Skoči na vsebino

Koledar dogodkov 2005


Rude Boy

Priporočene objave

sosedje so pa kar ažurni:

HR srečanja

hja, še kar nekaj zborov pogrešam, razen če so letos krepko prepucali sceno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, še kar nekaj zborov pogrešam, razen če so letos krepko prepucali sceno  :hmm:

Od obalnih ni prav nobenga ... Novigrad, Umag, Poreč, Opatija, Vodice ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nevem zakaj meni noče odpreti linka? Mogoče je samo trenutno kaj narobe.

Zanima pa me tudi, kdaj približno se izvejo termini za Slovenijo?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Zanima pa me tudi, kdaj približno se izvejo termini za Slovenijo?

To pa sam bog ve. ZMKS termine namreč skriva pred javnostjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predno javno objavljate take bedarije kot so dol na sliki priloženi sliki, se dajte prej pozanimat za kej se gre. Lahko bi pa kdo poklical in vprašal, ne pa da se spuščate na nivo POP TV in Slovenksih novic.

ZMKS sploh ne skriva terminov.

Da razložim (če se že nobnemu od Motosveta ni dalo pozanimat za kaj se gre):

29. januarja je imela ZMKS letno skupščino, na kateri so med drugimi točkami dnevnega reda usklajevali tudi termine za moto dogodke kot so moto zbori, žegnanja, motorazstave, tekmovanja v spretnostni vožnji za državno prvenstvo.

Čeprav je bil rok za prijavo dogodka pred skupščino, se je zgodilo, da so nekateri motoklubi prijavili svojo prireditev kar na skupčini sami.

Nekateri dogodki so se prekrivali - npr. trije ali pa štirje na isti vikend. Potem je bilo potrebno iskati rezervne termine. Nekateri klubi niso mogli kar takoj podati rezervnega termina, ker je njihov dogodek vezan na rezervacijo oz. zakup prostora,......

Na koledarju dogodkov ZMKS pa bodo objavljeni tudi datumi tekmovanj v spretnostni vožnji z motornimi kolesi, ki štejejo za državno prvenstvo.

Te datumi so bili dokončno dogovorjeni na sestanku pred dvema tednoma - takrat sta prišla na sestanek tudi Hotschko in Ein, da smo izkoristili čas in se dogovorili za sodelovanje med ZMKS in Motoristi pred parlament.

Datumi za nekatere motozbore se še usklajujejo, ker nekteri klubi ne dobijo prostora, dovoljenj, bendov, .... za rezervni termin.

Tako še ni bil izdelan niti prototip letošnjega koledarja dogodkov ZMKS.

Koledar dogodkov ZMKS bo izšel nekje v prvi polovici marca. Brezplačno ga bodo dobili vsi člani ZMKS, nekaj jih bom pa samo za Motosvetovce prinesel v OLP, tako kot lani.

ZMKS nobenemu klubu ne prepoveduje ali kakorkoli drugače ne onemogoča, da svojega dogodka ne objavi na Motosvetovem koledarju dogodkov. Eni ne berejo motosveta, ene to ne zanima, eni ne poznajo interneta, eni prisegajo na tiskano stvar, ki jo dobjo v roke, drugi spet prisegajo na deljejne letakov z obvestilom za njiov dogodek,....

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zveza ne skriva datomov kolendar bo izšel kot so nam obljubili 10.03.2005 datumi so pa vsi znani saj so se uskladili na občnem zboru

TOČNO TAKO. Datumi so "znani" (usklajeni, potrjeni, zapiti) že en mesec, Zveza pa jih skriva, kot da bi bili ne vem kaj. Dva meseca je potrebno počakati na objavo datumov? Is it just me ali tukaj nekaj smrdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOČNO TAKO. Datumi so "znani" (usklajeni, potrjeni, zapiti) že en mesec, Zveza pa jih skriva, kot da bi bili ne vem kaj. Dva meseca je potrebno počakati na objavo datumov?  Is it just me ali tukaj nekaj smrdi?

V neki drugi temi sem ti lepo napisal, zakaj datumov se ni uradno objavljenih.

