Skoči na vsebino

Seminarska naloga


metalbike

Priporočene objave

A je kdo od vas slučajno že delu kšno seminarsko na temo SUBKULTURA MOTIRISTOV al pa kej podobnga?

Če ma kdo kej bi bil zlo hvaležen ker rabm za maturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo od vas slučajno že delu kšno seminarsko na temo SUBKULTURA MOTIRISTOV al pa kej podobnga?

Če ma kdo kej bi bil zlo hvaležen ker rabm za maturo.

A ti tud :lol: Moja sestricna se je lotila take teme, pol moram pa jaz ankete okrog zbirat :roll: drugace mam pa jaz kr nekaj materiala, samo bos mogel bolj natancno opredelit kaj te zanima ... subkultura motoristov je zeloooooo širok pojem. Imaš že kakšne teze?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ni svojčas Pervy s tem nekaj ukvarjal.

Pa unga Miha Zadnikarja so nekaj citirali.

Po moje je tega materiala dovolj. 8)

Boš moral kar kratke povzetke delat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo od vas slučajno že delu kšno seminarsko na temo SUBKULTURA MOTIRISTOV al pa kej podobnga?

Če ma kdo kej bi bil zlo hvaležen ker rabm za maturo.

A ti tud :lol: Moja sestricna se je lotila take teme, pol moram pa jaz ankete okrog zbirat :roll: drugace mam pa jaz kr nekaj materiala, samo bos mogel bolj natancno opredelit kaj te zanima ... subkultura motoristov je zeloooooo širok pojem. Imaš že kakšne teze?

A je sestrična v četrtem letniku? Pa na katero šolo hod? Ker v ubistvu jz to rabm kot seminarsko nalogo za predmet sociologijo, ocenjevanje tega dela pa je izključno interno, to se prav da ocenjuje profesorica :roll:

Glede tez: jz sm se mislu predvsem osredotočt na odnos širše javnosti do subkulture. U glavnem eno nabijanje bolj ampak neki bom mogu spisat in to čimhitrej. Pa še tko mal bi stile opisu, začetke nasploh ,začetke pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že iščem, vmes se je sesul računalnik ampak bi še morala nekje bit, vsaj na papirju.

ampak prosim ne je kazat okoli, naredil sem jo v 3 urah pred zagovorom in je brezvezno nakladanje, edino malo sem posredno spluval eno slovensko knjigo na to temo.

javiti mi mail!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmmmv knjiznjici se dobi ena novejsa knjiga z naslovom (mislim) Subkulture, al nekaj podobnega, vem da je notri tudi bikerska subkultura lepo opisana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmmmv knjiznjici se dobi ena novejsa knjiga z naslovom (mislim) Subkulture, al nekaj podobnega, vem da je notri tudi bikerska subkultura lepo opisana...

ja subkluture v SLO, ampak ne preveč resno jemat tistega ker je avtorju eden preveč nabluzil o "bikerjih in vetru v laseh in svobodi,....". vglavnem ko to bereš maš občutek ko da gledaš kak poceni hollywoodski film o motoristih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primoz jurman je delal neki podobnega.....lahko ga najdes preko redakciji Avtomagazina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo kej najdu?

imaš na mailu :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

V šoli sem se odločil, da naredim seminarsko nalogo o motociklizmu/motorjih. Ker ne najdem ravno veliko virov bi vas prosil da mi pri tem pomagate. Če ste kjerkoli našli kaj o tej temi v slovenščini vas prosim, da mi napišete link al nekaj.

Hvala :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi seminarsko o zgodovini, o tehniki, o oblačilih, o subkulturah, o športnem motociklizmu, o predrtih gumah, ...?!?!?!

to je približno tako, kot da bi napisal seminarsko o živalih..

bodi bolj točen glede teme seminarske in mogoče boš dobil zadovoljiv odgovor..

drugače pa dobrodošel na forum.. :worship:

p.s. strašansko dober vir je stran http://www.motosvet.com

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš pa moral malo več podatkov dat. za začetek za kateri predmet gre in kaj bi sploh rad, ker ni isto če delaš tehnično seminarsko o motorjih ali motoristični slang za slovenščino, ne? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ne vemo, v kateri soli?

Ker v svoje podatke se ti ni zdelo vredno zapisati rojstnega datuma.

Sicer tvoja pravica, a zelo neprakticno.

Seminarske za osnovno solo, za srednjo solo, za visjo solo, za visoko solo ali za podiplomsko solo se med seboj rahlo razlikujejo.

Lahko pa zacnes nekako takole:

Motocikli so skoraj tako stari kot avtomobili, torej 100 in nekaj malega let cez. Ko so izdelali prve avtomobile na motor z notranjim izgorevanjem, so kmalu ugotovili, da so ta vozila zelo draga. Da bi jih pocenili, so jih po dolgem razzagali na pol in tako dobili iz enega avtomobila dva cenejsa motocikla ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: a ni bilo prvo vozilo trike?

in ko so ga razrezali, so dobili 1,5cikl :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi se na tvojem mestu razpisal o tomosih, o njih je veliko že bilo povedanega in napisanega, tudi na njihovi strani www.tomos.si najdeš veliko podatkov, pa še legenda je in bo ostal. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V šoli sem se odločil, da naredim seminarsko nalogo o motociklizmu/motorjih. Ker ne najdem ravno veliko virov bi vas prosil da mi pri tem pomagate. Če ste kjerkoli našli kaj o tej temi v slovenščini vas prosim, da mi napišete link al nekaj.

Hvala  :oops:

PO MOJE RES NAJBOLJE DA MALO BOLJ TOČNO NAPIŠEŠ KAJ BI SPLOH RAD!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PO MOJE RES NAJBOLJE DA MALO BOLJ TOČNO NAPIŠEŠ KAJ BI SPLOH RAD!!

mogoče bi se poba rad malo z motorji okoli vozil? :hmm: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam narjeno seminarsko, izjemno razširjena pervyeva varijanta, okol 50 strani, slike,.... imel za maturo.

Če rabš pošl mejl.

Ps: Pervy še zmeri sm ti pir dolžn O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!