Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

:topic:Ni ravno motociklistična zadeva.

 

Pred kratkim sem na balkonu ubešal perilo. Pedeset metrov od mene je bil modri skuter normalno parkiran. Pride skupina dvanajstih otrok (približno peti razred osnovne šole) se smejijo zabavajo.... se zberejo okoli skuterja in se zabavajo......fantič  z Ronaldo frizuro se je vsedel na skuter in se veselo pogovarjal, kot da sedi na klopci v parku. Nato dvigne nogo in brcne v belanco in v enem šusu odlomi ključavnico. Neverjetno, vsi se veselo pogovarjajo, kot da se ni nič zgodilo.... nisem mogel verjeti. Debelo gledam z lavorjem in z žehto... na ves glas se zaderem, Vidim vas. Vsi so so tekli, kot da jim gori pod nogami. Zanimivo je, da so tekli proti osnovni šoli in se tam skrili ker so se tam varno počutili.

Se odpravim v stanovanje da napišem listek lastniku modrega skuterja, kaj se je zgodilo in naj ga raje priklene na ograjo. Pridem ven in modrega skuterja ni. Vzela ga je megla. Očitno ga je odpeljal nekdo ki je čakal v ozadju. Jasno, da so bili organizirani.

Čez dan ali dva na otroškem igrišču vidim iste tamale, malega Ronaldota, dva polnoletna junca (ki sta verjetno odpeljala skuter) in policisko marico. Policisti so jih nekaj spraševali.... verjetno so bili stari znanci policije.

 

Zaključek:

Ne, niso bili Romuni niti Brazilci, bili so sosedje iz ulice in učenci iz bližnje osnovne šole, stari znanci policije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej..zalostno..problem je tudi da starsi zagovarjajo tako pocetje ces kaj hocem narest ce pa me tak ne poslusa.imamo pri nas v nasi vasi enega podobnega bandita.prilepi se mu vse na prste cesa se dotakne..smrkavc hodi v 8 razred oš pa je baraba ze taka da adijo.pred kakim mesecom je sosedu stirikolesnika razmontiral do konca..je sel do starsev povedal kaj je blo odgovor mame je bil zakaj pa ga nima atv v garazi...mislim ej ce je pa to odgovor na sinovo pocetje pa se nic ne cudim da je baraba pri 14 letih...moj foter vem da bi me za jajce obesil na prvo jabolko ki stoji na vrtu ce bi sploh upal pomislit na kaj takega ne da bi se kaj naredil...pac potem ze mora tak bit.jaz upam da se nebo kje spozabil pa se prisel k meni na obisk ker dvomim da bo videl srednjo solo..pazite svoje mopede.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

sem opazil ja .. me pa moti, ker ne napišejo pred katerim hotelom ali motelom so ga sunili ... me prav zanima. če se to dogaja pred enimi in istimi hoteli ... 

A nima večina hotelov v LJ parkinga pod njimi? Torej tudi varovanega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
V Ljubljani je bilo ukradeno motorno kolo KTM PDF natisni E-pošta
Kronika
Torek, 8. maj 2018

8. 5. 2018 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo KTM duke 690 A3, letnik 2013, oranžne barve, z registrsko številko EA47322 (italijanskega registrskega območja).

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kmet2 pravi:

Veliko sveta sem že prevozil in puščal motorje sredi ulice nje.

Samo v tej kurčevi sloveniji ne moreš pustiti tud bicikla pred trgovino.

S krajami tovrstnih zadev pa se od pristojnih ne ukvarja nihče, veliko bolj so pomembne meritve hitrosti in kasiranje, žalostno.

Pravijo, da kadra ni....

FIzaY2h_d.jpg

To je pa zihr nekje pr Ribnci. Tam majo take fore ja hahaha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Izoli ukradeno motorno kolo KTM PDF natisni E-pošta
Kronika
Sreda, 9. maj 2018

V noči na 9. 5. 2018 je bilo v Izoli ukradeno motorno kolo KTM 640, oranžno črne barve, letnik 2004, registrskih oznak LJCA-12.

V Izoli ukradeno motorno kolo Honda PDF natisni E-pošta
Kronika
Sreda, 9. maj 2018

V noči na 9. 5. 2018 je bilo v Izoli ukradeno motorno kolo Honda CBF 1000, črne barve, letnik 2010, registrskih oznak KP DD-97.

:eek: 

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Kronika
Petek, 1. junij 2018

V noči na 1. 6. 2018 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo KTM 1050, črno oranžne barve, letnik 2015, registrskih oznak VB8ZKP, številka šasije VBKV43400FM933919.

 

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pravkar zasledil na FB:

Citiraj

Danes ponoči so mi iz garaže ukradli motorno kolo yamaho tracer mt09 rdeče barve registrski oznak LJ BR-83 če jo videte prosim sporočite

PROSIM DELITE NAPREJ HVALA

 

Fotografija osebe Jure Pirih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Kronika
Ponedeljek, 2. julij 2018

V noči na 2. 7. 2018 je bilo na Celovški cesti v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke BMW R1200 GS, letnik 2016, kovinsko sive barve, z registrsko številko MRHP61 (D) in št. šasije WB10A0100GZ181857.

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 7. 2018 ob 22:29, maus pravi:

ne... vsake mal prečekiram kaj dela policija ;)

 

velik ne.... en tok kt darsouci 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Hey guys, 

 

last night my yellow suzuki drz 400 sm with black excel enduro rims and a leovince exhaust was stolen in ljubljana, mrezar gostilna 

plate number is: aic-ut15

if you see or notice anything help would be much appreciated 

thanks! 

IMG_20180726_124703.jpg

Popravljeno . Popravil owlandturtle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry for Double Post and alle the english, I'm not from slovenia so it's kinda hard for me to navigate this forum without Google translate and I wish I would have come here in less sad circumstances. 

I was wondering, do you guys know any other forums (suzuki slovenia) Facebook groups etc where it might be worth spreading the word? there's not much hope but sometimes you just have to try anything possible.. 

motorcycle theft really sucks, even more so when you're in a foreign country with your only transportation vehicle taken from you. 

let's hope that at least karma gets back at those thieves some day 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Any info about registration plate, is it still the same?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

not 100% sure, but it's probably removed

my brother (who saw the guy but couldn't follow him) says there are also some stickers removed from the plastic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

new Update: 

another guy apparently bought the bike from the thief for 500 euro, goes to the same petrol station in the evening around 19:00 and asks the petrol officer if he could borrow gas worth 6 euro. the petrol officer notices the stolen bike, confronts the guy with the fact that it is stolen and the guy runs away. 

unfortunately they all never took off their helmets, so there's surveillance footage but its hard to identify them. the petrol officer says that they are younger though.. 

still medvode near ljubljana. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!