Nemesto, da se se naprej sprenevedas po forumu, pojdi raje na prvo stran zbrisat tvoje zaljive obdolzitve ZMKS-ja.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koledarju dogodkov ZMKS pa bodo objavljeni tudi datumi tekmovanj v spretnostni vožnji z motornimi kolesi, ki štejejo za državno prvenstvo.

Te datumi so bili dokončno dogovorjeni na sestanku pred dvema tednoma.

Torej je večina datumov že dogovorjenih. Ali jih še usklajujete? Nam jih bo ZMKS posredovala ali bomo morali čakati na papirnato izdajo? Zanimivo je namreč to, da se po mailih javljajo pripadniki raznih SLO klubov, ki sprašujejo, zakaj ne objavimo datuma njihovega zbora, glede na to, da je že bil ZMKS sestanek "zdavnaj". Napotim jih nazaj na ZMKS, kaj pa čem?

Kakorkoli že, dodal sem pojasnilo k novici, zakaj ZMKS datumov še ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:  :naughty:  to mi delaj Noise, dobiš za pir  :beer2:

Ma jaz nočem za pivo... bi raje objavil datume... sicer pa je to verjetno v interesu "druge strani", ne toliko mene... kakorkoli že, bomo že še zdržali tista dva tedna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise tebi se tako mudi, da ti lahko povem, da imaš že napake v svojem koledarju dogotkov in ne boš verjel zakaj.

Zato ker nisi počakal na uradno objavo terminov ZMKS. Boš imel kar nekaj popravkov.

Samo za primer Jezerski duhovi. imajo že drug datum.

Mogoeč maš res premalo dela da ne moreš počakati kak teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise tebi se tako mudi, da ti lahko povem, da imaš že napake v svojem koledarju dogotkov in ne boš verjel zakaj.

Zato ker nisi počakal na uradno objavo terminov ZMKS. Boš imel kar nekaj popravkov.

Samo za primer Jezerski duhovi. imajo že drug datum.

Mogoeč maš res premalo dela da ne moreš počakati kak teden.

Mogoče imam res premalo dela, a vedno se mi je zdelo, da je objava datumov (sicer so jih vnesli sami) koristna za klube (in, ko smo že ravno pri tem, posledično koristna za ZMKS).

Če se motim, naj ZMKS to pove in naroči klubom, naj svojih datumov ne objavljajo. Z veseljem bi počel kaj drugega, kot urejal koledar datumov in opravljal delo, ki ga ZMKS NE, pa bi ga morala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise tebi se tako mudi, da ti lahko povem, da imaš že napake v svojem koledarju dogotkov in ne boš verjel zakaj.

Zato ker nisi počakal na uradno objavo terminov ZMKS. Boš imel kar nekaj popravkov.

Samo za primer Jezerski duhovi. imajo že drug datum.

Mogoeč maš res premalo dela da ne moreš počakati kak teden.

Ja in kje smo dobili datume, menda si jih nismo izmislili. Dogodke in posledično datume so sami v koledar dogodkov vpisali organizatorji dogodkov (ali pa je to storil kdo v njihovem imenu) TUKAJ!

Kdo torej ne more počakati z objavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kje smo dobili datume, menda si jih nismo izmislili. Dogodke in posledično datume so sami v koledar dogodkov vpisali organizatorji dogodkov (ali pa je to storil kdo v njihovem imenu) TUKAJ!

Kdo torej ne more počakati z objavo?

Verjetno so datume poslali pred tem, predno se je delal in usklajeval koledar ZMKS.

Kasneje so na usklajevanju videli, da se njihov datum prekriva s kakim drugim moto zborom in so mogli svoje prestavit in potem so zgleda pozabili obvestiti motosvet.

Prestavitev datuma pa ni tako enostavna zadeva. Prestaviš datum za en viked. Ta vikend ima pa lahko kdo drug motozbor, ki je le 20 km stran in potem to spet ne gre, ker bi imeli dva motozbora v radiju 20 km.

Potem spet prestavljaš datum in usklajuješ. Potem se ti javi en klub, ki reče, da na njihov datum pa spet ne,.... In tako se zajebaveš in zajebaveš in usklajuješ. In potem te še drugi zajebavajo in trlala hopsasa.

