Skoči na vsebino

Yamaha BT 1100 Bulldog


RAN

Priporočene objave

Ups - oglašujemo:)

pejt na avto net pa vtipkej bulldog. En štajerc prodaja bulldoga po delih.

Kdor ti je to prodal,da si svečke z verglanjem uničil je tudi en :lol1: svečke, če so mokre-črne se jih lepo: spuca, osuši,očisti ali speska in so spet notrmalno uporabne.Svečke se menja SAMO po določenih kilometrih ali če se poškoduje pri odvijanju(poči izolacoija) ali če je poškodovana notranja izolacija !!! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem že več svečk uničil, ker so bile zalite.

ti ki si šalabajzer. Pa meni tepčku se je tud že zgodilo. bremzerju in chucku norrisu pa nikoli.

drgač pa mi je bulldoh zelo všeč na pogled. Kako se pa obnese čoperski agregat, če se bi rad mal bol dinamično pelal? kubikov je precej konj pa na papirju malo, do kje ta stvar potegne? vem da ni divjaški motor in da je na nakedu lepo tja do 140, raj kak km/h manj, pa vseeno.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem že več svečk uničil, ker so bile zalite.

Mislil sem, da malo več znaš kot vidim sem bil v zmoti !!!

VSAKA mokra svečka še zdaleč ni uničena ali defektna samo osuši jo segrej na plinskem gorilniku ali kot sem že napisal SPESKAT in svečka je SPET izpravna in nevem zakaj bi crknila.Pa ne me spet narobe razumet,če ima svečka 10K++ Kil. potem se jo res več nečisti ampaj logično jo ZAMENJAŠ !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No pa smo začeli novo leto, in kot vesten motorist, sem rekel da bom vžgal bulldoga in ga segrel na delovno temperaturo. Toda glej ga zlomka, preden je vžgal, začne pumpa za benzin ropotati (kot počasen kompresor), kekih pet do deset sekund, nato pa normalno vžge in deluje. Zanima me, ali je kdo od vas že imel tak problem, in če, ali je to normalno, sam mislim da ne, ker prej tega ni počel.

PS: bom posnel ropot in ga pripel, upam da mi bo uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima elektronsko membransko, je to normalno. če je motor nekaj časa stal, izhlapi bencin iz fergazerjev in pumpa mora malo dlje delati, da ju spet napolni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo začeli novo leto, in kot vesten motorist, sem rekel da bom vžgal bulldoga in ga segrel na delovno temperaturo. Toda glej ga zlomka, preden je vžgal, začne pumpa za benzin ropotati (kot počasen kompresor), kekih pet do deset sekund, nato pa normalno vžge in deluje. Zanima me, ali je kdo od vas že imel tak problem, in če, ali je to normalno, sam mislim da ne, ker prej tega ni počel.

PS: bom posnel ropot in ga pripel, upam da mi bo uspelo.

Po vsej verjetnosti je električna-elektromagnetna(ne elektronska)črpalka in dokler nepotegne benzina laufa v prazno in zato je malo drugačen glas in laufa malo dlje.Čez par dni bo sigurno spet normalno delovala.V slučaju,da jeb pod nulo pa bi lahko bila tudi kakšna zmrznjena kapljica vode in ti takoj nepotegne benzina.Ne se sekirat to ni nič nevarnega !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo začeli novo leto, in kot vesten motorist, sem rekel da bom vžgal bulldoga in ga segrel na delovno temperaturo. Toda glej ga zlomka, preden je vžgal, začne pumpa za benzin ropotati (kot počasen kompresor), kekih pet do deset sekund, nato pa normalno vžge in deluje. Zanima me, ali je kdo od vas že imel tak problem, in če, ali je to normalno, sam mislim da ne, ker prej tega ni počel.

PS: bom posnel ropot in ga pripel, upam da mi bo uspelo.

Normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vžgal, pustil laufati motor da se segreje, potem pa ni več pumpa ropotala, sedaj deluje kot je treba, hvala za pojasnila in se kaj vidimo na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tudi jaz imam sedaj bulldoga, pripeljan iz trsta, letnik 2004, 6300 km, original gume dunlop sportmax touring. Ker imajo še dosti profila, stare pa so 7 let, se ubadam z mislijo, da bi jih zamenjal, zato me zanima vaše mnenjetrance_19_hmm.gif

bulldoga sm vozu 4leta in vsa leta uporabljal pnevmatike AVON-ZADOVOLJEN

mogoče rabijo nekoliko dlje časa da se segrejejo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svečke je zamenjal pred mano in motor je normalno vžgal?!?!?!'

jst se na bulldogu naredo servis(olje,filter,svečke) in se odpravil na morje

dva dni ok pol je pa začel cukat,komi pršel nazaj

seveda takoj na servis svečke dol in glej ga zlomka čist skurjene(1000)

svečke še enkrat zamenju in po tistem ni bilo problemov

zakaj je prišlo do tega NIMAM POJMA

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bulldoga sm vozu 4leta in vsa leta uporabljal pnevmatike AVON-ZADOVOLJEN

mogoče rabijo nekoliko dlje časa da se segrejejo

lp

kje pa se to pogleda/vidi/kupi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj sem že skoraj siguren, da jih bom zamenjal, pa me zanima, na katerih vozijo ostali na buldogih.

