Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

kr ni vec cvickov gas oz sploh ni imena za tekmovanje lahko pa tako, poimenujemo to temo

letos bo tega dogajanja za polovico manj kot lansko leto, kar se ne pomeni da ne bo bolj kvalitetno

predvideni termini

16.04

07.05

25-26.06

30.07

10.09

predvidene so se 4 dirke za dp

15.05

15.05

18.09

18.09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to, da bo letos samo tok dirk? :cry: Škoda, ker lani je blo ful dobro in veliko se je dogajalo...

A teli spodnji termini za dp so mišljeni tud za ostale, ''navadne'' dirkače, al samo profesionalce z tekmovalnimi motorji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa s tem da bi najel dirkališče za kakšen dan? Predvsem me zanima kako je s financami pa pri kom bi se to dalo zmenit.

Če kdo kej ve komot na PM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je možno (pa za kolko sit) plačat neko vsoto in se vozit uro ali dve po mobikrogu.... izven amaterskih dirk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko vsi vozijo, sam poglej pod temo CHD - SLO prvenstvo 2005 pravilnik za dp

tudi najet se da dirkalisce ni noben problem , ce kdo ima zeljo za kak vikend soboto ali pa nedeljo moral bi se po ahtat ker je velik terminov zasedanih

med tednom pa ni nobene guzve, je pa treba poklicat g. Tomleta ce koga resno zanima st, mislim da jo bojo fantje kr hiter prilepili gor

v terminu navedenem zgoraj je seveda moznost voznje po eno uro ali pa dve cena za eno uro je okol 2-3 tisocaka za cel dan z dirko vred je bilo okol 6 tisoc

kje je mobikrog :eek:

mobi krog je v cerkljam pri krskem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mobi krog je v cerkljam pri krskem

:blink: :cry: :slap:

CERKLJE OB KRKI torej v CERKLJAH OB KRKI,oziroma v bliznjem gozdu,ki se mu reče GAJ .)

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V teh terminih, je vsega skup 1. ura namenjena kvalifikacijam in dirki, vse ostalo je prosti trening - torej prideš, nekaj plačaš in voziš.

Dirke za DP, pa lahko vozijo tisti, ki zadostijo pogojem, ki so zapisani v pravilniku (CHD MobiKrog AMZS) - licenca ni potrebna!

Popravljeno . Popravil zviz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se bo torej začel kej dogajat dol 16.4??? prej nič? bi prišel mal pogledat, kako mojstri opravljajo svoje delo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teh terminih, je vsega skup 1. ura namenjena kvalifikacijam in dirki, vse ostalo je prosti trening - torej prideš, nekaj plačaš in voziš.

Dirke za DP, pa lahko vozijo tisti, ki zadostijo pogojem, ki so zapisani v pravilniku (CHD MobiKrog AMZS) - licenca ni potrebna!

Kako bo pa kaj letos s prostimi vožnjami na Mobikrogu?

Zanima me zato, ker imamo v DP (skuterji) samo kratke steze, ko gremo pa na ISC (International scooter cup) sta pa stezi daljši (vsaj Adria) in imamo potem probleme z nastavitvami, tako da je Mk edina primerna steza pri nas, kjer bi lahko preizkusili nastavitve za bolj ravninsko dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bo pa kaj letos s prostimi vožnjami na Mobikrogu?

Zanima me zato, ker imamo v DP (skuterji) samo kratke steze, ko gremo pa na ISC (International scooter cup) sta pa stezi daljši (vsaj Adria) in imamo potem probleme z nastavitvami, tako da je Mk edina primerna steza pri nas, kjer bi lahko preizkusili nastavitve za bolj ravninsko dirko.

V "naših" terminih ni problema (je bil tud Beno že enkrat pa ga mal povprašte) v terminih, ko je CHD dirka v organizaciji AMZS-ja, je pa točno določen protokol in se ne da nič kaj dost vozit za trening.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V "naših" terminih ni problema (je bil tud Beno že enkrat pa ga mal povprašte) v terminih, ko je CHD dirka v organizaciji AMZS-ja, je pa točno določen protokol in se ne da nič kaj dost vozit za trening.

Saj mene "vaši" termini zanimajo - sem pa Benotov stric, tako da sem (bil) vedno zraven .) in tudi zaradi njega to sprašujem. Saj sem poudaril "proste vožnje", torej izven uradnih dirkaških terminov.

Da pa ne bo v napoto ostalim na stezi, pa mislim da veš, čeprav se mogoče komu zdi to čudno :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pa ne bo v napoto ostalim na stezi, pa mislim da veš, čeprav se mogoče komu zdi to čudno

mal ih je bilo takih kerim je takrat Beno bil na poti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pa ne bo v napoto ostalim na stezi, pa mislim da veš, čeprav se mogoče komu zdi to čudno

mal ih je bilo takih kerim je takrat Beno bil na poti  :OK:

Večina je bila Benotu na poti! :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo tel. št. na katero se lahko dogovoriš za kako urco vožnje med tednom izven organiziranih dirk ?????

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo tel. št. na katero se lahko dogovoriš za kako urco vožnje med tednom izven organiziranih dirk ?????

To bi tudi mene zanimalo... :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr,pokličte tastarga od Tomljeta pa se zmente pa vržte dnarje pa pejte se vozt,je blo že ene parkret rečen,sam telefonske pa nimam jo ma pa Zvizo sigurn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj vozili na MobiKrogu. Pista je prpravljena, lukna je zaflikana, barva je odstranjena (tisti ki ste lani kej vozil že veste o čem pišem).

Ja, včeraj je bil en lep dan O:-) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj vozili na MobiKrogu. Pista je prpravljena, lukna je zaflikana, barva je odstranjena (tisti ki ste lani kej vozil že veste o čem pišem).

Ja, včeraj je bil en lep dan  O:-) !

Kaj je kakšno varovanje (fizično ali kakšen senzor) na dirkališču ali se da med tednom z motorjem zapeljat kakšen krog, če je prazno!? Včeraj sem se vozil okoli pa se nisem spomnil, da bi šel pogledat. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole pa mjane tut zanima,zakaj ne povete da je odprt,sigrn bi prljtu pa tut če je kacga jurčka treba dat,sej ne vrjamem da tastarmu dnar smrdi al ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEHE... Ne nisva se, sem bil z avtom. Moja starina ni primerna za na cesto, pa tut prpravljena še ni do konca, sem vozil z motorji od prjatlov. Smo mal naštimal vzmetenje, pa probal če smo dost dobre gume gor nataknil...

Sorry Satan, to za včeraj je bilo dogovorjeno šele včeraj zjutraj, so se pa vsi, ki so pršli dol lahko zastonj pelal.

Dirkališče je ograjeno in zaklenjeno, tako da če ni nikogar tam, je težko priti gor. ŽAL!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr,pokličte tastarga od Tomljeta pa se zmente pa vržte dnarje pa pejte se vozt,je blo že ene parkret rečen,sam telefonske pa nimam jo ma pa Zvizo sigurn.

Koliko...tko od oka...je zakup za cel dan? Je Mobiring zaseden letos toliko (vsaj za vikende), kot je bilo govora?

"Neuradni" treningi pa so se začeli... :hmm:... saj sem vedel..., saj sem vedel :wacko: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!