In potem tle naforumu izpade tko, kot da ZMKS skriva datume kot največjo skrivnost, še mal pa boste napisali, da lahko na zbore, ki so na koledarju ZMKS pridejo le tisti motoristi, ki so v ZMKS in da bodo vsi drugi ostali na vhodu in se jih ne bo spustilo na prizorišče....

Uradnega koledarja ZMKS-ja še ni. Tudi, ko bo natisnjen, se bo odkrila kakšna napaka in bo potrebno narediti popravek.... Potem bomo končno dobili uradno verzijo koledarja....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče imam res premalo dela, a vedno se mi je zdelo, da je objava datumov (sicer so jih vnesli sami) koristna za klube (in, ko smo že ravno pri tem, posledično koristna za ZMKS).

Ja je pomembna za klube. Zato bo vsak klub brezplačno dobil koledar za vsakega člana in tudi drugi bodo dobili koledarje.

opravljal delo, ki ga ZMKS NE, pa bi ga morala.

Kako bi ga morala. Saj ga. Pizda matrna! Že od 29. januarja se uskaljuje datume. Pa ti lepo napišem da usklajevnaje še ni dokončno pa še kar naprej tupite neke bedarije...

Še enkrat: uradno bo koledar izšel nekje v marcu in takrat bo vse znano. Če pa bo izšel koledar, to pomeni, da je ZMKS opravila svoje delo.

Pa predno se začne po forumu pluvat in pisat laži, se dejte prej pozanimat kako pa kaj stvari stojijo.

Lahko pa začnete stvari razčiščevati pri sebi. Za tole

http://www.zveza-mks.si/zmks_02.asp ste dobili vabilo, pa ni bilo nikogar. Pa bi lahko prišli in spisali članek. Pa vam ga je ZMKS servirala na pladnju.

Tukaj

http://www.resevalnimotor.info/

na tiskovni konferenci tudi ni bilo nikogar. Je šel po konferenci Maruder osebno še na reševano postajo, da su mu dali poštempljan material, da vam ga je serviral, da ste ga objavili....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno so datume poslali pred tem, predno se je delal in usklajeval koledar ZMKS.

Kasneje so na usklajevanju videli, da se njihov datum prekriva s kakim drugim moto zborom in so mogli svoje prestavit in potem so zgleda pozabili obvestiti motosvet.

Samo potem ni Noise ali pa Motosvet kriv, če so datumi napačni, ampak predstavniki klubov, ki tega niso popravili. Do teh pomanjkljivosti pa tudi ne bi prišlo, če bi se delalo tako, kot se dela v sodobnih državah, kjer se datumi vejo že za naslednje leto in se pred novim letom že vse uredi. Ampak mi moramo do zadnjega trenutka počakati. in če ima zveza vsako leto s tem probleme me res skrbi, da še do danes niste našli primernejšega načina reševanja problemov z datumi........

samo moje osebno mnenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa začnete stvari razčiščevati pri sebi. Za tole

http://www.zveza-mks.si/zmks_02.asp ste dobili vabilo, pa ni bilo nikogar. Pa bi lahko prišli in spisali članek.  Pa vam ga je ZMKS servirala na pladnju.

PR članke ponavadi napišejo tisti, ki želijo, da se objavijo, v tem primeru Zveza...

Tukaj

http://www.resevalnimotor.info/

na tiskovni konferenci tudi ni bilo nikogar. Je šel po konferenci Maruder osebno še na reševano postajo, da su mu dali poštempljan material,  da vam ga je serviral, da ste ga objavili....

WTF? En teden pred konferenco smo že bili dogovorjeni z organizatorjem, da material pošljejo vodja projekta Primož V., in da nam ga ni potrebno it iskat na konferenco...

No sej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je namreč to, da se po mailih javljajo pripadniki raznih SLO klubov, ki sprašujejo, zakaj ne objavimo datuma njihovega zbora

Obkrožite pravilni odgovor

A) Ker se Vesna Milek še ni slikala gola za Vroči kaj

B ) Ker se še ni podražilo obvezno avtomobilsko zavarovanje

C) Ker klubi niso sporočili datumov svojih srečanj na info@motosvet.com

ZMKS nima z Motosvetom nobenega uradnega dogovora, da bi sporočala datume motozborov.

