Skoči na vsebino

1GB Mail


Priporočene objave

50 invajtov dobi vsak nov user na gmail-u ... :rolleyes:

tud jaz jih še mam - tko, da če kdo želi invite to - Google mail - naj pošlje PM ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 vsak nov? He, včasih so počasi dodajali ... če sedaj vsak nov dobi 50 inviteov, sploh ne vem, zakaj sploh še imajo ta način pridobivanja novih uporabnikov :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od viška sicer ne boli, ampak zakaj sploh rabiš 1GB??? Potem cel dan bereš pošto?

jaz si vse filmčke, ki mi jih folk pošilja tja preusmerjam... in imam samo 6% tega zasedenega.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Einherjar: na tvoj e-mail ki ga imaš za MSN sem ti poslal gmail invite, vkolikor ti še kaj prav pride ...

(če bi kdo drug rabil naj reče, jih imam 50 ... )

dobil tnx, ampak te je pupa prehitela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, celo nekaj več kot 2......... 2133 al nekaj takega.....

Res je, če smo natančni 2139 Mb ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa jst nimam invitation-ov?? Mene je en frend povabu not, pa se vedno nimam nikjer napisano, da lahko tud jst koga... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola devilish,

nimaš invitationov ker nisi dost pridna... včeraj sem ti mahal na črpalki v Bistrici da se mi je skoraj roka odmontirala, ti pa nič... :whistle: :? zdaj bi pa vabila, a??? ne gre to tko... :)

zares: zadeva je čisto random - poglej uraden odgovor z GMaila

fsm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola devilish,

nimaš invitationov ker nisi dost pridna... včeraj sem ti mahal na črpalki v Bistrici da se mi je skoraj roka odmontirala, ti pa nič...  :whistle:  :? zdaj bi pa vabila, a??? ne gre to tko... :)

zares: zadeva je čisto random - poglej uraden odgovor z GMaila

fsm

:oops: nism vidla... ma si se ustavu na crpalki al si sow samo mimo?? se opravicujem...

ben ma GMail mam ze par mescu... malo pocasi jim laufa ta random zadeva???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola devilish,

smo glih štartali s črpalke ko sem te zagledal... mahal ko sem pripeljal mimo... 2 m stran... ja nč, pol pa gasa :D ... ma ni blema, pa drugič

random je odličen izgovor: pomeni da lahko dobiš čez minutko, par tednov al pa nikoli... sorry... lahko ti pa jest kakšnega pošljem če potrebuješ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam 150 brezplačnih 2GB e-mail accountov. Domene si žal ne morete izbrati. cena - sitnica! 2 jurja po komadu!

pohitite - zaloge so omejene :)

PS: strežniki so varni in stabilni, uptime pa zeloooo dooober! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ti njega! :slap:

ja, eni se znajdejo, ni kej... :whistle: :P a lahko zakupim jst vse, pa grem pol na crni trg z njimi :? :P ;) dobis 20%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim, da je tole bolj slab biznis.....glede na to, da večina folka svoje invajte tala povsem zastonj in da je zaenkrat ponudba še vedno večja od povpraševanja. :rolleyes:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim, da je tole bolj slab biznis.....glede na to, da večina folka svoje invajte tala povsem zastonj in da je zaenkrat ponudba še vedno večja od povpraševanja.  :rolleyes:

Alla B)

ljudje se bolš počutjo, če za neki mastno plačajo, kokr pa, če dobijo džabe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljudje se bolš počutjo, če za neki mastno plačajo, kokr pa, če dobijo džabe...

haha :OK: psihologija marketinga!

"na žalost" ne velja pri vseh... ne vem ce niti pri vecini... un del predvsem... "mastno" placajo :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi imel en account :blush:, če bo kdo dušica mi lahko na PM javi :wub:

Lp;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede "mastnega plačevanja" ... to so po mojmem bol tisti ko majo preveč keša, al pa taki ko jim je vseeno za keš.. pa ga kr nekam devajo.. pa se pol "važijo" da so fuuul plačali za neki shit... :ninja:

ja.. sm se pazi od koga boš dobo :P mimogrede te lahko keri napizdi.. pa mu boš mogo plačat kai :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mam en vprašanje in prosim za pomoč:

Mam gmail in mi je skos lepo delu, zdej mi ga je pa začeu srat. Sm ga preusmeru, da mi v outlook pošila in je blo do prednekaj dnevi vse okej. Maile dobivam in jih lahko berem, le pošiljati ne morem, pa ne vem kaj bi bilo lahko narobe. Vse sem že probal, pa nič...

Napiše pa mi tole:

post-2044-1116525279_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!