Skoči na vsebino

Boss Hoss


safrane

Priporočene objave

ja Jay Leno ma oba dva k je tip mahnjen na motorje pa še keš ma.

Ta motor ka ma pa od helikopterja motor je pa bil enkrat na Discovery-ju. zanimiva reč , pomoje sam za naravnost pelat! :afro1: :afro1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo! Y2K a ne znate čitat?

LP Bajsi

Ja, če je pa u Lady pisal samo to da ju ima Leno! :blush: .)

Ja, Bajsi, ti's k'r mal preveč zahtevn! .) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj administrativen podatek

al pa podatek, dobljen na dyno stezi... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EHHHMMMM!?! Ne se preveč palit na tisti 2 sekundi do sto, je treba sklopko zelo dobro obvladovat in gume primerno segret, pa še vedno ne verjamem, je po mojem bolj administrativen podatek :blush: ...

ostalo kozlanje odstranjeno

Kakšno sklopko, če pa je avtomatik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sredo bo v extra neka predstavitev oz. test ce koga zanima :doze:

Pa se mal :topic:

Y2K stane 150.000dolarjev,ima nastavek za tablico,300konjev pri 52.000 obratih na minuto in končno hitrost

401km/h.Poganja ga reakcijski motor helikopterja Bell Jet Ranger Rolls Royce Alison,ki tehta 68kg.Navor na zadnjem kolesu-574Nm,Gorivo: Jet a1 ali dizel ali tequila :blink: ali bencin.Poraba pri uporabi dizla:32l/20 min avtomobilske ceste :naughty:

Izpusni plini dosežejo 704stopinje celzija :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem gledala včeraj....... mah, mi res ni všeč :SS najbolj mi je šlo pa na :SS ko sem gledala te tipe napol nage brez čelade na takem motorju........ tipično ameriško - bolano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zdaj odvisno,men osebno se upira dati tak znesek,za motor s katerim ne vem kaj bi delal.Prevelik za po mestu in nasplosno za po evropskih zavitih cestah,na dirkališče z njim tudi nebi šel :slap: ,kaj sploh se ostane :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

presentation is everyting pravijo modri,...pa zeleni tud :doze: ....

hehe..me prav zanima kaj meni pomaga to da mi neki zjahani amer v braincapu pove da to je pa definitivno to :grrr .....

za v dnevno....za gledat kvečem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jest sm pa enga Hossa lansk let na Faakerseeju vidu! Mislm, res ga je bilo za pogledat, je bil fajn doteran. :worship: Sam pilota te zadeve pa ni blo videt, pa sem bil 1/2 dneva tam okol. Pomojem je čakal da bo konc dogajanja, pol pa kravo na kamion pa domu :)

Morem pa rečt, da se mi je na njem najbolj dopadu dodatek... En fletkan Minimoto, ki ga je imel uzad na "prtljažnku". Pomojem je bla to edina res uporabna stvar na njem :D

PS.. če koga firbec matra, kako je zgledal... mam nekje še slike :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jest sm pa enga Hossa lansk let na Faakerseeju vidu! Mislm, res ga je bilo za pogledat, je bil fajn doteran. :worship:  Sam pilota te zadeve pa ni blo videt, pa sem bil 1/2 dneva tam okol. Pomojem je čakal da bo konc dogajanja, pol pa kravo na kamion pa domu :)

Morem pa rečt, da se mi je na njem najbolj dopadu dodatek... En fletkan Minimoto, ki ga je imel uzad na "prtljažnku". Pomojem je bla to edina res uporabna stvar na njem  :D

PS.. če koga firbec matra, kako je zgledal... mam nekje še slike :photo:

Na Faakerju sem se lani vozil za tremi.. blo jih je zihr se vec.. in res so bli glasni. Pa kak pospesek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

No-ta vikend sem izvedel da sta v nemčiji 2 Pullman City-ja... Eden je Pullman City in drugi je Pullman City/Harz. Do enega je oddaljen od nas cca400km, drugi pa cca900. In mi2 s punco sva šla v tega, ki je bliže.

1.bmp2.bmp

Prideva tja in nikjer nobenih motorjev... :blink: Vprašam debelo gospo za šalterjem in mi pove, da Boss Hoss srečanje pa je v drugem Pullman City-ju :headbang:

Hja nič-pa sva se v tem mestu udomačila, gledala prireditve in je bilo zelo zanimivo(neglede, da nisva videla onih ogromnih motorjev). Nazaj grede včeraj pa sva si ogledala še Hohenwerfški grad, mimo katerega(po avtocesti) res ne moreš ne, da bi se ustavil...

post-4329-1183363150_thumb.jpg

Gremo drugo leto še 500km naprej :naughty:

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
kje se pojavi BOSS HOSS, bi se vsi radi fotkali zraven njega,

za ninjo se pa ne obrne nihče :whistle:

...in to je čisto res. Jebeš konfekcijo. Pa da ne bo kdo užaljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!