Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Letos pa je prava klavnica na cestah, sploh pri motoristih.

Ziher bo kakšen veleumen državni projekt, da se zmanjšajo cifre in da se projektantu odebeli žep?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa so bile kr hude brzine, sicer pa če 100 in 100km/h sešteješ je že 200

pred 13 urami, twom pravi:

A nista pred časom imela dva, ki sta se imela neizmerno rada, svoj peskovnik v katerem sta se prepucavala? Verjetno zato, da ni bila vsaka tema zasvinjana z njunim izkazovanjem ljubezni...

ta tema je namenjena prepucavanju. Še vedno pa je fajn, če se vsaj malo držimo bontona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav mi ni jasno, v levi ovinek bi pričakoval, da ju bi ven odneslo ne pa v ovinek, pa tudi pri prehitevanju se lahko vmes izmuzneš, nikjer pa ni še nič navedeno, kaj je dejansko bilo, a je bil še kak avto (prehitevani)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na FB komentarje je prvi kolenčkal preko črte, se razletel v avto in pobral še drugega, ki je pripelal za njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jskrablin pravi:

Glede na FB komentarje je prvi kolenčkal preko črte, se razletel v avto in pobral še drugega, ki je pripelal za njim.

Možno ja, nekaj takega, podobno kot pred leti na Plominki :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

to pa so bile kr hude brzine, sicer pa če 100 in 100km/h sešteješ je že 200

To so nas nekoč učili ampak več dolgo ne velja.

Razlaga:

Test z avti:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem primeru ni čisto tako: ker ima avto maso cca 1,5 tone, motor pa cca 300 kil, je za motorista čelni trk s 100 na uro v nasproti vozeči avto hujši kot trk v betonski zid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

grozljivo, oba čelno v avto

cestaka, ki sta se naganjala

Zakaj pa je potem en motor ob breg stisnjen v smeri vožnje avta?Če sta oba priletela čelno??!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, jskrablin said:

Glede na FB komentarje je prvi kolenčkal preko črte, se razletel v avto in pobral še drugega, ki je pripelal za njim.

Grem prvič na jadranko, in v levem nepreglednem ovinku me čez sredinsko črto nek idiot prehiteva. Sicer res nisem bil posebej hiter, ampak če bi v tistem trenutku kdo pripeljal nasproti bi ta idiot pobral še mene. Ali jer res lastno življenje tako malo vredno, da se ne da počakat par sekund da se ovinek odpre v pregledno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, bambi61 pravi:

Zakaj pa je potem en motor ob breg stisnjen v smeri vožnje avta?Če sta oba priletela čelno??!

naj bi šla iz Bled proti Bohinju. Prvega naj bi odneslo preko črte v avto, avto potem obrnilo in nato stisnilo še drugega motorista.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/za-prometno-nesreco-pri-bohinjski-bistrici-kot-kaze-kriva-oba-motorista.html

To je malo čudno, iz Bleda proti Bohinju se je to zgodilo na desnem pasu, ki pelje proti Bohinju.

Po 24ur.com je to vozni pas motoristov, kar bi pomenilo ravno obratno (čeprav po obrnjenosti  avtomobila je spet napaka novinarja ali pa policista, ki je podajal izjavo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, bambi61 pravi:

Zakaj pa je potem en motor ob breg stisnjen v smeri vožnje avta?Če sta oba priletela čelno??!

en se je zakantal vmes, pa baje sta oba preživela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, a79 pravi:

Po mojem mnenju dirkanje, sreco imata, da sta prezivela...

al pa tudi ne če boš cel lajf kot ena roža, je bolje da se zaključi...tak jaz razmišljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

al pa tudi ne če boš cel lajf kot ena roža, je bolje da se zaključi...tak jaz razmišljam.

Tak odgovor je krut, ampak se 100 % strinjam in si želim hitrega zaključka...

 

PS. pač ne morem "všečkat" takega odgovora.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!