Skoči na vsebino

Tunizija In El Chott Z Mamut Raid


Climber

Priporočene objave

Če kdo trpi, ker se sezona počasi preveša v mrzle dni in si želi novembra švicati pod tunizijskim soncem - od 1. do 15. novembra gremo v Tunizijo na potep, drajsati sipine in spremljati ekipo MAMUT TEAM na dirki EL CHOTT. Dodana je slika s potekom dirke.

Vabljeni vsi enduraši, ki bi radi okusili pesek sipin in tudi tisti, ki bi samo prisedli v kakšnega od avtomobilov.

Pa še koliko kaj stane:

Motor + oseba: 350 € (ladijska karta, takse, organizacija. Prevoz do Genove in nazaj si uredi motorist sam!))

Suport za motorista: 100 € (prevoz opreme v avtomobilu, da se omogoči bolj svobodno gibanje po terenu. Količina prtljage bo omejena na eno večjo potovalko in nahrbtnik. V avtu bo nekaj orodja, po dogovoru tudi kakšna rezervna guma, vsekakor pa bo treba s prostorom varčevati.)

Sopotnik v našem avtu: 550 € (sedež in prostor za prtljago (omejen!)v avtu, ladijska karta, takse, organizacija)

V kolikor bo dovolj velik interes, je možno organizirati prevoz motorjev do Genove in nazaj s prikolico, cena pa bo stvar dogovora.

Info:

ORC Mamut, Igor Ručman, GSM 031 720 676

Motosvet, Climber 041/625-955

post-6-1063729792.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je približna ocena ostalih stroškov, ki niso všteti zgoraj. Sopotnik v našem vozilu ima cestnine in gorivo plačno!

· prehrana cca. 100 € (za osebo)

· cestnine cca. 60 € (po vozilu)

· gorivo cca. 200 - 300 € (po vozilu)

· kampi in hoteli cca. 40 € (za osebo)

· žepnina za spominke in darila od 0 do ... € (odvisno od želja in zmožnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal utrinkov iz obiska Dakarja 2003, ki je šel čez Tunizijo..

Tole je Gumy na LC4... (nisem našel nič boljšega)

post-6-1063885054.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

""Sopotnik v našem avtu: 550 € (sedež in prostor za prtljago (omejen!)v avtu, ladijska karta, takse, organizacija)""

Tu je približna ocena ostalih stroškov, ki niso všteti zgoraj. Sopotnik v našem vozilu ima cestnine in gorivo plačno!

· prehrana cca. 100 € (za osebo)

· cestnine cca. 60 € (po vozilu)

· gorivo cca. 200 - 300 € (po vozilu)

· kampi in hoteli cca. 40 € (za osebo)

· žepnina za spominke in darila od 0 do ... € (odvisno od želja in zmožnosti

...torej en sopotnik plača vse stroške :rolleyes: , vsak naslednji je pa čisti profit... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...torej en sopotnik plača vse stroške :rolleyes: , vsak naslednji je pa čisti profit... :OK:

Pozabljaš na trajektno karto... Ki nanese na veliko večino stroškov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabljaš na trajektno karto... Ki nanese na veliko večino stroškov...

...ne verjamem, da je trajektna karta za eno osebo bistveno dražja od 100 €... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne verjamem, da je trajektna karta za eno osebo bistveno dražja od 100 €... :doze:

Avto+2 osebi, povratna = 450€ !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne verjamem, da je trajektna karta za eno osebo bistveno dražja od 100 €... :doze:

Si preveru koliko je karta :o Daj povej mi kje je tako poceni, da jo še jaz tam kupim. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si preveru koliko je karta :o Daj povej mi kje je tako poceni, da jo še jaz tam kupim. :P

...KOK JE POVRATNA KARTA ZA ENO OSEBO (z ruzakom) ? ? ?

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...KOK JE POVRATNA KARTA ZA ENO OSEBO (z ruzakom) ? ? ?

:xx:

A se bo z ruzakom po Sahari vozu? :kva1:

...če je sopotnik u đipku bo samo kurac po pesku vlačil... :yea2:

...u ruzaku bo mel pa samo lubrikant, da ga po tovrstnem početju na bo preveč žulilo spodnje perilo...

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nearrain, dej zrihti takle bus, bova skupi delala dobiček :P :D O:-) :OK:

...nič lažjega, ti mi sam sedišča, ležišča, stojišča in vlečišča(za tiste keri se bojo za zadnji odbijač vlekl) prodaj za dve leti vnaprej...ga prec kupim... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hojla sosedje!

Šele zdajle mi je potegnilo! :o :o :o

Skratka uživajte in veliko hitrih in srečnih kilometrov. Če bi mel kaj dopusta bi šel z vami, ker so me lanski posnetki od Primoža (Mammut) kar mal zagrabli. Pa drugič....

En lep pozdrav z drugega konca ulice. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zelo mi je žal Tomota na LC4, ki se je odlično držal a moral v predzadnji etapi kloniti pod močjo Sahare... :(

Samo malenkosten popravek - ni klonil Tomo, ampak LC4, žal. Turistično vožnjo, ki smo jo videli pri nekaterih drugih, bi brez težav zdržal, a Tomo ga je žgal noro hitro za kar pa bi moral motor rahlo dodelati.

post-6-1069078697.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej bilo je super. Noisom sva odpeljala nekaj etap, tako turistično, da sva ujela nekaj fotk in dobila občutek kako se vozi po road book-u.

Če bi imela vsaj še en spremljevalni avto, bi verjetno odpeljala še kakšno več, tako pa si sama brez spremstva nisva drznila rinit v divjino.

Avto je dokazal, da popolnoma suvereno obvlada premagovanje surovih brezpotij, sva pa obadva blazno pogrešala ..........

Ajde da vidmo če uganete kaj :? :D

post-6-1069079174.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!