Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• MARE 65
      Evo naša romantičarka...
    • bajkr88
      tocno to... sam sem vzel cevko,kapalko,neki 'konektorji cevke' ... je kr prislo prav dau sm pa 20€ za kopijo... tko da ni hudga he za ventil sm dau pa od bencinske pipice od enga ducatija k je taka fajn za prjet... ko odpres kapla v sekundi, ko zapres neha v sekundi...krasno dela res, simpl je tanartabul 
    • maxxa
      Tudi na to sem pomislila. V primeru, da sistem nebi deloval, bo pac prislo do predelave. Dobila pa sem kul posodico in drzalo za kapalko 😁
    • bajkr88
      jaz sem imel pa kitajski ponaredek cobre..super 2 meseca... pol je pa zacel 'razpadat' v smislu da je teklo olje ven prevec ...brez vrtenja in ponoči  se je izpraznil... zdej mam homemade...posodico in ventil na krmilu...odprem za 1minuto in pol zaprem ventil med voznjo.... top...le pozabit ne smes zapreti
    • maxxa
      Sem zadovoljna. Do lani je bil montiran oiler domace izdelave-cca 6 sezon, lani pa sem kupila to kopijo cobre. Predvsem zaradi licnega rezervarcka in drzala kapalke, ki se skoraj dotika zobnika. ¼ obrata impulzivno sprica 3 min in lahko sama izberem kdaj in pri kaksni hitrosti bo veriga mazana/ciscena. Oljnih kapljic presenetljivo malo na platiscu in okolici. Napram domaci izdelavi, dokler nisem nastudirala koliko odpreti ventilcek 😁. Overall: zadovoljna.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!