Objavil Objava za javnost dne 01. dec. 2014

Prišlo je do spremembe v komisiji za cestno hitrostni motociklizem.

Alpe Adria: Štern nepremagljiv na Vranskem

Objavil Objava za javnost dne 05. okt. 2014

Albin Štern osvojil šest zmag, dve v konkurenci državnega prvenstva in štiri v prvenstvu Alpe Adria - zmagal je v vseh svojih nastopih.

Uspešen zaključek prvenstva Alpe Adria v cestnih dirkah

Objavil Objava za javnost dne 16. sep. 2014

Z dirkama na Slovakiaringu se je zaključilo letošnje državno prvenstvo in prvenstvo Alpe Adria v cestno hitrostnih dirkah.

Enduristi uspešni v prvenstvu Alpe Adria

Objavil Objava za javnost dne 11. sep. 2014

Znova so bili zelo uspešni tudi slovenski tekmovalci, saj so osvojili kar nekaj končnih uvrstitev med zmagovalno trojico.

CHD: Prosenik kljub poškodbi na stopničkah

Objavil Objava za javnost dne 26. maj. 2014

"Hotel sem osvojiti le nekaj točk, vendar sem že po prvih treningih videl, da se lahko borim z najboljšimi."

Druga dirka Alpe Adria in državnega prvenstva CHD

Objavil Objava za javnost dne 09. maj. 2013

Slovenci smo prvič po letu 2009 spet imeli zastopane vse tekmovalne razrede za državno prvenstvo.

Enduro: Buzet

Objavil Objava za javnost dne 07. maj. 2013

Na startu vseh kategorij je bilo skupno preko 180 voznikov.

Mrzla otvoritev v mivki

Objavil S. Vesenjak dne 08. apr. 2013

Letos se je začelo z dirkama na Slovaškem, na vojaškem poligonu Kuchyna blizu Bratislave.

Alpe in obala

Objavil Nina Lepej dne 17. feb. 2013

V knjigah sva prebrala, kako veličastni so Dolomiti in je vsak prelaz lepši od prejšnjega. Midva pa sva videla samo meglo in sivino.

Enduro: Naši odlični na dirki Alpe-Adria

Objavil Objava za javnost dne 04. jun. 2012

Med 164 nastopajočimi je startalo 14 slovenskih voznikov, ki so dirkali v štirih kategorijah za državno prvenstvo.

Špindlerjeva zmaga v Alpe Adria

Objavil SILVES / Foto: SADAWEB dne 24. maj. 2011

Med 162 nastopajočimi je štartalo 17 slovenskih voznikov.

Alpe Adria: Jerman z novim rekordom Grobnika

Objavil motosvet dne 30. avg. 2010

Marko Jerman z novim rekordom Grobnika in osmo zmago v prvenstvu Alpe Adria.

Alpe Adria: Grobnik obeta

Objavil motosvet.com dne 24. avg. 2010

V prihajajočem koncu tedna se bo na dirkališču Grobnik odvijala zadnja dirka prvenstva Alpe Adria.

Alpe Adria: Marko Jerman osvojil naslov prvaka

Objavil motosvet.com dne 09. avg. 2010

Marko Jerman je dirkališču Tor Poznan v razredu Supersport 600 osvojil sedmo letošnjo zmago.

Alpe Adria: Slovakiaring

Objavil Janez Pintar dne 05. jul. 2010

Naši najboljši dirkači so se, kljub dejstvu, da so bili na novi slovaški progi prvič, dobro znašli.

Alpe Adria: Peta zmaga in prvenstvo

Objavil motosvet dne 21. jun. 2010

Jerman dve dirki pred koncem državnega prvenstva postal državni prvak Supersport 600 - osvojil vse kar je bilo v preteklem koncu tedna mogoče osvojiti.

Alpe Adria: Štiri dirke, štiri zmage

Objavil Mateja Pivk dne 07. jun. 2010

Marko Jerman z zmago tudi na četrti dirki Alpe Adira. navdušil tudi v prvenstvi IDM.

Enduro Alpe Adria na sončni strani Alp

Objavil motosvet dne 02. jun. 2010

Med 12. in 13. junijem se bo na sončni strani Alp odvijala enduro dirka regionalnega prvenstva Alpe Adria.

Alpe Adria: Tretja dirka, Brno

Objavil Janez Pintar dne 16. maj. 2010

Tretja dirka pokala Alpe Adria je na Brnu v ostrih vremenskih razmerah na preizkus postavila naše dirkače. Kako so se odrezali?

Alpe Adria: Druga dirka in kvalifikacije za EP

Objavil Janez Pintar dne 10. maj. 2010

V nestabilnem, deževnem vremenu so se v petek in soboto odvijali prosti treningi in kvalifikacije za letošnjo drugo dirko za prvenstvo Alpe Adria.