Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Ma, kaj naj rečem! Šele zdajle sem vidu zadnji post post od Saya. Škoda.

Ste se dobili? Kolk vas je blo? Nisem vedel kam bi se dal, pa sem se odpravu na Faaker see.

Sej je bila lepa fura, vendar mi je žal za srečanje. Pa drugič. Pište kako je blo!

Lep pozdrav! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, kaj naj rečem! Šele zdajle sem vidu zadnji post post od Saya. Škoda.

Ste se dobili? Kolk vas je blo? Nisem vedel kam bi se dal, pa sem se odpravu na Faaker see.

Sej je bila lepa fura, vendar mi je žal za srečanje. Pa drugič. Pište kako je blo!

Lep pozdrav! Iztok

Ma nič ni blo, še grozilna pisma ne pomagajo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda k me ni na netu od petka popoldne do pon......pršu na sejem.....popoldne, pa z 4.kolesi....pa še to sam, ker nobenga nisem našel :headbang: ....bo treba večkrat na motosvet pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo treba mal drugače zastavit...če ne ne bo šlo...mormo se dobit nekje na enem mestu...nardimo eno turco...in to je to...

Zato, ker je danes ponedeljek...in ker je do petka še dolgo časa, predlagam naslednje:

Dobimo se v soboto 15.9.2007 v Postojni v baru pri AERO KLUBU ob 10h!!!!!

Po kavici in soku jo mahnemo do Portoroža na tortico ali pa kam drugam odvisno od želja!

Tisti, ki se strinja in potrjuje prihod naj odgovori z OK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo treba mal drugače zastavit...če ne ne bo šlo...mormo se dobit nekje na enem mestu...nardimo eno turco...in to je to...

Zato, ker je danes ponedeljek...in ker je do petka še dolgo časa, predlagam naslednje:

Dobimo se v soboto 15.9.2007 v Postojni v baru pri AERO KLUBU ob 10h!!!!!

Po kavici in soku jo mahnemo do Portoroža na tortico ali pa kam drugam odvisno od želja!

Tisti, ki se strinja in potrjuje prihod naj odgovori z OK!

OK, samo ne na morje, gremo do Babnega polja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK!

Še to: boste sami ali s prikolicami? Pa ne me tepst!

Lep pozdrav! Iztok

Sayo se strinjam s tabo.

Drugače pa če priletim bom sam. Imam sicer za vikend v planu malce daljšo furo vendar so trenutno šanse nekje 50:50 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK!

Še to: boste sami ali s prikolicami? Pa ne me tepst!

Lep pozdrav! Iztok

[/quote

Seveda s prikolicami, sam moja bo doma k ni več registrirana :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi pa zgleda, da se ene boste do nov'ga leta zmenl?... :slap: Vas bo slana prej ujela! :yes:

Če rabte kakšnga kelnerja pa recte. Bom peš prletu, da ne bom s svojo "železnino", "umetniškega vtisa" kvaru. :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo treba mal drugače zastavit...če ne ne bo šlo...mormo se dobit nekje na enem mestu...nardimo eno turco...in to je to...

Zato, ker je danes ponedeljek...in ker je do petka še dolgo časa, predlagam naslednje:

Dobimo se v soboto 15.9.2007 v Postojni v baru pri AERO KLUBU ob 10h!!!!!

Po kavici in soku jo mahnemo do Portoroža na tortico ali pa kam drugam odvisno od želja!

Tisti, ki se strinja in potrjuje prihod naj odgovori z OK!

RAvno tako vabljeni vsi varaderisti, ki berete forum in niste prijavljeni!!!!!!! Več nas je boljše bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAvno tako vabljeni vsi varaderisti, ki berete forum in niste prijavljeni!!!!!!! Več nas je boljše bo!

Daj povej kje je ta aero klub, če prideš iz Logatca v Postojno :? Vreme bo super, se vidimo :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo treba mal drugače zastavit...če ne ne bo šlo...mormo se dobit nekje na enem mestu...nardimo eno turco...in to je to...

Zato, ker je danes ponedeljek...in ker je do petka še dolgo časa, predlagam naslednje:

Dobimo se v soboto 15.9.2007 v Postojni v baru pri AERO KLUBU ob 10h!!!!!

Po kavici in soku jo mahnemo do Portoroža na tortico ali pa kam drugam odvisno od želja!

Tisti, ki se strinja in potrjuje prihod naj odgovori z OK!

V soboto grem v Pulo in se bom oglasil na kavici, da se te vidimo, sicer ni ziher, ampak bom se pa trudil da mi rata. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kam jo boste potem od Aero kluba mahnili?

Žal dopoldne še delam in bom štartal po 12 uri. Ali pa če mi nekdo tu da cifro pa ga pokličem kje se boste fijakal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj povej kje je ta aero klub, če prideš iz Logatca v Postojno :? Vreme bo super, se vidimo :010

Na poti od Postojne proti Pivki, 200 m metrov od odcepa za avtocesto proti LJ! Ne moreš falit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!