Skoči na vsebino

Yamaha BT 1100 Bulldog


RAN

Priporočene objave

Preskok s prejšnjega motorja je bil enormen. Tko, da sem zaenkrat s telim kužijem zelo pazljiva.

Predvsem malo popazi na kardan . Saj ni problematičen, samo zavedati se moraš, da je navora ogromno, kardan je pa precej direkten.

LPD

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zaenkrat mam s tem motorjem kar precej dela. Sicer me pa bolj matra uporaba sklopke z občutkom. Pri prejšnjem ni blo nobene panike. Ni nikamor šlo.

Ta pa čist popizdi, če nimaš filinga. Bo še treba vadit. Komaj čakam, da se tale sneg pobere. Edino, kar me pri tem motorju res moti je njegova teža. Sicer ima pa tudi to lahko svoje prednosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap poznam varianto od Krause-ja, ... in jap isto se dela na mojem "doggy-ju" v Elisi. Z akrapovičevimi lonci, odstranjenimi blokadami, 135 Mikunijevimi dizami, K&N filtri in večjo odprtino za dovod zraka v mašino, bo predvidoma še nekoliko lepše zadihal, ... koliko?

No če boš lahko zvedel pri Elisi za XJR mi prosim javi, fora - rad bi imel dva lonca in ne 4-2-1, predvsem pa poročaj o uspehu. Pri Akrapotu so mi rekli, da ne bo nič iz slip on variante za XJR.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Pri Akrapotu so mi rekli, da ne bo nič iz slip on variante za XJR.

LP Bajsi

YO! Preverjeno v Elisi, akrapovič dela Slip on za XJR, samo na žalost 4 v 1.

Verjetno bi se dalo zadevo narediti tudi 4 v 2. Najboljše da se oglasiš pri Tomažu.

P.S.: Če je pa tisto kar imajo v ceniku od Akrapoviča celoten sistem, pa še tok boljše! NIMAJO BOLT-ON variante to pa je dejstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa ostalega tiče čakam na filter, airbox (pokrov) in dize so pa že zamenjani.

Heh, klinc pa tak vreme! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me pokozlat če se motim ampak 4-2-1 je komplet avspuh s krivinami, slip on je lonec in kos cevi do krivin pritrjen z fedrami, bolt on pa samo pisker na cev prišravfan, je pa vse skupaj hudo drago (cca 110.000 po slip onu),bolj me zanima rezultat na Doggyju, zase sem že našel varianto, treba bo na zimo počakat, da se finance umirijo...

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zoolo, nič ne poročaš o rezultatih.....

kot drugo.... Kakšna se vam zdi letošnja kombinacija oranžno-črn Kuža ??

Meni je moj aranžno-srebrno-črn še zmeraj lepši...

LPD

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhh banda, ... rezultat po pričakovanjih, ... ma ja v bistvu bi se moru zdej usest na tovarniškega pa po ene dveh urcah nazaj na mojega, ..... heh no ja zadeva sune in zatul prekleto bolj kot je.

No ja to je to, ... rezultat več kot OK, več kot zadovoljen.

Hmmm po servisu na 40.000 km po nastavljenih ventilih pa na dinota da vidmo še odčitek kje se ustavi zadeva.

(beri še slabih 4.000 kilometrov)

@Damian: Odgovor je enostaven SREBRN! :yea2:

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ehhhh banda, zgodba se nadaljuje, .... danes zjutraj smo Doggyju odrezali rep, zadeva je hudooooo hudoooo dopadljiva, .... fotke mojstrovine iz Fismotove (po domače beri Stanetove delavnice; ... če kdo rabi cifro naj me pokliče da naujo uslužbenci službe državne varnosti takoj celega posta zbrisal), bodo jutri objavljene v naslednjih postih. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhhh banda, zgodba se nadaljuje, .... danes zjutraj smo Doggyju odrezali rep, zadeva je hudooooo hudoooo dopadljiva, .... fotke mojstrovine iz Fismotove (po domače beri Stanetove delavnice; ... če kdo rabi cifro naj me pokliče da naujo uslužbenci službe državne varnosti takoj celega posta zbrisal), bodo jutri objavljene v naslednjih postih. :OK:

Ne štekam....kaj pa "Z"??????????

BTW....pa sej ti ga boš čist predelal.....sam še števc nazaj zavrt za khmmmmmmm :hmm: :hmm: pa ga bom koj jaz kupil!!!!!!

To morm vidt!!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne štekam....kaj pa "Z"??????????

Veš kako je iz Z-jem, ... dobra ideja na smetišču zgodovine, ...bulldoga pač nisem mogu prodat za kolikor bi želel, zato ... heh zimaaaaa prihaja in ideje so realne in izvedljive, .... Doggy zaenkrat ostaja.

Klimbra veš da ti tega nebi mogu narest, ... sicer pa veš kok kmjev je realno tko da.

Aha pa. še to, ... po opravljenem velikem servisu in vseh nastavitvah, Doggy počas začenja opravičevati ime Bulldog. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha Dobrote iz FISMOTOVE delavnice (no ja Stanetove), DO DANES .... fotke pristriženega repa še pridejo.

post-4-1087817741.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star zadnji konc:

post-4-1088002749.jpg

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh še v besedi, odrezan zadnji konec, custom nosilec za tablico in blinkerje (itaQ by Stane oz. FISMO), ki se pričvrsti na notranji blatnik, .... and that's it! Aha pa lepotna obroba, .... pa zgonena guma ...

No ja to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

YAMAHA je pa s Kužatom (Bulldogom) dober stroj naredila, ko se nič v forumu ne pojavlja. Kaj češ, malo eksotike pa je..... Eksotika pa ni poznana, kot velikoserijska....

V glavnem, po 12 kkm menjal zadnjo gumo, zopet dal DUNLOP 205 touring, po 14 kkm menjal prvo, 205 touring zal nisem dobil (kot kaze,je predobra, in jo bo Dunlop zamenjal, saj se prepocasi nuca...), dal gor D 220 touring. Zaenkrat OK. Motorin fantazija. Kupil sem Oxford torbe tudi za zadaj. Zadovoljen,

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kuža je pa dubu crash pade. Skor tko k Zoolo sam na ta zgornjih blendah. Kul.

Moram pa rečt, da men tele 205 ne odgovarjajo preveč. No ja letos se sam u službo pa domov vozim in se nit ne segrejejo do tam. Ko se segrejejo je pa kar o.k. Je pa res, da so kar trpežne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!