Skoči na vsebino

Novosti 2005: HONDA


bobokrajnc

Priporočene objave

Matr so hude!

Se strinjam, sp-2 hudo dobra, ampak ceba pa definitivno pretirana- letos če se ne motim čez 3,2 mio. Lepo vas prosim...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja, a spet z enojnim avspuhom, so tudi pri hondi začeli varčevat. :BUA:

lp

Rudi

kdo z enojnim :huh: VTR, sej ma 2 :yea2: kašna bi bla še SP-2 mat črna :naughty: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, CBR  600 je z enojnim avspuhom mal prazna zadaj.  No vsaj po moje, vozi se pa tko al tko o.k., sej je Honda, a ne.  :yea2:

lp

Rudi

Vrjetno misliš z rorom pod sedežom.

Tut to ma določene prednosti, pa mislim da s tem niso nič privarčeval.

Drgač pa......

:kva2: CBR 600 RR :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so tudi pri hondi začeli varčevat. :BUA:

varčevati z maso misliš? :OK: nije ti to chopper, da bi teža igrala pomembno vlogo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Tale 600 je pa prav dobra. :OK:

Folk a ni tu govora o 1000 kubicni hondi CBR in ne o sestotaku, nevem zgoraj je naveden podatek barvna paleta CBR 1000 fireblade :hmm: , nevem popravte me al se motim???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak čez SP-2 ni besed :yea2: moja življenska želja :wub:

Bem vam jajca! Zdej sem pa še jst zasvojen z VTR SP-2. To bo treba met enkrat v prihodnosti!! :yea2: :yea2:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA FMX 650, Dominatorjeva mašina z 35KM in max.navor 52.3Nm pri 4500obr/min. Cena bo bojda nizka.

Honda pravi, da bo 6.000€ - vsaj tako na tiskovni konferenci v Muenchnu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 (oz. 34) konjev blokirana (25 kW), al je to normalna verzija?? mal mal je to iz 650 ccm, glede na to, da to moc dosegajo povsem serijske (sicer dvotaktne) 125ke... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Honde se je pričakovalo veliko več novosti za 2005. Ta "Rent-a" enduro in updatana CBR-ka je zgleda vse kar so mislili pokazati:BUA: :BUA: .

Od vseh možnih šušljanj glede novega Horneta 1000,Transalpa,....zaenkrat nič,

"Tresla su se brda-rodio se miš"!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je ja, Honda ni pokazala kaj dosti.

So pa zato zelo veliko poudarka dali na varnosti (da nas malo zavedejo) in prikazali airbage, ki menda delujejo... pa raznorane koncepte na temo aku+bencin ali pogon: vodik...

No, dali pa so na ta velikega nakeda ABS... Po tihem sem pričakoval vsaj 1-1,2 litrsko VFR...

Airbag na spodnji fotki :hmm:

post-4-1095337419.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za VFR-XX se je kao vedlo da je še ne bo letos oz. pride 2006, ampak nekatere modele bi pa lahko približali času(Firestorm, Transalp...).

Morda pa to še niso vse karte na mizi za 2005???

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za VFR-XX se je kao vedlo da je še ne bo letos oz. pride 2006, ampak nekatere modele bi pa lahko približali času(Firestorm, Transalp...).

No, "kao" se ni baš vedelo. Potihem so jo Hondaši zelo zelo zelo hoteli dati ven. In to ne prvič... že nekaj let se ubadajo z naslednico XX pa jim nekako ne rata...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!