivost ti pa povem, da je moj EX Vmax pil od 5,5 :zzz:  pa do 12 O:-)  :naughty:  litrov... :afro1:

Glede mene pa - lahko mi rečeš, da imam motor poštarske :devil:  barve.... So že probali pa me je malo jezilo :devil:  - tak zdaj veš.

LP Bajsi

Verjamem. Sicer pa imaš takih primerov v vseh temah kar nekaj, tako, da se meni že ne da večpregovarjat s kakšnim. Žlico in pol na 100 km....

Za gume je pa verjetno res precej odvisno od načina vožnje pa tudi od gum.

Jaz bi rabil bolj take, ki bi se po sredini manj nucale..... :D :D

No, imam okoli 9 kkm pa bodo po moje še kakšnih 2-3 kkm zdržale. Pol pa nove.

Sicer sta pa meni oba, Bulldog in XJR 1300 fantastična motorja.

Je bilo kar precej noči neprespanih,preden sem se odločil med njima.

Kuža je zmagal, ker je bolj krotek..

LP

p.s.

Moja barva XJR bi bila pa srebrna s črnim agregatom. Samo jih eta 2003 ni bilo več.

No, saj tudi poštarska ni slaba..... .) :P :D

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ekola po dolgem cajtu, ...

1. @ "pizdarije z motorjem": v bistvu niti ni bil zjeban štarter, .... kaj točno hmm..., ko se prebijem do Elise, ampak v bistvu štarter sklopka če sem pravilno skontu (beri razumel),... kondenzator in ojačana ozemljitev pa bo urejeno kot je bilo tudi predvideno in kot sama Yamaha, pravi da je treba sanirati če pride do problemov. :hmm:

2. @ "Bajsi": Pizda mogoče ma res malček prelen karakter v originalu, ko se ga človek navadi, ampak nič ne de, ... no ja bottom line, ... jap poznam varianto od Krause-ja, ... in jap isto se dela na mojem "doggy-ju" v Elisi. Z akrapovičevimi lonci, odstranjenimi blokadami, 135 Mikunijevimi dizami, K&N filtri in večjo odprtino za dovod zraka v mašino, bo predvidoma še nekoliko lepše zadihal, ... koliko? Heh pojma nimam ampak čakam na začetek sezone. In sneži!! :blink:

No ja je pa tut resnica, da če bi človek želel 100+ besnilo s 4 cilindri, bi se že v osnovi odločil za takšno opcijo.

3. Aha Garancija mi je itaQ že potekla! :P

4. ItaQ da bo šel spomladi spet na rolo pa da vidmo kaj smo skontali. :yea2:

No ja glih tok da vrnem topic med žive k nekako ne vem zakaj bi životaril na 5 strani topicov. :hmm:

Zoolo the Horrible! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj "kuža" je še čis mlad. Tko, da zaenkrat so gume še ok. Med drugim tud, ker sem še čist hin, ko se gor usedem. Preskok s prejšnjega motorja je bil enormen. Tko, da sem zaenkrat s telim kužijem zelo pazljiva.

Sem pa mogla mal sedež znižat - predelat. Dubla v Elisi - baje tvoj Zoolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sem pa mogla mal sedež znižat - predelat. Dubla v Elisi - baje tvoj Zoolo.

Hmmm možno, ... sem prvi zic v garanciji menjal ker mi ga je po robovih (vogali pri tanku) požrlo po cca 20.000 km, ... heh ampak lepota je, da so itaQ deli za Doggyja smešno poceni zic je nekje cca 13k SIT.

Hmm in je zdaj OK zic? Kok si ga znižala?

Ej kakšno barvo Bulldoga voziš? In Od kje pravzaprav si?

Zoolo the Horrible :xx:

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm in je zdaj OK zic? Kok si ga znižala?

Ej kakšno barvo Bulldoga voziš? In Od kje pravzaprav si?

Zoolo the Horrible :xx:

Hej, Zoolo, asking a lot of foking kveščens! :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, Zoolo, asking a lot of foking kveščens! :D .)

Pišuku če mi je pa dolgcajt, motor urihtan, oprema dokupljena, .... in spljoh če je to deklič ki pravi da bo vozu doggyja me zanima ker lani se je na 3M ene dvakrat pojavila ena od "njihove vrste" na srebrnem. :yea2:

Ma ja Bulldog kot eksotika skoraj zahteva da se lastniki med sabo vsaj v SLO spoznamo. :OK:

Spljoh pa ni to še veljik kueščnou, .... čaki da zalaufam po kofeinskem aditivu. :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je tvoj zic, ker je ob strani mal "obrabljen". Nisem ga pretirano znižala. Ker je motor zelo težek sem ga zelo težko obračala, če sem sedela na njem. Je tisto bolj baletu podobno zgledalo (na prstih). Moram reč, da me potem nikoli ni zeblo, ker sem se včasih pošteno namučila

Sem iz Ljubljane. Smo se že videli pri Uzzyu ampak takrat še nisem imela Bulldogice. Jaz tebe poznam na videz.

Je pa dvobarven in ker sem ga kupila pozno jeseni lani.

Sem že upala, da ga bom kmalu na sprehod pelala potem pa tale sneg.

Se ga moram pa še navadit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa dvobarven in ker sem ga kupila pozno jeseni lani.

Sem že upala, da ga bom kmalu na sprehod pelala potem pa tale sneg.

Se ga moram pa še navadit.

Potem je sigurno tako lep, kot moj. Srebrno-aranžen?

Jaz sem ga že peljal ene 500 km letos, sedaj je pa sranje z vremenom.

Bi bilo lepo se enkrat dobit malo skupaj in kakšno reč't. jaz hodim že skoraj eno leto v Lj. Zooloju za pijačo dat.

Veseli me, da imamo motoristko med nami (ljubitelji Kužatov).

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!