Skoči na vsebino

Yamaha BT 1100 Bulldog


RAN

Priporočene objave

Moram pa rečt, da men tele 205 ne odgovarjajo preveč. No ja letos se sam u službo pa domov vozim in se nit ne segrejejo do tam.

Naslednjič ga obuj v D 208, ... fantazija celo v primerjavi s predhodnico D 207.

Drži od začetka pa do konca, ... nice res nice guma.

Hmmm, ... hja kaj nej rečem res se ne dogaja kaj dosti, .... sezone je počasi konec, glava je spet napol polna idej, ... no ja Doggy ima 46000 km za sabo, problemov nobenih. Je pa res da bodo šli lonci na prvo ponovno polnenje s stekleno volno v Akrapoviča po 40.000 prevoženih km.

Huh no ja saj vem nekomu sem dolžen še sliko celega motorja. Pride kmalu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za znalce francoščine (spremembe za modelno leto 2005):

Yamaha BT 1100 Bull dog

Les évolutions 2005 :

- nouvelle selle (en réponse aux déchirements de revêtement souvent évoqués en après-vente)

- nouveau guidon (plus plat), nouvelle finition, position de conduite plus en avant

- nouvelle planche de bord (large compteur de vitesse, avec compte-tours intégré, fenêtre à cristaux liquides pour les kilométrages partiels et l'heure)

- anti-démarrage par clé codée en série

- modification admission/échappement pour abaisser le taux de rejets polluants

- coloris bleu, noir, rouge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The evolutions 2005:

-new saddle (in response to the tearings of coating often evoked into after-sales)

-new handlebar (flatter), new completion, position of control ahead

-new instrument panel (broad speedometer, with integrated rev counter, window with liquid crystals for partial mileages and clock)

-anti-starting by key coded in series

-modification admission/exhaust to lower the polluting rejection rate

-blue, black, red colour

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem Fotke sem še dolžan, hja no, ... včeraj sem imel poseben motiv da sem jih z naglico digitalnega fotoaparata ustvaril eno par in pridejo v roku dneva ali dveh.

No ja, ... vsake zgodbe, pa četudi je še tako lepa je enkrat konec (jebat ga spremembe so edina stalnica v našem življenju), in tako se je tudi zgodba "Doggyja Called B'52" in mene včeraj nepreklicno končala.

Doggy je zamenjal lastnika, Zoolo ima novega Best Buddyja, no ja ... kakorkoli fantje in punce, po skoraj 47.000 prevoženih kilometrih, se je zgodilo. :blink:

Še enkrat glavne lastnosti in vtisi o motorju: Fantastičen, Fantastičen in Fantastičem, .... Damn I'm gonna miss that Sound! :cry:

Zoolo the Horrible! :wacko:

P.S.: Ker je to čustveno stresno obdobje, je osmrtnica verjetno napisana brez repa in glave. Hmm, .... ampak saj tudi običajno tako pišem! :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khem khem...... :topic:

Khem, khem tudi meni odgovarja, do off topica pa upam, , da ni razloga priti. Kajne, Ice.

Zoolo, malo si me kar izdal. Ob taki ljubezni do Doggya... Kaj te je prepričalo..!?!?!?

Pa na Hondo...

No, ti že veš.

Mi pa bomo zgodbo o Doggyu, oz.mojem Kužatu nadaljevali.

Crash padsov pa jaz zaenkrat ne bom montiral. Je naš Kuža tako lepo oblikovan, da ti dodatki sploh ne pridejo "do izraza"...

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo daj povej kolko KM si imel pa kolko navora (pa ne srat z nekim kilopondi ali kilogrami na m, lepo napiš Nmje pa bo). pa kak se je poznalo na performansah, ker si očitno motor prej prodal kot pa mi ga prišel pokazat...... .)

LP bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo daj povej kolko KM si imel pa kolko navora (pa ne srat z nekim kilopondi ali kilogrami na m, lepo napiš Nmje pa bo)...

73 KM na zadnjem kolesu in heh za navor bo pa težka ampak 10kg. (sorry k je kmečka mera ampak ...)

Ma ja za navor bom pogledu če mam slučajno še od Mik Mekanika izpis doma, pa ti v Nm napišem, drugače pa bo potrebno preračunati. :hmm:

Hmm, razlika med originalnim tovarniškim in bivšim mojim pa, ko dan in noč, ... motor je dobil sposobnost, kakšni TDMi brez problema zagreniti življenje, na primernih ovinkih.

Hja v originalu niti ne vem če je bil v stanju iti na zadnje kolo, po vgradnji razno razne šare in seveda odstranitvi določene šare pa ... hmm no ja ene dvakrat bi me skoraj na hrbet položil, plus dvigovanje sprednjega dela pri polnem pospeševanju v drugo in tretjo.

Ma ja razlika je bila več kot prekleto dobro občutna.

Glavne stvari, ki so na Bulldogu v kategoriji "Must Do", ... štoperji na fergazerjih ven, odprti rori (pa ne samo zaradi sounda ampak samega performanca, ve se čigavi! :OK: Ma ja so od Akrapoviča tako prekleto lepše doneli od Bosovih in Wingsov, da ne govorimo o tem kaj je mašina dobila z njimi), potem pa filter, večje dize in drug pokrov air-boxa.

That's it Folks!

ZtH!

P.S.: Dobro da si me napotil v ta topic, ... res je bolj slabo ga berem zadnje čase, veš kako je to, ... kaj bi se mučil s preteklostjo in čustvenimi izlivi okoli že bivšega motorja. Ampak mater je bil to fantastičen bike, človek je samo rabil malo vaje in potrpljenja da se ga je navadil. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všečen motorček :) sam zakaj se pol zdej prodaja če je tko napedenan .)

lp

Popravljeno . Popravil Mih'c
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všečen motorček :) sam zakaj se pol zdej prodaja če je tko napedenan  .)

lp

Evo odgovor iz prve roke oziroma dva, ...

1.) Zakaj se prodaja? Lej to je tko tut Pamele Anderson al pa Cindy bi se naveliču in hotel kaj več, ali samo kaj novega! S tem motorjem sva v nepolnih treh sezonah naredila UFFFFAAAA km in hudo dobrih izkušenj, pač zamikalo me je nekaj novega, večjega, težjega, drugačnega, ..... :OK: :yea2:

2.) motor ima storjeno krivico v oglasu As-a, ... ima 74 KM na zadnjem kolesu in več kot 10% višji navor in nobene luknje pri spodnjih obratih. Potem pa mala primerjava z originalnim Bulldogom? Heh Spedenan, da se ga že na daleč loti od "Konfekcije" oz. tistih udomačenih sovrstnikov. :naughty:

Hmm, ... drugače pa še vedno pravim če bi bil denar bi ta ostal doma in bi se mu Honda samo pridružila v štali. B)

Zoolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Če se ne motim jih je imel Andrej iz KP, ... sicer lastnik rumenega Bulldoga konkretno predelanega.

Pošlji PM če boš rabil številko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Enga rablnga so prodajal v ASu.

Polici ce ga se imajo in ce je mozna probna voznja.

LP Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo za kakega trgovca, ki ima dotični motor, za kako testno furo odpelat?

Pokliči uvoznika (Delta team v Krško). Oni občasno registrirajo motorje za probne vožnje (pred kratkim so imeli MT01)

LP Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!