Skoči na vsebino

moto srecanje-Ivarcko jezero


DuBy

Priporočene objave

Pirrulz,

moja je rekla, da v živo lepš zgledaš.  :D

Tako, da se ne sekirat.

Kar je vsekakor stoprocentno res. :grim :lol: daj tvoji v mojem imenu en :004

Sicer pa bolje grd na sliki in lep v resnici, kot pa obratno. :lol: :lol1:

okej okej malo še o samem zboru:

- pestra izbira piva - pohvalno

- muzika - hmnja :hmm: :doze: pa Pupa napiše se Whitesnake.... naaaaaau juuuuur goooooon ......... bla bla bla..... bla bla bla...... bla blllllllaaaaaaa...... :wacko:

- plac je meni osebno zelo koolio

- družba itak :OK:

- vreme pa .... še pravi cajt sm se pobral :whistle:

skratka, prijetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- muzika - hmnja :hmm:  :doze:  pa Pupa napiše se Whitesnake.... naaaaaau juuuuur goooooon ......... bla bla bla..... bla bla bla...... bla blllllllaaaaaaa......  :wacko:

Jeti :devil: ... hvala za popravek...... jih ne poslušam (za razliko od nekaterih, ki imajo doma CD :devil: ), tako da ja nej vedu.. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeti  :devil: ... hvala za popravek...... jih ne poslušam (za razliko od nekaterih, ki imajo doma CD  :devil: ), tako da ja nej vedu..  :blush:

:fight2:

kdo ma CD? če ciljaš na mojo omembo neljubega dogodka, ko je pred ohoho leti mama vletela z LP od njih za r.d. in sem jo nato diskretno zabrisal stran (LP,

ne mame), potem tako povej.

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrulz car!!! :OK:

Izbor glasbe(predvajanje iz kaset ali CD-jev) :BUA: OD sobote do nedlejek smo(razen ko so bili živi vključki) poslušali 4 bende........zjutraj ni bilo WC-jev oz. so bili zaprti.....izbor piv(LAško in Union) :OK: :OK: Cene OK! Plac...super :OK:

Palice od šotora ken go v smeti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Palice od šotora ken go v smeti!

če so še delujoče in kolikor tolikor primerne za novejše šotore, se priporočam za njih (moj šotor je fasal prelom na palcah)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so še delujoče in kolikor tolikor primerne za novejše šotore, se priporočam za njih (moj šotor je fasal prelom na palcah)

Drugač pa se nove/rezervne palce dobijo v Iglusportu (tudi v CE) za relativno majhen denar. Samo pazit je treba, ker so različne debeline. Na dolžino jih pa sam nažagaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: hvala!

Drugač pa se nove/rezervne palce dobijo v Iglusportu (tudi v CE) za relativno majhen denar. Samo pazit je treba, ker so različne debeline. Na dolžino jih pa sam nažagaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nevem zakaj ne morem urediti prejšnjega sporočila zato objavljam še eno.

IXS: si bil ti tudi tam zraven pri pospravljanju? Keri si pa bil če ni skrivnost :D ? Da vem za drugič.

No potem se pa kar pozanimajta, če palce še rabi in javita tu nekje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ narava, ambient = krasno :OK:

@ vreme = do sobote do 20ih še milostno, potem pa BREZ PRESTANKA nabijal dež celo noč (že velikrat kampirala, ampak da bi tko močno in neumorno dežval, pa še ne) in naslednjega dne, v nedeljo, si nas je privoščil tako, da se je zmišljevalo: dež, kakšna vas nič dežja, nato spet dež, nič dežja spet kratek čas, pa naprej spet dež itd. Smo si nazaj grede vmes mukoma nataknil tisto neudobno plastiko (dežne kombinezone) nase in direkt domu...ha, dež ni mogu do živga :D

@ pjača = izbira je bla :naughty: :beer2: :drunk:

@ folk = QL, razen enega pretepa v baru :fight2: (bemti :nono: , so se tko vrtel, da sm se med umikom nehote znašla za delček sekunde v tem ognju in žal se je eden izmed njih zaletel glih u mojo rehabilitirano nogo...shit, je zabolel! :BUA: )

@ muska = tud men je bla preglasna, mogla bi bit bolj raznovrstna, sploh pa tisto nabijanje navsezgodaj zjutraj ni blo na mestu :angry:

@ panoramska vožnja = eni ne razumejo slovensko, to je očitno, saj so se nekateri-e peljali brez čelade, čeprav je bil poudarek, da naj jo imajo vsi (pa itak je obvezna!)

