Skoči na vsebino

Sintoflon


Lowrenc

Priporočene objave

Zgodilo se je: V Motoristu sem vidu reklamo za "čudežni dodatek" za v mašino in ti pol motor bl gladko teče in olja ti ne kuri več in oh in sploh! O ti šment, zavrtim telefon in so mi pol prodal eno stvar k jo najprej daš not in ti prepuca mašino(ožgani delci pa saje... ) in tisto zarad česar sm klicou. Skup s poštnino je blo to dobrih 10 prešernov! Pa dobro. Kva je 10 prešernou napram temu, d mi moj GPZ nau več olja kuru?!!

Zlijem taprvo zadevo za prepucat mašino v olje in se lepo vozim! Ampak mi je začela kuplonga počas zdrsavat! Pa ok, sj mi je že prej zdrsavala, če sm pretiravou. To sploh nima zveze s tem! In menjam lamele.

Pride čas za menjavo olja in sevede zamenjam olje, filter in zlijem not še tisto teflonasto zadevo. Vse delam tk kot mi je stric po telefonu naroču! Prou čas sm si vzeu! Olje daš not pa ga segreješ, pol pa daš še uno zadevo zmešano v 2 deci olja not, laufam 15 minut(kuplonge ne stiskam) in ti pol motor lepo laufa, se ti ne greje in ti ne kur olja!!

Zvečer pa hočem it ven in zalaufam motor, dam v prestavo in motor kr skoči!!! ???

(Od zdej naprej pa pardon izrazom, hvala)

Kva sm biu naumn, d sm uno pizdarijo od teflona notr uliu!!! Počutm se ko kšn dedek, k ga je bioenergetik nategnu, k mu je jogi z magneti prodau!!! No OK! Se bom v stroške vrgu in bom zamenjou olje(po manj ko 5ih kilometrih delovanja... ) in filter...

Zamenjam vse skup in ni nč drgač!!!

Pizda jim šešljava! Star fotr pol vsaj "dobr" spi(zato k ma nou jogi), jst se pa z motorjem ne morem vozit tko kt bi blo normalno!!!

Popravljeno . Popravil speed-freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Če ma kdo kkšn dobr predlog kva nej nardim bi biu zlo hvaležen!

(Pa ne mi rečt naj jih grem tožit!!)

Pa še to povejte, kolk se vas je že nategnil prou na suho, da "po tanovem" morte ugasnt motor, če hočte dat v ler!

Popravljeno . Popravil speed-freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: a nisi kake teme na MS-ju prebral kjer smo te "čudežne" dodatke že obdelali :hmm: :nono:

vglavnem vse to že imajo olja noter kar pa nimajo pa ni potrebno. vglavnem si zdaj celo mašino zasral z tem in predvsem sklopko. bi ti svetoval kako porihtat pa mi ne pride nič drugega na pamet kot razkopat sklopko in še kaj in fajn spucat do čistega pa nazaj sestavit.

eeee si si pameti kupil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, sm relativno nou na temu forumu, pa nism o teh zadevah nč zasledu!

Na žalost!!

Pičkumater sm razkurjen. Jst bi unmu stricu na drugi strani žice glavo odtrgou, če bi ga srečou!

Bom za foro enkrat nasledn teden poklicou tja kodr so mi un drek od teflona prodal!! Bomo vidl kva bo reku!

Poročanje sledi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je rekel pervy, razkopati masino in vsaj lemele ocistiti.

ahem, BTW........ lamele od sklopke..... in teflon.... :nono: :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakva v P.... M.... Pol prodajajo to za motorje!! A sm res edini na temu forumu, k sm se nategnu?!

Em, čist tehničn vprašanje zaradi določenih opažanj: Če kuplongo stisnem lamele grejo skup al narazen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sj se vedu to, sam neki mi ne gre v kajlo!!

Zakva za hudiča k sm kuplongo stisnu in dau v prestavo mi je motor kr skoču, kot d nimam stisnene kuplonge dost??!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si en as :grim

Tale traparija v avtu še celo deluje, ampak v motor ga pa za noben dnar ne dam :ninja:

Najbolje, da zamenjaš olje in očistiš lamele in če boš imel srečo, bo vse v redu.

Pa kaj se sekiraš glede porabe olja, do litra na 1000km je še "normalno" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te zadeve so za avtote narjene... suha sklopka.

Men je že polsintetka curila čez semeringe... pa sklopka zdrsavala. Na mineralca pa dela OK. Stare mašine, jebiga.

Sej nebrž bi u kšnem guciju al pa čem s suho sklopko še delal.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... večena čudežnih izdelkov je v glavnem nateg ...

... če bi bila tako izredno dobra in oh in sploh, potem se ne bi prodajala preko telefonskih, TV inne vem kakih prodaj in bi jih uporabljali vsi mehaniki ...

... ko vprašaš mehanika (za tiste, za katere menim da nekaj vedo) o teh "izdelkih" se v glavnem samo nasmejejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEm to gnojnico tut jst nameraval kupit, pa sem iz čiste radovednosti mehanika klicu pa povprašal o tej zadevi. Pa mi je rekel naj kr ulijem notri ,da zelo nuca denar za na morje.

Tako ,da ne take ali drugačne gnojnice noter zlivat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, unga strica še skoz nism poklicou...

Prevozu (no, ja-prevozu??!! biu sm zlo hud!!) sem 300 km in se je že skor vse uneslo!!! Čez 1000 km bo vse OK! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, za ta drek je tudi oglas v reviji al Moto.si la motoristu, nism prepričan, je pa čez pol strani-SINTOFLON bla bla bla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!