Motoristi pred parlament in Maksi so izražili željo o skupnem sodelovanju z letakom Zaščitne ograje ubijajo. Se je organiziral sestanek, kjer smo se dogovorili kako pa kaj in sedaj nastopamo skupaj. Sploh ni problema.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradnega koledarja ZMKS-ja še ni. Tudi, ko bo natisnjen, se bo odkrila kakšna napaka in bo potrebno narediti popravek.... Potem bomo končno dobili uradno verzijo koledarja....

OK. Skratka, ko bodo datumi fiksno znani, bi bilo fino, da nas o tem obvestite. Fino bi bilo tudi, da enkrat na Občnem zboru poveste klubom, da motosvet ni in tudi noče biti "uradno glasilo" ZMKS, in da morajo klubi svoje dogodke pač sami vnesti v naš koledar, če želijo imeti objavljene datume v koledarju dogodkov. Motosvet daje samo MOŽNOST brezplačne objave, ni pa to NAŠA OBVEZA, sploh pa NI naša obveza korigirati datumov, če se spremenijo - organizatorji dogodkov bi to morali vedeti.

Ne pa da dobivamo maile v stilu "Kaj si greste da niste objavili našega datuma za naš zbor?", "Zakaj ni našega zbora v vašem koledarju, če smo ga pa že dorekli na zboru ZMKS v začetku leta?", ali pa celo v smislu enega lanskega maila "Šele po našem zboru smo ugotovili, da našega zbora ni v koledarju - zakaj ga niste objavili, ali veste, da je prišlo samo 10 ljudi? Nas se je pa 20 matralo z organizacijo, potem pa nič. Ali veste koliko dela je to?" <-- mislim, HALO, kot da smo MI krivi, da so ONI nesposobni vnesti koledar preko obrazca??

Je pa seveda po drugi strani v našem interesu, da so na ms.com čim točnejši podatki, in zato, kot pravi "jezdec", sem očitno bedak, ker se preveč ukvarjam z našim koledarjem. Morda pa res... :hmm: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C) Ker klubi niso sporočili datumov svojih srečanj na info@motosvet.com

ZMKS nima z Motosvetom nobenega uradnega dogovora, da bi sporočala datume motozborov.

E, točno to. Samo problem je, ker klubi tega ne vejo in od nas ZAHTEVAJO vzdrževanje koledarja... mi ga bomo seveda objavili in poskušali datume korigirati sproti, če pride do sprememb, samo obveščanje o spremembah pa je na strani klubov ali pa Zveze, ne vem kako imate glede tega urejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo potem ni Noise ali pa Motosvet kriv, če so datumi napačni, ampak predstavniki klubov, ki tega niso popravili. Do teh pomanjkljivosti pa tudi ne bi prišlo, če bi se delalo tako, kot se dela v sodobnih državah, kjer se datumi vejo že za naslednje leto in se pred novim letom že vse uredi. Ampak mi moramo do zadnjega trenutka počakati. in če ima zveza vsako leto s tem probleme me res skrbi, da še do danes niste našli primernejšega načina reševanja problemov z datumi........

samo moje osebno mnenje!

Pa še razlaga smo za Pupo.

ZMKS je že pozno jeseni poslala klubom položnico in obrazec za prijavo moto dogodka za leto 2005.

V spremnem dopisu je jasno pisalo, da je potrebno poslati prijavo najkasneje do 15. januarja, da se bo lahko do skupščine, ki bo bo 29. januarja, naredil prototipni koledar moto dogodkov za leto 2005.

To se je naredilo.

Toda zgodilo se je sledeče (tako kot že vsako leto doslej)

Prototipni koledar je bil prinešen na skupščino. Morali bi le pregledati, če datumi štimajo. Potem je pa še nekaj klubov na sami skuščini oddalo prijavnico za svoj moto dogodek, nekateri pa so članarino plačali kar na skupščini, in zdeva z datumi se je zakomplicirala In se je začelo: to je naš datum, vi ste preblizu, mi smo starejši klub, to je naš tradicionalani termin, mi smo prej oddali prijavnico,...

In potem se zgodi, da od 29. januarja pa vse do danes usklajuješ termine, upoštevaš želje, paziš, da se komu ne zameriš,.... zgubljaš živce (no največ jih Felix :worship: :worship: :worship: ) vse delaš brezplačno, pol te še na forumu napadajo,.....

