Skoči na vsebino

ŠTRAJK


Žarko G.

Priporočene objave

Parlament ni primeren...

Tale copy/paste prilagam kot utemeljitev, ki sem jo okoli štrajka napisal v oni temi...

To je že res, ampak treba je vedeti, da ima vse niti v rokah vlada, večina ki jo ima v parlamentu vladajoča koalicija, pa zgolj le formalno potrdi predlagano... Pa še nekaj je... Če protestiraš pred parlamentom, hote ali nehote v isti koš vržeš tudi opozicijske stranke, ki s tem zakonom nimajo nič, saj ga je pripravilo eno od vladnih ministrstev... :whistle:

Torej edini pravi naslov je vlada ali pa sedeži koalicijskih strank, sploh tistih, katere vodijo ministri, ki so v takem predlogu zakona sodelovali. :naughty:

Sploh pa nas vse še precej bolj zadevajo oderuške trošarine ki jih potihem čez noč uvede oblast, kot tale davek...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi, se ne dotikam tem, ki se ne tičejo motociklizma, ampak tole.. SF brez zamere, kako globko si že v Janši oz. kateremu koli drugemu opozicijskemu poslancu? Da ne boš mislil, da sem na nasprotni strani.. osebno se mi jebe za nesposobno politiko.

Vsi, ki so izvoljeni v parlament imajo neko moč, neke vzvode, vsi nosijo neko odgovornost..

smo ze :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že mogoče, vendar so v katerem koli parlamentarnem sistemu le lutke v rokah svojih strank. Očitno imaš probleme z razumevanjem dejanskega delovanja oblasti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodi prepričan, da če pride nekaj sto motoristov pred parlament in to povejo še medijem,da bojo vsi politiki,uni na oblasti in uni v opoziciji prišli pred parlament in poslušali jezne bajkerje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za!

Jst sm tut za pa sem prepriač da je vična tud sam če se bomo res odločl za ta način je treba nekak bl jovno obvestit ne sam na forumu pa jih bo čez 1000 ne 100 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodi prepričan, da če pride nekaj sto motoristov pred parlament in to povejo še medijem,da bojo vsi politiki,uni na oblasti in uni v opoziciji prišli pred parlament in poslušali jezne bajkerje :headbang:

Nazadnje ko se je to zgodilo, so organizatorji vseskupaj priredili kot reklamo za "dobrodušnega in čutečega" takratnega predsednika parlamenta Pahorja... V vsem navalu osladnosti, stiskov rok in prijaznih pogledov med organizatorji in Pahorjem sem takrat pomislil, da je sponzor dogajanja Armani, ki bo dal na trg usnjeno kolekcijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut za pa sem prepriač da je vična tud sam če se bomo res odločl za ta način je treba nekak bl jovno obvestit ne sam na forumu pa jih bo čez 1000 ne 100 :worship:

Jaz sem poleg!

Evo moj predlog za organizacijo:

Najprej se moto klubi med med seboj organizirajo po regijah. (štajerski, primorski,....)

Potem se organizirajo na nacionalni ravni. Se določi oseba, ki bo glavna.

Zmenijo se za datum, uro in kraj štrajka. Določi se tudi zbirališče (Primer: Štajerski motoristi se zberejo v "ime kraja", Primorski v ....)

Ta informacija se potem razširi preko posameznih regionalnih klubov med vse motoriste.

IN EVO NAS!

Pa j...., da nas bo puna Ljubljana!!! :rolleyes: :trance_33_sleep:

Lp dule

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje ko se je to zgodilo, so organizatorji vseskupaj priredili kot reklamo za "dobrodušnega in čutečega" takratnega predsednika parlamenta Pahorja... V vsem navalu osladnosti, stiskov rok in prijaznih pogledov med organizatorji in Pahorjem sem takrat pomislil, da je sponzor dogajanja Armani, ki bo dal na trg usnjeno kolekcijo...

Protest mora zgledat tako, da vsi pridejo z "odprtimi" avspuhi pa da se naredi mal hrupa :trance_33_sleep: in da se to ponavlja vsak teden, dokler ne dobimo svoje pravice.

Enako bi naredili tudi za varnostne ograje, dirkališče ... Če že imajo za Falcona, bojo tudi za dirkališče :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za, za ...

lahk pa tud ustanovimo stranko ... stranka motoristov Slovenije ... sam kurc k SMS kratica ze obstaja :rolleyes: ... mogoc bi tud u parlament prisli sej nas motoristov ni glih tako malo ... hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za, za ...

lahk pa tud ustanovimo stranko ... stranka motoristov Slovenije ... sam kurc k SMS kratica ze obstaja :rolleyes: ... mogoc bi tud u parlament prisli sej nas motoristov ni glih tako malo ... hehe

Javim se za predsednika :rolleyes: Koliko je že potrebno podpisov? hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štajerska regija - XXX klub house Celje

osrednji del - brunarca od Vaških

dolenska regija - kočevski medvedi

primorska regija - ???

