Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Bi bilo lepo videt Rossija po dolgem času spet zmagat ja, vendar se bojim da tega še ne bomo dočakali v Austinu...vsaj na testiranjih je v Austinu delovala Honda močnejša od Yamahe, pa tudi testirala je tam Honda en dan več kot Yamaha, tako da mislim, da je Honda v Austinu malenkost v prednosti...sicer pa počakajmo do nedelje in bomo vidli, mogoče nas pa Yamaha preseneti :)

 

Če pa bo zmago pobrala Yamaha bi rajši videl da bi zmagal Rossi, pa ne zato ker bi imel kaj proti Lorenzu, pač pa zato ker mislim da bi Rossiju po tako dolgem obdobju brez ene same zmage končno spet ena zmaga precej koristila za dvig samozavesti.

 

 

Honda je povsod delovala bolje. Dvakrat v  Sepangu in v Austinu. na m okrem  Edino v Jerezu je bla Yamaha močna, delno pa je rezultate zezalo vreme. In ko so prišli v Katar? Honda kar na lepem ni mela za burek, še končne niso ble več bistveno bolše. niti Danijevega po navadi nepremagljivega starta nismo videli. Lorenzo in M1 sta se ustrelila kot še nikoli....Yamahe so imele race pace meli za bit 3 med prvimi štirimi.  

 

 

Nikakor ne pravim, da so M1 na celi črti prehitele Honde. Pravim le, da so razlike zanemarljive kot (morda) še nikoli,  nekatere stvari presenetljive, in drugačne kot lani. 

 

In a way...Wonder never cease.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da falita še Stoner pa Simoncelli k pol bi pa res bla vsaka dirka pravi spektakel

 

Zanimiv prvenstvo bi bil če bi vozil:

 

Na tovarniške Honde bi dal :  Stoner, Marquez, Pedrosa, Simoncelli

Na tovarniške Yamahe bi dal:  Lorenzo, Rossi, Crutchlow, Dovizioso

Na tovarniškega Ducatija: Havden,Bradl, Ianonne, Espargaro

Na tovarniškega Suzukija pa: Spies, Smith

 

Mal sm iz teme sam :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da falita še Stoner pa Simoncelli k pol bi pa res bla vsaka dirka pravi spektakel

Zanimiv prvenstvo bi bil če bi vozil:

Na tovarniške Honde bi dal : Stoner, Marquez, Pedrosa, Simoncelli

Na tovarniške Yamahe bi dal: Lorenzo, Rossi, Crutchlow, Dovizioso

Na tovarniškega Ducatija: Havden,Bradl, Ianonne, Espargaro

Na tovarniškega Suzukija pa: Spies, Smith

Mal sm iz teme sam :smoke:

dobro si to spesnil....ampak Stonerja bi mogli dat nazaj k dukatiju in haydna k hondi. Stoner pedrosa in marquez u enem teamu...prehudo. :P Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to zanimivo kategorijo za Crutchlow-om bi jaz dal še: Hayden-a, Aoyam-o in Bradla.

S kom si zamenjal Aoyamo? xP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. niti Danijevega po navadi nepremagljivega starta nismo videli. 

 

Jaz sem imel obcutek ze lani proti koncu sezone, da je Dani spremanil taktiko in ni hotel povesti dirke, kot se je to dogajalo nekoc. Morda je ugotovil, da je s tem samo hitreje unicil gume, pa tudi psihicno je najbrz tezje biti spredaj in za ritjo nekaj konkurentov. Je pa Lorenzo po letosnji dirki izjavil, da je ostale zlomil v prvih sedmih krogih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend bomo najbrž videli Pedroso na tleh, za Rossija pa ne verjamem, da bo v borbi za za zmago. Bo pa proti koncu dirke ponovno zelo hiter. Upam si trdit , da bomo videli borbo med Marcom in Lorenzom za prvo mesto in verjetno bo Marc hitrejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skrajno dolgočasen trening....

marquez je bil v vodstvu od začetka... z veliko prednostjo, na koncu se mu je približal lorenzo...

ostali pa ogromno zadaj.. pedrosa 1.6 ostali več kot dve sekundi.. sej za dovija pa haydna na 4. in 5. mestu to sploh ni tako slabo, ker sta na ducatiju in prvič na progi... ampak recimo dani in rossi sta tu že testirala par dni... tudi bradl se je kar malce izgubil... upam, da se vse skupaj še mal obrne do nedelje :)

 

prenos je bil pa katastrofalen... zamudili smo skoraj vse najboljše kroge... se bodo mogl američani mal bolj potrudit, k tole ni nč...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile Texačani naj gredo raje krave gonit, ne pa dirke snemat'.

Kaj ima smolo tale Dani! Saj se mi že malo smili. Pa ne zato ker ima mojo podporo ampak zato, ker je zopet v team dobil "kolega" Stonerjevega kalibra!!  - Večno drugi...

Sem že pred sezono rekel, da bo tale Marc stresel vse od kraja. Še tale dirka, da prečekira Jorgeta, potem bo pa samo še pometal s konkurenco... Če mu bodo sploh še konkurenca?!?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja MM je cist divji tle haha pomoje mu v nedeljo zmaga ne uide sm je pa zlo nervozen motor  haha vsaki ovink skoro sn ga ze vidu potleh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPORT116.30 - 17.30  Formula 1 kvalifikacije  19.30 - 20.30  MotoGP kalifikacije ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedeljska dirka-26

                       -93

                       -99

:grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPORT116.30 - 17.30  Formula 1 kvalifikacije  19.30 - 20.30  MotoGP kalifikacije ...

 

 

MotoGP FP4

20:30 - 21:00

 

MotoGP Q1

21:10 - 21:25

 

MotoGP Q2

21:35 - 21:50

 

prenos tudi na kanalu a, od 20:25 dalje

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dani se je že pokazal ;) ;)

marquez je tudi hiter, ampak mislim, da ima dani nekaj več za pokazat in je zame glavni favorit za jutri...

jorge je daleč zadaj... vsakič ko je probal mal več ga je grdo zmetalo.. na koncu je naredil soliden krog...

calvin tudi ni slabo odpeljal... škoda ker ni testiral tukaj, ker se to definitivno pozna...

od bradla pričakujem več...

rossi je v ozadju, ampak pri njem nikoli ne veš, kako bo na dirki... čeprav v katarju je bil večino treningov v vrhu, tukaj pa ne... bomo videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani je zadnji krog čisto popizdu... :OK:  Marquez pa po tistem letu potleh še kar naprej forciru... ampak res,vsaka mu čast :notworthy:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo noro med hondama... Ostali pa za 3. mesto...

Žal mi je, da je Rossi v zadnjem krogu prehitel espargaroja za 9 tisočink... Ker je res odlično odpeljal na CRTju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossija lepo šolajo na treningih, ne vem zakaj se sploh o njem še toliko piše, ko pa je na vidiku povsem nova zvezda :)

Mogoce zato, ker jih pol Rossi sola na dirki? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!