Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2003


Killroy

Priporočene objave

Mam ene informacije glede une FZR-ke:u sredo(19.3) sm v Lj.na križišču pri stadionu vidu enga tipa,k se je brez čelade pa brez registrske ustavu pr prehodu za pešce z rdeče-belo FZR-ko(ne vem sicer,če je bla 1000 kubična).Tipo mi je bil že tko mal sumliv,pa sm šu mal bliži h nemu,pa sm se delov,da revijo berem.Tipa sm si ogledov(ni bil sicer izrezan čifur).Bil je visok tm okol 1,75 metra,bež/bela ledrasta jakna,črne hlače.Črne lase je mel bl tko na kratko postrižene,pa bradico in brke je mel tud.Neki časa je tm stal,pol je pa odpelov proti Šiški(z veliko hitrostjo,seveda)Tko da nej lastnik kej prečekira tm okol Šiške,če bo vidu svoj motor kje parkiran.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno tako so lani ukradli v Dravljah kolegu. Hvala Killroy, ga bom poklical in mu povedal, ker mi je reku, da se je že skoraj poslovil od motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med pregledovanjem seznama ukradenih motorjev sem opazil, da je gor zelo malo čoperjev. Ali ima kdo kakšno pametno razlago zakaj je tako?

Ja, simpl! Mi čoperisti smo umirjeni, :lol: zreli :lol: in tolerantni ljudje. Tak je tudi značaj naših mopedov. Ja kateremu čefurju pa odgovarja tak moped? Nobenemu, rabijo stroj (ukraden), da se repenčijo pred svojimi fatami in sebi podobnimi polizanimi beloštumfniki.

Pa še nekaj je. Pri atatih čoperistih ne obstaja faza renčanja, bevskanja in ostalih pripravljalnih znamenj nastopa agresivnega odgovora. Tukaj je ponavadi nekaj časa nič, potlej pa ko mina. Se samo še posveti pa poči!! :twisted: :twisted: Mogoče je tudi to ene sorte alarmna naprava? :wink: :lol:

Mater jim lopovsko! :evil: :evil: :evil:

Bravo horjo....

bulls eye....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, jest sem ga pol poklicu na telefon in mu povedu, kar si napisal. Je reku, da si bo vzel cajt in malo bolj začel gledat po Šiški, ker je baje tudi on slišal da se nekdo vozi s takim motorjem. Upam, da ga bo najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vprašanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Če slučajno kdo pogreša (mislim da)Virago 250 al pa 535????????

Opažen v nedeljo na relaciji Brezovica-Dobrova,brez tablc,na njem pa dva tipa z izrazito Fužine prićesko in seveda brez kakršnekoli motoopreme!!!!!!

Če sem se zmotil,se opravičujem.......lastniku pa svetujem,da poskrbi za svoj izgled mtorista!!!!!!!!!!!!

Bom pa še v prihodnje zelo pozoren na tej relaciji,saj se iz neimenovanih virov da izvedeti,da se manjše skladišče vročih motorjev nahaja prav v tistem koncu nekje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojan Goropečnik

Novinec

Član od: nedelja, 06.04.2003 17:22

Objav: 1

Kraj: Ljubljana

Dne 5.4.2003 mi je bilo odtujeno vozilo Piaggio Gilera Runner 50. modro-črne barve, s potovalnim kovčkom Shag SH-30, v katerem je bila modra čelada Schubert Concept. Na skuterju je bila tablica LJ L1-660. Na desnem boku je vidna deformacija plastike. Na sprednji strehi nad kolesom je na levi strani nalepka Love parade Berlin 2002. Na števcu pa 14900 km.

Če se kje prodajajo deli ali celo vozilo bodite pozorni, ker je bilo ukradeno!

Vse bralce tega opozorila pa prosim za pomoč, ako bi kdo kje zasledil kaj o tem motorju naj me obvesti na tel. 041-724-697(Bojan).

Za vsako kakršnokoli informacijo se vam že vnaprej zahvaljujem. Tistemu ki pa me pripelje na pravo sled pa obljubljam primerno nagrado.

Lep pozdrav in na pomoč!

