Skoči na vsebino

Pokal Tinje 2003


hector

Priporočene objave

V nedeljo 13.04.2003 je državno prvenstvo veteranov, supermoto, skuterjev ter minimoto. Tekma se začne ob 12.00 na Tinju nad Slovensko Bistrico.

Welcome :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo to po tisti progi k vozijo tud rally?si kr predstavlam kuko bojo z MM brzeli čez ovinke:D

drugač so pa gorske dirke zanimive,(čeprov tud nevarne) tko da bom probal pridt pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je to Tinje malo bogu za hrbtom - kratko navodilo kako zadevo najti:

Slov. Bistrica je nekje na pol poti med Mariborom in Celjem. V centru mesta se pri semaforju zavije proti Zg. Bistrici oz. proti tovarni Impol. Tik pred tovarno je rondo, kjer se zavije levo in po tej cesti cca 5 km vzpenjanja v hrib. Vmes je le eno križišče, kjer je potrebno zaviti desno. :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je to Tinje malo bogu za hrbtom - kratko navodilo kako zadevo najti:

Slov. Bistrica je nekje na pol poti med Mariborom in Celjem. V centru mesta se pri semaforju zavije proti Zg. Bistrici oz. proti tovarni Impol. Tik pred tovarno je rondo, kjer se zavije levo in po tej cesti cca 5 km vzpenjanja v hrib. Vmes je le eno križišče, kjer je potrebno zaviti desno. :idea:

KAJ???? BOGU ZA HRBTOM???? :? :shock:

he he, no če bo kdo v nedeljo tam naj se mi javi ker imam tam vikend in bom tam, sicer pa se lahko dobimo v gostilni od mojega strica, ki stoji na začetku vasi in je ne morete spregledati, sploh če ne zvozite ovinka :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vsak slučaj... pošlji mi prosim gsm na PM... nikoli ne vem, kaj me bo pičilo. Sicer pa se zelo verjetno vidimo!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je to Tinje malo bogu za hrbtom - kratko navodilo kako zadevo najti:

Slov. Bistrica je nekje na pol poti med Mariborom in Celjem. V centru mesta se pri semaforju zavije proti Zg. Bistrici oz. proti tovarni Impol. Tik pred tovarno je rondo, kjer se zavije levo in po tej cesti cca 5 km vzpenjanja v hrib. Vmes je le eno križišče, kjer je potrebno zaviti desno. :idea:

KAJ???? BOGU ZA HRBTOM???? :? :shock:

he he, no če bo kdo v nedeljo tam naj se mi javi ker imam tam vikend in bom tam, sicer pa se lahko dobimo v gostilni od mojega strica, ki stoji na začetku vasi in je ne morete spregledati, sploh če ne zvozite ovinka :twisted: :wink:

Kr objavi tle na forumu! Jest bom tut gor in bom tudi vozu v kategoriji veteranov! Pa de se bomo slišal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slikah sodeč je blo kar živahno.

Kot je napisal Hanzi- komentar prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj,

ja blo je zanimivo, škoda da v minimoto in supermoto ni bilo več tekmovalcev.

en ovinek višje od tega na katerem so nastale slike je bila cesta mokra kar je imelo za posledico enih 12-13 spektakularnih padcev, na srečo brez večjih posledic.

škoda da sem moral takoj po koncu nazaj domov (če bi manjkal na pomembnem kosilu bi mi nekdo še kaj naredil :wink: ). po poti nazaj srečal kolono na čelu z Ice-om, pa tejko in sym-om. bomo pa drugič pijačo not spravli.

ko bom obdelal slike bom jih bom objavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Kučana:

tinje016.jpg

tinje017.jpg

Evo Spidyja

tinje023.jpg

Zakjuček:

Z bratom sva domov odnesla 5 Pokalov. :D

2. in 3. mesto v Supermoto

2. mesto v prikolicah

3. najhitrejši čas na dirki

najhitrejši sem bil tudi v kategoriji do 250 ccm ampak sem bil diskvalificiran zaradi izpustitve stožca :evil: :evil:

Ima mogoče kdo sliko od moje vožnje s prikolico? Res bi rad videl kako zgledam na vožnji s prikolici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym,teyka,alka,icelady in ice prisli po koncu dirke na start.eh.... kaj ces,na lentu je bilo tako fajn na soncu sedeti. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!