Jazsem, dokler sem imel še Bulldoga najraje vozil z MICHELIN Pilot. Spredaj in zadaj. Zelo zadovoljen.

LP Ivo

p.s.

A si prepričan, da so gume stare 7 let in da ima motor samo 6300 km. Italijanom ravno ne zaupam. če je res, si pa dobil odličen motor za zelo ugoden denar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jazsem, dokler sem imel še Bulldoga najraje vozil z MICHELIN Pilot. Spredaj in zadaj. Zelo zadovoljen.

LP Ivo

p.s.

A si prepričan, da so gume stare 7 let in da ima motor samo 6300 km. Italijanom ravno ne zaupam. če je res, si pa dobil odličen motor za zelo ugoden denar

Dunlop Roadsmart čez 10000 km

Metzeler Z6 cca 8000 km

Sedaj Metzeler Z6

Gume so dobre dokler so nove. Ena od razlag je bila tudi, da se guma pri vsaki vožnji segreje in nato ohladi. To segrevanje in ohlajanje naj bi gumi slabšalo vozne karakteristike. Torej, četudi je profil OK, ni rečeno, da je guma še dobra. Jaz kupujem v Radljah (ugodne cene) je pa tudi bojda v Mislinji ugodna prodaja. Za ta motor je važno da so gume touring, za takšno normalno vožnjo ne rabiš kaj hujšega. Poglej tudi Metzeler Z8 (mi jih je kolega priporočal, vendar so prišle v prodajo šele lani poleti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop Roadsmart čez 10000 km

Metzeler Z6 cca 8000 km

Sedaj Metzeler Z6

Gume so dobre dokler so nove. Ena od razlag je bila tudi, da se guma pri vsaki vožnji segreje in nato ohladi. To segrevanje in ohlajanje naj bi gumi slabšalo vozne karakteristike. Torej, četudi je profil OK, ni rečeno, da je guma še dobra. Jaz kupujem v Radljah (ugodne cene) je pa tudi bojda v Mislinji ugodna prodaja. Za ta motor je važno da so gume touring, za takšno normalno vožnjo ne rabiš kaj hujšega. Poglej tudi Metzeler Z8 (mi jih je kolega priporočal, vendar so prišle v prodajo šele lani poleti)

Bridgestone bt 021 - 16000 km odlična

Michelin Pilot Road 2 - upam da bo čez 16 000km odlična

Dunlop Roadsmart - 10 000 ne bi več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Rdeci Baron: ''A si prepričan, da so gume stare 7 let in da ima motor samo 6300 km. Italijanom ravno ne zaupam.''

-se pogleda teden in letnico izdelave, pa je. Če so gume napol izrabljene, bi kilometri lahko štimali. Italijani...dobro, saj je neko nezaupanje. Ampak povsod lahko naletiš na poštenjake in barabine. V Italiji, Sloveniji,...ali pa Turgiziji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pregledal gume, letnico izdelave, obrabljenost, pa vse štima. Italijanom res dajemo nek negativen predznak, ampak imam do sedaj pozitivne izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italjanom ne zaupam ?!?!?!

Ne meči vse makaronarje v en koš. Večina jih je res šlampastih pa seveda istočasno "lepih". Dobiš pa lahko vrhunsko ohranjen motor tudi v Italiji.

Jaz sem šel iskat mojega bulldoga v it. Pa ne zato ker bi bil pri nas tolk dražji, ampak zaradi tega ker je ponudbe 115x več kot pri nas. Dobu sem super motor, praktično brez praske, letnik 2002 z 30k prevoženih kilometrov. Motor sem kupu od prvega lastnika, ima servisno knjigo, servisiran je bil izključno na pooblaščenem servisu.

Tko da...

Predvidevam pa da je imel kdo tud slabe izkušnje. Jaz osebno jih nisem imel.

lep vikend

gustav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo, ker razmišlam da se vrnem v motoristične vode mi je nekako v oči padel ta model motorja. Zanima me če je slučajno kdo iz Mariborja oz. okolice da bi si lahko malo motor ogledal, saj nazadje sem lastil gsx-r 600 k7 in vem da je to čist drugi razred motorja, glih zaradi tega bi rad v živo katerega pogledal in se vsedel gor. Mogoče kdo ve za kakšen dober primerek ki se prodaja, ker na avtonetu ni ravno veliko izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, ker razmišlam da se vrnem v motoristične vode mi je nekako v oči padel ta model motorja. Zanima me če je slučajno kdo iz Mariborja oz. okolice da bi si lahko malo motor ogledal, saj nazadje sem lastil gsx-r 600 k7 in vem da je to čist drugi razred motorja, glih zaradi tega bi rad v živo katerega pogledal in se vsedel gor. Mogoče kdo ve za kakšen dober primerek ki se prodaja, ker na avtonetu ni ravno veliko izbire.

super motor sem ga vozu 4 leta

pazljiv moraš bit le na sklopko štarterja(500 eur)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super motor sem ga vozu 4 leta

pazljiv moraš bit le na sklopko štarterja(500 eur)

lp

Na sklopko štarterja NEMOREŠ pazit to je mana tega motorja kot tudi V-maxa in Viragotov !! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super motor sem ga vozu 4 leta

pazljiv moraš bit le na sklopko štarterja(500 eur)

lp

In kako se pazi na to? Kako naj ob nakupo vem da je v dobrem stanju?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!