Skoči na vsebino

ODHOD pred PARLAMENT


Noise

Priporočene objave

Jasno, da gremo!

A je kdo za to, da se motosvetovci spokamo SKUPAJ tja? Mislim, da bi se to spodobilo!

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, ce se bo moj klub odlocil da gremo pol grem, ker pa je organizator zveza mislim da bomo bojkotirali (zaradi drugega nerasciscenega sranja med nami in zvezo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Malo sem bil v outu.

Zakaj gremo pred parlament?

Brrrm

beri novice na www.motosvet.com zakaj ti pa ne povem,ker sem "oink oink".

best

Ice

Edited by - Ice on 07/06/2001 11:20:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo v napad s puško na rami...

PERVY, da prideš, sej boš mel motosvet.com mikico, te še spoznal novjo

Edited by - FP on 07/06/2001 11:28:10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gremo v napad s puško na rami...

PERVY, da prideš, sej boš mel motosvet.com mikico, te še spoznal novjo

Edited by - FP on 07/06/2001 11:28:10

NOPE TO NE GRE! KLUBSKE BARVE SO SVETE IN CE BRATI RECEJO DA NAJ SE ZVEZA JEBE, SE LAHKO ZARADMENE JEBEJO VSI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da se lahko z nami zajebavaš v motosvetu si tudi klub vprašal za dovoljenje. A ce bi klub rekel, da je motosvet u kurcu, pa da ne bi npr. president nikoli pike v forumu napisal, bi tudi ti nehal

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, saj se lahko drugace zmenimo. Ti prides v Lj, zamenjas jakno (skrijes barve - vem da si ponosen nanje in da ti bo hudo ob tem dejanju), se vsedes kot sopotnik na kak drug motor in povecas stevilo pred parlamentom. Bi slo?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, povej, kje se dobimo forumovci, pa gremo tja. Jaz srcno upam, da mi sluzba ne bo preprecila pohoda na parlament.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo kaksen kamerman on POPtv zraven bodo takoj "naredili" ustavni puc s strani motoristov in javne izgrede in posilstva in dojencke bodo materam iz trebuha trgal itd.

pratnekar ali nekdo naj malo snema to s strani motoristov,da ne bo "prevec" enostranko porocilo v medijih.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Noise, povej, kje se dobimo forumovci, pa gremo tja. Jaz srcno upam, da mi sluzba ne bo preprecila pohoda na parlament.

Ti pa ocitno rad plezaš!!!

Ne gremo na parlament ampak pred parlament!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Gremo v napad s puško na rami...

PERVY, da prideš, sej boš mel motosvet.com mikico, te še spoznal novjo

Edited by - FP on 07/06/2001 11:28:10

NOPE TO NE GRE! KLUBSKE BARVE SO SVETE IN CE BRATI RECEJO DA NAJ SE ZVEZA JEBE, SE LAHKO ZARADMENE JEBEJO VSI!

alo pervy!

a ce si priden in ubogljiv dobiš od kluba tudi liziko?

daj pridi k pameti in prerasti otroške bolezni lepo prosim!

ne gre se za "moj","tvoj","vaš","naš" klub ampak se gre za vse motoriste kar nas je vkup.se mi dozdeva, da bi morali skupno nastopiti,a ne?

upam, da se v vašem klubu znate vzdigniti nad vsakdanje probleme in sprevidite resnicen problem,kajti jutri ti drugace lahko prepovejo tudi dihati.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej PERVY a ti in tvoj klub ne kapirate, da gre za vse motoriste.

Povej iz katerega moto kluba si!

UH SMO ZAGNALI PANIKO!!! SEM IZ KLUBA BERS OF SLOVENIA MC, KI JE ZE PRED LETI IZTOPIL IZ ZVEZE KER SO BLI SAMI NESPOSOBNEZI OBREMENJENI Z KLUBSKIMI TERITORIJI IN OSTALIM SRANJEM. ZDAJ SE JE SICER VODSTVO ZAMENJALO AMPAK MOCNO DVOMIM DA SO KAJ BOLJ SPOSOBNI! NISEM REKEL DA BOMO BOJKOTIRALI AMPAK DA JE MOZNO!!!

ZAENKRAT SE NISMO ZMENLI!!!!

VGLAVNEM NE BIT RAZOCARANI CE SE BOSTE TAM VOZLI IN NEKAJ PROTESTIRALI ZGODILO PA SE NE BO NIC!!! PA KAJ VI MISLITE DA TAKE STVARI POMAGAJO?!?!?

MOTORISTI BOMO NEKAJ DOSEGLI KO BOMO MELI SVOJE LJUDI ALI SAJ PODPORO PARIH POLITIKOV V PARLAMENTU. NE BOMO NE PRVI IN NE ZADNJI KI BOMO PRED PARLAMENTOM NEKAJ JAMRALI, ONI PA BOJO TAKO NOTER PO SVOJE DELALI!!!!!

