Skoči na vsebino

Elefantentreffen


easyrider

Priporočene objave

Modeli, svaka vam čast da se vam da! Za moje pojme je bajkanje po takem vremenu čisti mazohizem. By the way, kako pa se motorji obnesejo po ledu in snegu? Najbrž se morate vozit "ko po jajcih". Al ne?

Eat my dust!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pervy, tebi in tvojim sotrpinom kapo dol. Me ni toliko v hlačah, da bi se z lastnim motorinom podal na tako pot. Pazite nase in na motorje, da ne bo sezone konec še preden se je dobro začela.

Burn to be wild

lucky je povedal čisto vse..pazte nase..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nas spet doma zivi in zdravi. blo je super in ce bodo drugo leto sanse grem spet, podrobno porocilo in slike sledijo kmalu.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, upam, da boš napisal kaj o srečanju debelokožnih slonov tudi v Večeru. Zagotovo pa nisi rabil biti oblečen debelokožno, glede na visoke temperature v Nemčiji. PIŠI!!!

Pozdrav izpod Pohorja. ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pervy, upam, da boš napisal kaj o srečanju debelokožnih slonov tudi v Večeru. Zagotovo pa nisi rabil biti oblečen debelokožno, glede na visoke temperature v Nemčiji. PIŠI!!!

Pozdrav izpod Pohorja. ROCKY

reportaza sledi, debela koza pa nebi skodla ker ponoci ni blo tak toplo (kondenz v sotoru zmrznil). no ampak v primerjavi z ostalimi leti je blo res toplo. bomo vec drugic.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Jaz sem danes tudi videl enega modela na sankah-na Planinskem polju :lol:

To res kar fajn leti, bo treba probat enkrat :wink:

Sam glede na število zasneženih dni se pmoje kaj takega ne splača nabavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem gor 94 leta pa sem se namrazil in nalezel revme za naslednjih 50 let (-25) in imam dovolj . Gredo pa člani kluba, 5-6ljudi,samo z avto. Pod obvezno opremo sodita motorna žaga,20 lit.vina za kuhanje in zippo. :eating:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po lanskem elefantu (zakon!!!!) razmišljam da bi letos šel spet, glede na vrsto mojega motorja seveda le, če bodo ceste kopne ker se po snegu ne obnaša najboljši :? :shock: . če so kje kaki interesenti naj se javijo, za dva (slivič in vanč) sem tako siguren da bosta spet šla, če pa še koga zanima je dobrodošel. ker bo sigurno kdo iz slo šel z avtom bi mu bil hvaležen če mi lahko kak kos opreme pelje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po lanskem elefantu (zakon!!!!) razmišljam da bi letos šel spet, glede na vrsto mojega motorja seveda le, če bodo ceste kopne ker se po snegu ne obnaša najboljši :? :shock: . če so kje kaki interesenti naj se javijo, za dva (slivič in vanč) sem tako siguren da bosta spet šla, če pa še koga zanima je dobrodošel. ker bo sigurno kdo iz slo š

el z avtom bi mu bil hvaležen če mi lahko kak kos opreme pelje!

Pokliči Rolija MKSairach 041839546.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat bom šel ziher, ne vem pa če bi že letos, ker še nisem uspel nabaviti primerne opreme, pa še motorja nimam tako dolgo in se mi kar mal smili vozit ga po pesku in soli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči Rolija MKSairach 041839546.

thanks, sva se lani gor srečala ampak sem pol telefonsko zgubil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene samo zanima, če je kje kdo, ki je dovolj ... pogumen za naslednjo zadevico:

http://www.bvdm.de/elefanten/main_en.html

lp Easyrider

Uredil - Ice on 27/01/2002 13:04:28

Seveda zelo pogumen sam če greš pa v zametu se z motorjem vozt si zame neumen!!No ja kak krog okol hiše drugače pa predvsem glavo riskiraš tko da če je snega velik zadeva ni pametna pomoje!!

Vsekakor pa mi je drugač ideja všeč avantura velikega formata!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda zelo pogumen sam če greš pa v zametu se z motorjem vozt si zame neumen!! Ciao,by Pero

neumnost je zelo "raztegljiv" pojem :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!