Skoči na vsebino

Kašarski TROTI


mk3

Priporočene objave

Prišla je ideja, narediti klub motoristov v kašariji (občina Žirovnica) in zadeva je stekla.

Zaenkrat neuradni in še povsem zelen klub z imenom KAŠARKI TROTI je rojen. :OK:

Več o klubu bo kmalu znano in napisano na strani www.tenispub.si

O otvoritvi kluba in sezone ter ostalih dogodkih bomo poročali na prej napisani spletni strani,

na oglasni tabli v tenispubu na Selu pri Žirovnici, ter če bo sreča mila tudi v tej temi.

V naprej hvala za pozdrave!!!

Živeli KAŠARSKI TROTI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ime je pa posrečeno :lol:

se sliši kot..............................mokarske bube :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njah... po moje jih je vec

če je pa tako cool met svoj klub pa še lokalni gostilničar ti da za rundo če imate pri njemu uradne prostore. meni pa je to simpatično, od tega živi scena. ljudje se ne peljejo sami na obisk enemu klubu, če pa je 5 prijateljev klub in gre na obisku sosednjemu klubu petih prijateljev pa že nastane dogovor o medsebojnem sodelovanju in se potem obiskujejo in tako lahko ima tudi najbolj zakoten zbor zagotovljeno udeležbo parih klubov.

itak da motoristi ki niso v klubih manj obiskujejo razne moto prireditve medtem ko je med klubi že zapoved da moraš obiskat vsako pasjo procesijo če ima predznak "moto".

če bi bili trije klubi, bi bili samo trije zbori na leto, kaj pa vse ostale vikende????? ob tem tudi zveza deluje bolj resno če ima 300 članov-klubov. kdo pa bo na nacionalnem nivoju (recimo država) resno jemal zvezo 3 klubov???

itak pa ima 5 prijateljev ponavadi tudi punce ali žene in tako ima klub že 10 članov, če pa ima še kdo otroke jih je že več, ko pa imajo še otroci partnerje in otroke pa je to že zavidljivo število :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ime je pa posrečeno :lol:

se sliši kot..............................mokarske bube :ninja:

Jaz sem prečital Klošarski TROTI... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla je ideja, narediti klub motoristov v kašariji (občina Žirovnica) in zadeva je stekla.

Zaenkrat neuradni in še povsem zelen klub z imenom KAŠARKI TROTI je rojen. :OK:

Več o klubu bo kmalu znano in napisano na strani www.tenispub.si

O otvoritvi kluba in sezone ter ostalih dogodkih bomo poročali na prej napisani spletni strani,

na oglasni tabli v tenispubu na Selu pri Žirovnici, ter če bo sreča mila tudi v tej temi.

V naprej hvala za pozdrave!!!

Živeli KAŠARSKI TROTI

To je res, da ma skorej vsak v kašarij svoj motor, sam lhk bi si zmislni kšn bolš ime kot pa kašarski troti WTF, uglavnm krneki spet... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, da ma skorej vsak v kašarij svoj motor, sam lhk bi si zmislni kšn bolš ime kot pa kašarski troti WTF, uglavnm krneki spet... :closedeyes:

No lepo da ste se umislni klub... edin tist drug del imena mi ni lih vsec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prečital Klošarski TROTI... :lol1:

Men je u prvo isto sfalilo, verjetno bo imel klub s tem kar malo težav.

Troti, ko bo klub postal prepoznaven, potem se ne bo več nihče motil. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se že veselim njihovih zborov... bo ziher medica na kapiji..... :kva2: :yea1: :kva2: :yea1:

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore!!! :OK:

Res nas še ni deset :) ampak nima veze... glavn da se mal družmo, tko k ste rekl kšn pir đabe v klubskih prostorih pa to je to.

medica na ulazu bo zih...

ime pa izvira iz kranjske čbelce, ki je bla nek kle narjena,

pol smo pa mi troti an :grim

Lp MK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej ugibam. pet prijateljev, ki imate motorje in se dobivate na pijaci v tenis pubu?

Ja sej. AL pa 10 - 15 prjatlov. Sej je isto. Pol pa maš v vsakmu kraj po en klub in vsi bi radi delal ene zbore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej. AL pa 10 - 15 prjatlov. Sej je isto. Pol pa maš v vsakmu kraj po en klub in vsi bi radi delal ene zbore

Važn da se dogaja........... :OK: Mislm pa d bojo Gorenjci tole kr dobr zastavl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn da se dogaja........... :OK: Mislm pa d bojo Gorenjci tole kr dobr zastavl.

Pa sej maš na vikend tud 3 zbore. A se ne dogaja že dost??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!