Skoči na vsebino

streetfighter predelava ?


uzzy

Priporočene objave

Zanima me ce bi mi, kdo lahko poslal sliko, streetfighter predelave, ker bi se rad preprical o svojem znanju o tipih predelave.

Hvala za odgovor

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.streetfightersmag.com/home/ ce tukaj ne najdes nobene slike,si v napacni dimenziji.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakih tipih????

streetfighter je "po domace" ce vzames cestaka al nekaj podobnega, dol zmeces plastiko, namontiras malo luc z miniaturno masko in glasne avspuhe.... vse ostalo je stvar domislije (barve, nitro, .....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to meni znano,pervy,samo kaj je tip mislil s "tipi" mi nekako ne zveni.....a to z turbo,NOS itd.,to je mislil?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice: NE NE in NE!!!!

to ni odgovor tebi ampak sem se tudi jaz spraseval kaki tipi????

pomoje je mislil ce jih je vec vrst, al ce so to sportni al custom harleyi ali ?????

ma kaj vem se bo ze zjasno. za tebe pa vem da poznas pojem streefighter glede na to da vozis bliznjo razlicico.

PS: za zimo mam plan predelave mojega v malo bolj street... look!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je mislil ce jih je vec vrst, al ce so to sportni al custom harleyi ali ?????

JA NEKI TACGA sem mislil, oz imel sem predstavo, da gre tu za tisti nacin chopperske predelave, kjer je voznik z rokami razširjen in je zadnje guma ponavadi ogromna, placa za sovoznika/co pa sploh ni

Ice hvala za link, zelo rad pa bi videl to cemur je PERVY rekel bližnja razlicica.

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tisti custom harleyi so dragsterji ker majo take za dragster dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ uzzy: na motosvetu je nekje (pod vozila) ena lista,kjer si lahko pogledas slike serijskih motorjev.suzuki GSF 1200 S je moj.optika je serijska,ima pa ene par motornih dodatkov.

so pa tudi HD fighterji.samo za to moram pa malo pobrskati,da bi nasel slike na netu.

drugace polsusaj pervy-ja,sploh ni tako tumast kot zgleda.

best

Ice

Edited by - Ice on 12/06/2001 19:36:57

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice: nisem tako tumast kot zgledam, zgledam pametnejske kot v resnici sem!

ja za drag in streetfighter harleye je najboljse ce poisces kako stran z slikami iz daytone. tam majo najbolj divje predelave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy,sedi ena.martin-sasije so drage kot pes,ker jih ne delajo vec (sem nekje prebral).so pa nekako pendant egli-jevim sasijam (podobne po konceptu).potem pa se CBX 1000? no odvisno od stanja masine itd.,ampak ne zgleda slabo.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mislil sem ceno OD OKA, ker vem da predelava kawa 1500 pride okol 15.000 dem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama martin sasija (ce jo najdes) pride okoli DEM 4-6000.dobra CBX-masina 3-4000,platisca kot na sliki 2-4000,malenkosti (vse ostalo 2-5000,odvisno kaj) in delo.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no se mi je zdelo da bo kaj takega. bom rajski boljsi motor kupil kot pa tega predeloval!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej v reitwagen-u so imeli eno ZR-7 napihnjeno na 95 rwhp.ti poslem kej?

best

Ice

Edited by - Ice on 13/06/2001 20:47:53

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj posli mi na mejl al pa mi javi naslov (ce je na netu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V motorrad magazinu dec2000/jan2001 je stjunan ZR-7 in sicer obstajaja 5 stopenj. V zadnji stopnji ima celo 100 KM. Mislim, da je cena vec kot 10000 DM.

badfreek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep motor, le malo me tista kao zlata barva moti.

Ampak zame so naked bike-i zakon od motorjev.

Ice, ker ga imaš glih ti, povej prosim, a spada Banditos pod naked bike al kaj drugega. Nekateri trdijo da je, drugi da ni. Eni da ce je S potem ni, ce pa ni S, potem pa je?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ce ima poloklep (S) potem je polnaked(halfnaked) ali nekaj takega, sem nekje prebral. Brez poloklepa pa je cisto naked.

badfreek (ma tudi naked)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh to na sliki ze zgleda drago, kaj sele ko bo cena gor nalepljena. za dainese v IT pa bi kak primorec to vedel. A mamo koga iz primorske al dol res vsi vespe vozijo (pa brez celade in druge opreme)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bandit S je half baastid...ehem...naked.N je pa naked.

re brutale oro: ma nekako bi in nebi.tudi normalna verzija bo nad DEM 30.000.-,tako da o ceni raje molcim.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!