@ skreti = šok zjutraj, ko te tišči, tm pa brez predhodnega opozorila zakljenjeno :eek: ...pol pa vidiš kupčke okol in okol od sračkanja :SS

No, na splošno pa je od posameznika odvisno, kako se bo imel. Ena izkušnja več in spet je minil en dejavni vikend (še vseen bolj, kot doma sedet in bult TV).

Aja, še to...k mate eni tolk vprašanj okol tistih palc od šotora. :krneki: Šotor je bil moj in res je bil že star k zemla. Da ne govorim o poplavi v njem zjutraj...še dobr, da sm mela armafleksa, da sm bla vsaj jz in oprema suha. Šotor je bil zaradi dotrajanosti že doma obsojen, da bo šel po tem moto zboru v smeti. Družba je bila enakega mnenja, kenededeja...so se zabavali na ta račun :oops: je šel vsaj v zaslužen pokoj :D No, tud palce sm hotla zabrisat v smeti, ker je to bolj ekološko in v mojem stilu, pa so me prepričal, da jih pustim ob drevesu, ker bodo pobral poleg ostale svinjarije, ki ostane po moto zborih. No, jz sm mela en razlog več...upala sm namreč, da bodo mogoče kkšnmu prou pršle...lejga zlomka, pa mogoče bodo :blush: ...kr razdelte si jih, če hočte, sicer pa v smeti z njimi. Aja, v vednost, palce niso votle; v starejših šotorih je bla to stalnica, zdaj pa imajo baje šotori večinoma votle palce z elastiko, zato me je družba dodatno spodbudila, da jih nam več rabla...hja, tehnika gre naprej. :topic:

Se vidimo naslednjič (jz bom pa mela že nou šotor :yea1: , ta stari pa počivaj v miru :doze: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nevem zakaj ne morem urediti prejšnjega sporočila zato objavljam še eno.

IXS: si bil ti tudi tam zraven pri pospravljanju? Keri si pa bil če ni skrivnost  :D  ? Da vem za drugič.

No potem se pa kar pozanimajta, če palce še rabi in javita tu nekje.

lp

Un s podočnjaki!:))))) Tisti, ki je nazadnje pršu gor z ruzakom, in odpeljal un KLE500, ki ni hotu vžgat...

Palice pa niso OK ker niso votle in so samo za "himalajske šotore"...(interna fora)...niso primerne za nove "igluje".....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ skreti = šok zjutraj, ko te tišči, tm pa brez predhodnega opozorila zakljenjeno :eek: ...pol pa vidiš kupčke okol in okol od sračkanja :SS

No na to sem pozabu......scanje in sranje v sosednji brunarici jie bilo sankcionirano z besedami.....

Če ne boste pili,pol tut na WC ne smete!!!!!!!

BTW.....prvi MZ, na katerem ni bilo WC........fantje .......mal se zamislite.....tut punce hodjo na take zadeve......men ni problem tiča za taprvim foglom ven potegnt.........sam za njih je pa to mal večji problem............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavme jest sem tist k je motorje vozil po hosti gor in dol...... :OK:

He, he.

Sem si kar mislil. Jaz pa sem stal zraven (najobilnejši :D ). Moj kolega pa te je nekaj pomagal porivati preko smrečjih korenin.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he.

Moj kolega pa te je nekaj pomagal porivati preko smrečjih korenin.

lp

Ne ne - tisto je bil kolega. Čebelarski vajenec! On se je na začetku nekaj matral...jaz sem samo speljal. Prišel videl, zmagal.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vam je bilo lepo v naših koroških krajih! Pridite še kdaj na obisk, v Ravne v gostilno Cvitanič :OK:

ki pa to je :hmm: sory sam res ne vem pa sem korosica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prideš v center Ravn je na eni strani pošta. Evo na nasprotni strani je gostilna Cvitanič

Popravljeno . Popravil General Strelnikov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!