Skoči na vsebino

Crash & Burn


maXXXimum

Priporočene objave

http://www.mobisux.com/tabla/showflat.php?...b=5&o=7&fpart=1

Ker so temo na suxu prej zaklenili, kot sem jaz prisel iz Klinicnega Centra bi samo odgovoril na par ugibanj z mobisuxa..

Maky:

a je to mogoče tisti "frajer", ki se je učeraj cel dan fural gor in dol po dunajski oz. slovenski od aškrčeve proti štadionu in se tam obrnil in šel nazaj? seveda brez čelade ker drugače se ne vidi kakšen frajer je...

Ne, to ni tisti frajer :glare:

Popolna oprema (ki jo na motorju vedno nosim) me je danes resila pred marsikarero poskodbo.. zdrobljeni kevlarjevi clenki na rokavici in cordura strgana po celi desni strani povejo svoje.. Tudi celada je ni odnesla brez poskodb. Če bi bil brez bi najverjetneje ležal v bolnišnici z zlomljeno ličnico..

BBip:

Auuuu, grdo

Upam, da modelu ni blo kej hujšega

Dj Robee:

Ja rešilc ga je odpelu sam po mojem prekleto počasi... lahko tudi zaradi njegovega stanja....

Na srečo sem jo odnesel z nekoliko bolečo ramo (od udarca), drugače pa brez zlomov in odrgnin.. Žal pri peški, ki je pri rdeči luči prečkala cesto poškodbe niso tako mile :cry:

MotoFreak:

Trenje med kakim kovinskim delom motocikla in asfaltom = iskra

Iskra + odtekanje goriva = ogenj

Eden izmed možnih vzrokov...

Najverjetneje res vzrok požara... :cry:

MotoFreak:

Zna bit zahrbtna ta 250ka ja. Sploh, če se kak ki je komaj nardil izpit hoče preve izživljat nad njo.

Je super motor, pa tut zahteven hkrati.

Je res, vendar v tem primeru ni šlo za to situacijo.. Vzrok padca je kot že rečeno peška, ki je pri rdeči luči prečkala cesto in se znašla pred mano.. :unsure: Če kdo cilja na kašno divjanje.. hitrost je bila majhna, okoli 50kmh.. Tako da.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem videl tele slike, sem se prav nate spomnil :) Ta črna barva je najbrž zelo redka v naših krajih, zdaj pa sploh ko je še ena manj...

Skratka, lepo je videti da si jo dobro odnesel, za tisto peško pa lahko upamo, da se bo na koncu izmazala čim bolje. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ti jeba tega pa ne vidiš vsak dan. Kera smola. Zabiješ se u pešaka pol pa še motor zgori.

Dobro da vsaj tebi ni hudega, kaj pa pešakinja pa finančna stran te nesreče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poznam preveč tega konca ampak po slikah sodeč (tudi tam kjer je slikano od daleč in se vidi tudi veliko ceste) ni nikjer blizu križišča ali semaforja.....torej kako je motor prišel do tja če praviš da je vzrok peška čez rdečo? Da ni kar tko čez cesto skakala?

Drugače pa sožalje za motor in upam da oba (ti in nesrečna peška) čimpreje okrevata in to brez trajnih posledic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Semafor je ene 50m desno od motorja (v smeri gasilcev), do tja je pa pridrsel po padcu... Tudi jst upam na najboljse s pesko.. zaenkrat ne vem se nicesar, receno mi je blo samo da ni v zivljenski nevarnosti :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mike E, važn da si ti dobr odnesu...una naša vožnja z jax-om bo pa morala mal počakat.

Drž se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi*da, ko sem videl temo me je prov stisnilo :( , važno je, da si vredu in da se peška pocajta, motor bo že nov :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buuuaaa,aprilia :cry: dobr,da je s tabo kokrtolk vse vredu,sam z uno tetko pa tud ne vem kuko se bosta zmenila ker verjetno ti kupončka ne more dat :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, vendar v tem primeru ni šlo za to situacijo.. Vzrok padca je kot že rečeno peška, ki je pri rdeči luči prečkala cesto in se znašla pred mano..  :unsure:  Če kdo cilja na kašno divjanje.. hitrost je bila majhna, okoli 50kmh.. Tako da..  :(

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faaaak.... sem slišala včeraj po radiu, da gori motor... pa sem mislila, da narobe slišim.

Upam, da boš porihtal stvari... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Erm,a si ti kriv?Ker če si,si orenk najebal <_< tut če si pelal samo par kilometrov čez 50

Blo je cca 50, drgac je pa omejitev na trzaski 60, tko da nisem v "sumljivem obmocju".. tudi kriv nisem, glede na to, da so price potrdile da je sla cez rdeco luc :unsure:

Batzajla:

Bomo vidli kako bo s skodo.. se ne vem. Zaenkrat je glavna skrb kaj je s pesko, ker mi noben noce nic povedat.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ti želim, da bi se ta stvar kar najbolje rešila, pa seveda da bi blo s peško vse ok. Za pleh se boste že pol zmenil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem vprašat, kak si jo pa potem zadel :cry:

Zgleda da je čakala, da grejo mimo avto z nasprotne strani, pol je šla pa hitro čez.. Jaz sem jo videl šele ko je prišla izza nasproči vozečih avtomobilov - že na mojem pasu.. v zadnjem trenutku - na minimalni razdalji.. Začel zavirat in jo poskušal obvozit po levi, ker če bi obstala na mestu ali nadaljevala pot v isti smeri bi šel mimo. Ona se je pa zgleda ustrašila in hotela it nazaj v smeri iz katere je prisla - direktno pred mene..

Mislim da je blo zaenkrat dost opisov.. toliko da si tisti ki jih zanima znajo predstavljat. Nebi pa rad zdej delal neke zgodbe iz tega, ker je zlo neprijetno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ti je tudi najbrž potegnilo motor na drugo stran ceste. Še dobro da ni bilo v tistem momentu nobenega avta na tistem pasu.

Sicer pa za motor se boste že nekako zmenili, važno da vama ni nič hujšega in boš lahko že poleti na drugem motorju, mama pa lepo počakala na zeleno. (sam sem slabše odnesel(jutri bo 2 leti in pol :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!