. . . . .

pol pa gremo vsi do LJ.

pa kombi prpelat z generatorjom pa polhn pira pa poščijemo parlament

pa kakega ujdeka obrnemo in je zabava tuki

zdej pa sam še kdaj se je treba zment

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi, se ne dotikam tem, ki se ne tičejo motociklizma, ampak tole.. SF brez zamere, kako globko si že v Janši oz. kateremu koli drugemu opozicijskemu poslancu? Da ne boš mislil, da sem na nasprotni strani.. osebno se mi jebe za nesposobno politiko.

Vsi, ki so izvoljeni v parlament imajo neko moč, neke vzvode, vsi nosijo neko odgovornost..

smo ze :topic:

Točno moja misel :D

Če se dela štrajk nej se naredi pred parlamentom, parlament je zakonodajni organ in konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz predlagam da bi blo enkrat čez teden, ko je ljubljana čist nabita

zapremo ceste

opozorimo nase

naredimo slovenijo motoristično državo!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje ko se je to zgodilo, so organizatorji vseskupaj priredili kot reklamo za "dobrodušnega in čutečega" takratnega predsednika parlamenta Pahorja... V vsem navalu osladnosti, stiskov rok in prijaznih pogledov med organizatorji in Pahorjem sem takrat pomislil, da je sponzor dogajanja Armani, ki bo dal na trg usnjeno kolekcijo...

In kaj misliš,če bi bil Janša na oblasti,da bi blo kej bolš?Moj k....,so vsi isti pedri,eni se kažejo z Armanijem,drugi pa z Urško :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje ko se je to zgodilo, so organizatorji vseskupaj priredili kot reklamo za "dobrodušnega in čutečega" takratnega predsednika parlamenta Pahorja... V vsem navalu osladnosti, stiskov rok in prijaznih pogledov med organizatorji in Pahorjem sem takrat pomislil, da je sponzor dogajanja Armani, ki bo dal na trg usnjeno kolekcijo...

Daj res SF povej kolko še te gleda iz Janševe riti... halooo!!! tukaj ni govora o Janši ali Pahorju... tako da se vzdrži tvojih... govora je da gremo pred parlament.

Jaz sem za... in med tednom, bo večji efekt :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pek in Jozee sta nepismena? Imata halucinacije? :naughty: Morda kje vidita, da sem Janšo omenjal? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole pa nas ne bojo zajebavl

http://www.motosvet.com/novi-davek-za-motocikle.html

Ste se razpizdil, ko ste to bral? Določmo si datum, kdaj se zberemo pred parlamentom vsi motoristi, ki vam ni vseen kaj delajo politiki z nami!

Nisem se raspizdil. Kaj pa zdaj?

jaz predlagam da bi blo enkrat čez teden, ko je ljubljana čist nabita

zapremo ceste

opozorimo nase

naredimo slovenijo motoristično državo!!!!!!!!!!!!!!

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pek in Jozee sta nepismena? Imata halucinacije? :naughty: Morda kje vidita, da sem Janšo omenjal? :headbang:

SF vse lepo in prav ampak nisem videl SDS ali katero opozicijo protestirat. Pa ne mi rečt da zato ker nima smisla, vsaj pokazali bi stališče pa magari bili preglasovani. Protest je proti vladi, ki sprejme tak zakon brez velikih usklajevanj z opozicijo, torej so vsi za!

Protest pred vlado je na mestu ampak more bit organiziran, torej more nekdo prevzet organizacijo, recimo zveza klubov ali MC unija. Določi se datum in čas, odhodna mesta in plan dogajanja da ne izpade vse anarhija.

Ker ne bo dovoljenja mogoče dobit, more bit protest neformalno organiziran in ne z blokado ker to je kaznivo ampak s počasno vožnjo ker to ni kaznivo. par tisoč motorjev del okoli parlamenta ohromi brez težav.

se kdo javi za organizacijo? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem tocno kako je s protesti,sam zdi se mi da je res treba neki prej napovedat al neki :) Drgac pa mislim,da je res ze cas,da pokazemo da nam ni vseeno. Pa se zarad dragega bencina kako recemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne

zmankal keša za pivo pa benz

še jem vedno manj da lahk pijem

pol pa bi oni še dodatne davke dajal, namest da bi dobil ugodnosti ker se furamo z motorji

pervy, leko se je neki javu da bi celo on organiziru

poglej pod komentarje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!