NA NASLEDNIH VOLITVAH MOREJO MOTORISTI KANDIDIRAT ZA POSLANCE IN MI JIH MOREMO PODPRETI!!!! POL BOMO KAJ DOSEGLI!!!!

ZDAJ PA NE JOKAT CE BOMO PRISLI V 24 UR, CEZ NAJVEC 48 UR PA BO VSE POZABLJENO!!!! SICER PA SE BODO TAKO KAKI KRETENI NAJDLI KI BODO KURLI GUME AL PA NAVIJALI MASINE IN SE PROTEST V OCEH JAVNOSTI IZRODIL!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, delno se celo strinjam s tabo! Ampak, dejstvo pa tudi je, da ce se ne bomo nikoli zbunili, nas ne bodo nikoli jebali. Ce se bomo pa zbunili danes, pa jutri, pa pojutrišnjem se bodo pa mogoce malo zamislili, pa koncno kaj storili. Drugace še vejo ne, da nas kaj moti.

Kar se pa tice parih norcev, ki bodo kurli gume, je pa vse odvisno od organizatorjev tega protesta. Ce bodo oni dovolili, potem se bo to delalo, ce pa bodo preprecili, potem se pa pac ne bo.

Sicer pa mislim, da je premalo navdušencev motorizma, da bi lahko podprli kandidata z motoristicnih voda za v parlament. Pa tudi, en sam je dejansko premalo.

Edina rešitev bi bila, da bi motoristicna zveza navezala stike z eno od poslanskih skupin in bi skupno nekaj pac delali, potem bi pa še imeli kake možnosti za razumevanje, podporo in toleranco.

do takrat pa.... še ena zgodba podobna Metelkovi.

Treba je nekaj razumeti: družba (kot celota) ima neke dolocene namene in standarde. Družbene norme in nacela so precej zaprta za vse izvendružbeno pocetje - alternativo. Kar pomeni, da je potrebno prej uniciti in onemogociti, preden to ne postane vsakdanje, ker potem mora družba to sprejeti, tega pa noce. Zato bo vedno obstajal boj med izvendružbeno množico in družbo.

Tako nekako je to!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No, delno se celo strinjam s tabo! Ampak, dejstvo pa tudi je, da ce se ne bomo nikoli zbunili, nas ne bodo nikoli jebali. Ce se bomo pa zbunili danes, pa jutri, pa pojutrišnjem se bodo pa mogoce malo zamislili, pa koncno kaj storili. Drugace še vejo ne, da nas kaj moti.

Kar se pa tice parih norcev, ki bodo kurli gume, je pa vse odvisno od organizatorjev tega protesta. Ce bodo oni dovolili, potem se bo to delalo, ce pa bodo preprecili, potem se pa pac ne bo.

Sicer pa mislim, da je premalo navdušencev motorizma, da bi lahko podprli kandidata z motoristicnih voda za v parlament. Pa tudi, en sam je dejansko premalo.

Edina rešitev bi bila, da bi motoristicna zveza navezala stike z eno od poslanskih skupin in bi skupno nekaj pac delali, potem bi pa še imeli kake možnosti za razumevanje, podporo in toleranco.

do takrat pa.... še ena zgodba podobna Metelkovi.

Treba je nekaj razumeti: družba (kot celota) ima neke dolocene namene in standarde. Družbene norme in nacela so precej zaprta za vse izvendružbeno pocetje - alternativo. Kar pomeni, da je potrebno prej uniciti in onemogociti, preden to ne postane vsakdanje, ker potem mora družba to sprejeti, tega pa noce. Zato bo vedno obstajal boj med izvendružbeno množico in družbo.

Tako nekako je to!

Pupa

mama mija pupek,si pa zafilozofirala,ni kaj.

tukaj smo tudi navadni kmecki zdravi fantje,zato po slovensko prosim.

mi je pa cedalje bolj všec ideja,ki je na forumu dozorela in to je blokada parkirišc,pa naj se voluharji potem vprašajo,kje bojo parkirali.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY: Jaz te razumem, ce se klub odloci bodi doma (vsaj v Lj. ti ne bo treba hodit)

OTHERS: Firestarters klub pride... (including me).

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sta dve varianti:

1. da se dobimo tam, kjer je uradni zbor za vse motoriste za pred parlament, oz.

2. da dolocimo svoj punkt, kjer se dobimo, pa potem odjahamo tja.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj tocko 2. sem mislil. Kje se dobimo, da gremo na pumpo na obvoznici? Vsaj Noise je tako nekako predlagal, pa me sedaj zanima, ce je tocka ze dolocena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

VGLAVNEM NE BIT RAZOCARANI CE SE BOSTE TAM VOZLI IN NEKAJ PROTESTIRALI ZGODILO PA SE NE BO NIC!!! PA KAJ VI MISLITE DA TAKE STVARI POMAGAJO?!?!?

Se zna tud to nardit.

V torek je v ekipini prilogi Jure Urbancic natresel koristno ugotovitev, da bi motoristi že zdavnaj lahko kaj dosegli, ce bi stopili skupaj in to na tak nacin kot kamionarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!