Skoči na vsebino

Sune? Mit ali resnica (nabijanje ali 2cilindra 650 ccm res suneta, pa o 650vs1000)


sesir

Priporočene objave

pred 15 minutami, SF pravi:

Ko berem tole temo, se sprašujem, kdaj se boste začeli prepirat, koliko ima kateri na števcu... 

Tema sama sicer postavlja resna vprašanja. Tudi sam gledam omenjene motocikle. Pri SV650N (2004 dalje) me privlači lahkotnost in ekonomičnost, vstrom 650 ekonomičnost in udobje, hkrati pa gledam tudi hondin polizdelek CBF1000, kjer mi je poleg ekonomične športnosti všeč še položaj sedenja pri dvignjenem sedežu. Naj povem, da me poniji na papirju, in elektronska navlaka niti ne gane preveč. Katerega naj izberem?

Pa bo zopet za 20 strani kregarije in nabijanja, vzami udobnega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, SF pravi:

Ko berem tole temo, se sprašujem, kdaj se boste začeli prepirat, koliko ima kateri na števcu... 

Tema sama sicer postavlja resna vprašanja. Tudi sam gledam omenjene motocikle. Pri SV650N (2004 dalje) me privlači lahkotnost in ekonomičnost, vstrom 650 ekonomičnost in udobje, hkrati pa gledam tudi hondin polizdelek CBF1000, kjer mi je poleg ekonomične športnosti všeč še položaj sedenja pri dvignjenem sedežu. Naj povem, da me poniji na papirju, in elektronska navlaka niti ne gane preveč. Katerega naj izberem?

vzemi takega z elektronskim števcem :) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi unga, k ma že vse: od turing šipe, podaljškov, poviškov, širših stopalk, štenderjev,  kufrov z naslonom in zavorno lučjo, zaščitnih rorov, dodatnih LED luči, športnih izpuhov, podblatnikov, štekdoz, ogrevanih ročk in zicev, pa napeljav za GPS in titanovih vijakov ter apgrejt na vzmetenju. Če povrhu dobiš še tank torbo, si zmagov, na MS, pr babah in za šankom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, SF pravi:

Ko berem tole temo, se sprašujem, kdaj se boste začeli prepirat, koliko ima kateri na števcu... 

Tema sama sicer postavlja resna vprašanja. Tudi sam gledam omenjene motocikle. Pri SV650N (2004 dalje) me privlači lahkotnost in ekonomičnost, vstrom 650 ekonomičnost in udobje, hkrati pa gledam tudi hondin polizdelek CBF1000, kjer mi je poleg ekonomične športnosti všeč še položaj sedenja pri dvignjenem sedežu. Naj povem, da me poniji na papirju, in elektronska navlaka niti ne gane preveč. Katerega naj izberem?

Zelenga, pa NINĐA mora gor pisat. :P

lp

Maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

Zelenga, pa NINĐA mora gor pisat. :P

lp

Maus

Saj ni kje napisu,da kupuje prvi motor zase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor bi k suhoparnim predlogom dobro sedla krajša in resna razlaga, zakaj bi se vi odločili za en ali drugi model. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, SF pravi:

Vsekakor bi k suhoparnim predlogom dobro sedla krajša in resna razlaga, zakaj bi se vi odločili za en ali drugi model. Hvala

jest zarad barve.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SF pravi:

Vsekakor bi k suhoparnim predlogom dobro sedla krajša in resna razlaga, zakaj bi se vi odločili za en ali drugi model. Hvala

Ajd...hehe...

Za normalno udobno in dokaj hitro voznjo Vstrom...

Versys le zato,ker mi kawasaki bolj pri srcu ko suzuki...ninja power...ane maus...sam jz bi vseeno Suzuki med temi dvema...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
pred 10 urami, ligenjček pravi:

Kdor išče sunek, bi morda poizkusil 2T :kva2: tam ne pogrešaš "sunka" ;)

Ko sem se vsedel na cagiva 500 od john kocinski so me nagnali in kricali ko bolani kaj sele,da bi mi kdo dal peljati..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, sesir pravi:

Ko sem se vsedel na cagiva 500 od john kocinski so me nagnali in kricali ko bolani kaj sele,da bi mi kdo dal peljati..

pametno :D ker tam pa če nimaš kuplunge v malem prstu so hitro salte :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!