Skoči na vsebino

1GB Mail


Priporočene objave

Google je pred kratkim ponudil uporabnikom e-mail naslov z kar 1GB prostora. S tem je povsem potolkel konkurenco v brezplačnih e-mail ponudnikih. Za sedaj je edina zanka, da če hočeš priti do takšne količine prostora moraš biti povabljen od že registriranega uporabnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljam Gmail, edina "napaka", ki sem jo opazil je,da je velikost sporočila omejena na 25mb(ali celo nekaj manj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisem probal pošiljat tako velikih datotek ampak je vseeno to še vedno več kot pa večina ponudnikov ponuja skupnega prostora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim je tudi siol adsl uporabnikom povečal mail na 100mb, če pa vam je to premalo (oz. nimate siol ADSL) pa je gmail super izbira. Sploh odakr nudijo tudi dostop preko pop3 strežnika, se pravi z vašim poštnim odjamalcem (outlook express, thunderbird,... ) :yea2:

Za sedaj je edina zanka, da če hočeš priti do takšne količine prostora moraš biti povabljen od že registriranega uporabnika.

Če kdo rabi mam še tri invite neporabljene :OK:

Popravljeno . Popravil Mike_E_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm nisem dobil še nobenega. Lahko da jih ne dajejo več ali pa da jih dobiš malo po registraciji. Vse bolj mislim da je prva opcija pravilna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm.. naj me nekdo povabi (PM) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam GMAIL že kar nekaj časa, prej sem imel na yahoo (100MB), pa sem ga redko koristil prek 50%.

Stare fore, ki krožijo naokoli, itak brišem takoj, tako da je dejanko koriščenega placa jedva 5%.

Sploh pa ta gmail obstaja že kar nekaj časa, ta stvar z invite-i pa je zgleda končana. Vsi ki jih poznan, da so pridobili gmail pred kratkim, nimajo več možnosti invite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim je tudi siol adsl uporabnikom povečal mail na 100mb, če pa vam je to premalo (oz. nimate siol ADSL) pa je gmail super izbira. Sploh odakr nudijo tudi dostop preko pop3 strežnika, se pravi z vašim poštnim odjamalcem (outlook express, thunderbird,... )  :yea2:

Za sedaj je edina zanka, da če hočeš priti do takšne količine prostora moraš biti povabljen od že registriranega uporabnika.

Če kdo rabi mam še tri invite neporabljene :OK:

Kaj pa jaz :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim je tudi siol adsl uporabnikom povečal mail na 100mb, če pa vam je to premalo (oz. nimate siol ADSL) pa je gmail super izbira. Sploh odakr nudijo tudi dostop preko pop3 strežnika, se pravi z vašim poštnim odjamalcem (outlook express, thunderbird,... )  :yea2:

Za sedaj je edina zanka, da če hočeš priti do takšne količine prostora moraš biti povabljen od že registriranega uporabnika.

Če kdo rabi mam še tri invite neporabljene :OK:

:OK:

sem pa že v skupini, ki ne more več vabit...

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym.. ne da bi zagovarjal Gmail (ker mi je za to zadevo res vseeno, mam jo pac ker sem jo dobil kar tako) ampak a resno mislis, da je tak nadzor kot je opisan na linku ki si ga napisal mozen samo pri G-mailu? :hmm: Ponudnikov brezplacnih e-mailov je malo morje, preverjajo in belezijo pa lahko tako ali tako takoj ob prihodu sporocil, ni potrebno da jih imas celo vecnost v predalu, k cemer spodbuja gmail...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym.. ne da bi zagovarjal Gmail (ker mi je za to zadevo res vseeno, mam jo pac ker sem jo dobil kar tako) ampak a resno mislis, da je tak nadzor kot je opisan na linku ki si ga napisal mozen samo pri G-mailu?  :hmm: Ponudnikov brezplacnih e-mailov je malo morje, preverjajo in belezijo pa lahko tako ali tako takoj ob prihodu sporocil, ni potrebno da jih imas celo vecnost v predalu, k cemer spodbuja gmail...

Hvala, ti :OK: dela, ko :devil: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

mene sam zanima kak si lahko pridobish invajte?!?... :blink: al ti oni dodajajo invajte... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam zanima kak si lahko pridobish invajte?!?...  :blink:  al ti oni dodajajo invajte...  :?

ja.. čez nekaj časa se pojavijo in jih enostavno imaš..... včasih jih pa nimaš........ vsaj pri meni je tako....... mam pa še vse neporabljene.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rab invite mu ga loh tut jst poslem ker nism še čist nobenga poslov v enem letu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa zde taprvega  :OK:

cestitke... :P kak sn jas mel gmail... sn takoj fse razposlal... :) zdaj pa jih že en čas ni blo nic.. :BUA:

emn... 50 invajtov mash :kva2: :kva2: :kva2: :lol: :) svaka čast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Einherjar: na tvoj e-mail ki ga imaš za MSN sem ti poslal gmail invite, vkolikor ti še kaj prav pride ...

(če bi kdo drug rabil naj reče, jih imam 50 ... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!