Bojan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dnevnik 23. april

Ukradli motorno kolo Kawasaki 500 ccm LJ V9 - 74 v Šišenski ulici in Gilera Runner 150 ccm LJ Z8 - 38 v Osenjakovi ulici. Oboje iz garaže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majhnega črnga Kawasakija, sem včeraj popoldne videl še po Šišenski, vozilo pa je neko dekle v opremi tako da mi ni delovala preveč sumljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil v LJ viden en sumljiv motor... rdeča Yamaha R1... več info: Pervy!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukradli motorno kolo Kawasaki 500 ccm

A je bil to slučajno KLE? Ker se je en precej zjahan in slabo prefarban (al pa samo tok svinjski) kazal v Podutiku, samo nimam pa pojma, če je reg. enaka. Ima pa nalepko Calvina, ki ščije na desnem boku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukradli motorno kolo Kawasaki 500 ccm

A je bil to slučajno KLE? Ker se je en precej zjahan in slabo prefarban (al pa samo tok svinjski) kazal v Podutiku, samo nimam pa pojma, če je reg. enaka. Ima pa nalepko Calvina, ki ščije na desnem boku.

Ni pisal kakšen Kawasaki je bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes ponoči je bila v Mariboru v Geršakovi ulici ukradena nova le 6 dni stara HONDA VFR 800 črne barve z registrsko tablico MB K7 - 45

Lastnik motornega kolesa je moj znanec Železnik Aleš, ki me je ves razstresen čakal danes zjutraj pred službenimi vrati. Motor je bil kupljen 08.05.2003 v Motor Jetu ... podatki :

- številka okvirja : JH2RC46A83M502670

- številka motorja : RC46E2505977

- barva : ČRNA / S9D

Preverjeno je AS domžale prodal vsega skupaj lani in letos 6 črnih HOND VFR 800, zato naprošam vse, ki bi tak motor kje opazili, naj to prosim napišejo, da lahko okolica potrdi ali je lastnik star ali nov.

Informacije lahko sporočite tudi direktno meni na tel. 02 / 480 24 11 od 09-12 in 13-17 ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, samo meni pri tej Hondi nekaj nenormalno smrdi, pa saj so ga morali zasledovati ze od trgovine, da so ga lahko pol tako hitro ukradli, mislim ej, clovek se cel navdusen od novega motorja, pol pa pride zjutraj v garazo pa bum,motorja ni! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje, najprej daš pol bogastva (2500000+ SIT) za motor, pol ti ga pa spizdijo. Men bi se čist strgal.

Zavarovanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje, najprej daš pol bogastva (2500000+ SIT) za motor, pol ti ga pa spizdijo. Men bi se čist strgal.

Zavarovanje?

Noise povej kje. Meni so povsod na zavarovalnicah "zagotovili", da ne morem zavarovati motorja proti kraji :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje, najprej daš pol bogastva (2500000+ SIT) za motor, pol ti ga pa spizdijo. Men bi se čist strgal.

Zavarovanje?

Noise povej kje. Meni so povsod na zavarovalnicah "zagotovili", da ne morem zavarovati motorja proti kraji :blink:

Triglav.

Kasko.

+ Kraja.

Premija = nora. Lahko pa zavaruješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja EdVina je kasko zavarovana proti kraji pri Triglavu. Premija s 50% popustom sitnica 240 Ksit. :angry:

Seveda vključno z osnovnim zavarovanjem.

Popravljeno . Popravil BoBo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so povsod na zavarovalnicah "zagotovili", da ne morem zavarovati motorja proti kraji  :blink:

Samo proti kraji se verjetno ne da. Pri Adriaticu se da zavarovat motor proti kraji z eno od opcij, ki jih lahko izbiraš pri kasku.

Tako sva zavaroval tudi najin motor.

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romana: lepo si dala mislit policajem o njihovi učinkovitosti :( in delavnosti :angry: . Če kdo ne ve zakaj se gre naj gleda ponovitev tednika v soboto ob 12:30 :rolleyes: na TVS SLO. Mislim pa,da se ga da ogledat tud na netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA VFR 800 črne barve z registrsko tablico MB K7 - 45

Lastnik motornega kolesa je moj znanec Železnik Aleš,

Je že kaj znano okoli mopeda?

Da ni šlo za kakšno "poravnavo" ali "hecanje"- če je tako, motorja ne bo več... Namreč, gospod lastnik VFR-jke je šef velikega podjetja, ki je v svoji zgodovini imelo tudi že zelo hecne posle - tudi zato ima firma čez 100 milijonov čistega letno...

No, upam, da bo svoj motor našel in bo le-ta lahko delal družbo jahti in drugim zadevam v voznem parku :D :) :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!