In tako je bilo vsako leto in verjetno bo tudi v naslednjih letih. Smo pač tak folk.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino bi bilo tudi, da enkrat na Občnem zboru poveste klubom, da motosvet ni in tudi noče biti "uradno glasilo" ZMKS, in da morajo klubi svoje dogodke pač sami vnesti v naš koledar, če želijo imeti objavljene datume v koledarju dogodkov. Motosvet daje samo MOŽNOST brezplačne objave, ni pa to NAŠA OBVEZA, sploh pa NI naša obveza korigirati datumov, če se spremenijo - organizatorji dogodkov bi to morali vedeti.

Točno to, kar si napisal je bilo povedano na občnem zboru in to povem na vsakem sestanku upravnega odbora, na keterem so prisotni vsi predstavniki regij.

Če pa kdo sedi na ušesih..........

Ne pa da dobivamo maile v stilu "Kaj si greste da niste objavili našega datuma za naš zbor?", "Zakaj ni našega zbora v vašem koledarju, če smo ga pa že dorekli na zboru ZMKS v začetku leta?", ali pa celo v smislu enega lanskega maila "Šele po našem zboru smo ugotovili, da našega zbora ni v koledarju - zakaj ga niste objavili, ali veste, da je prišlo samo 10 ljudi?  Nas se je pa 20 matralo z organizacijo, potem pa nič. Ali veste koliko dela je to?"  <-- mislim, HALO, kot da smo MI krivi, da so ONI nesposobni vnesti koledar preko obrazca??

Na naslednjem sestanku Upravnega odbora bo šlo še pisno v zapisnik, da morajo motoklubi sami sporočiti termin moto dogodka motosvetu, če želijo, da bo to objavljeno.

Lahko pa prideš na sestanek ZMKS in predlagaš kakšne druge rešitve.

ali pa celo v smislu enega lanskega maila "Šele po našem zboru smo ugotovili, da našega zbora ni v koledarju - zakaj ga niste objavili, ali veste, da je prišlo samo 10 ljudi?  Nas se je pa 20 matralo z organizacijo, potem pa nič. Ali veste koliko dela je to?"  <-- mislim, HALO, kot da smo MI krivi, da so ONI nesposobni vnesti koledar preko obrazca??

Zelo lepo bi bilo, da napišeš kateri klub je bil to. Dvomim, da je član ZMKS.

Matrat se ni treba samo z organizacijo ampak veliko bolj z obveščanjem in reklamiranjem. In če se niso pomatrali niti toliko, da bi prijavili dogodek na info@motosvet.com........

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še razlaga smo za Pupo.

ZMKS je že pozno jeseni poslala klubom položnico in obrazec za prijavo moto dogodka za leto 2005.

V spremnem dopisu je jasno pisalo, da je potrebno poslati prijavo najkasneje do 15. januarja, da se bo lahko do skupščine, ki bo bo 29. januarja, naredil prototipni koledar moto dogodkov za leto 2005.

To se je naredilo.

Toda zgodilo se je sledeče (tako kot že vsako leto doslej)

Prototipni koledar je bil prinešen na skupščino. Morali bi le pregledati, če datumi štimajo. Potem je pa še nekaj klubov na sami skuščini oddalo prijavnico za svoj moto dogodek, nekateri pa so članarino plačali kar na skupščini, in zdeva z datumi se je zakomplicirala In se je začelo: to je naš datum, vi ste preblizu, mi smo starejši klub, to je naš tradicionalani termin, mi smo prej oddali prijavnico,...

In potem se zgodi, da od 29. januarja pa vse do danes usklajuješ termine, upoštevaš želje, paziš, da se komu ne zameriš,.... zgubljaš živce (no največ jih Felix :worship:  :worship:  :worship: ) vse delaš brezplačno, pol te še na forumu napadajo,.....

In tako je bilo vsako leto in verjetno bo tudi v naslednjih letih. Smo pač tak folk.

Tadej

no, si že sam napisal pomanjklivosti in da se to vsako leto dogaja... kaj ste pa spremenili? Ste dali datum oddaje mogoče pred novim letom, ste mogoče ukrepali kako drugače?

vsako leto je isto sranje, pa še do sedaj niste pogruntali boljšega načina za reševanje taistih problemov........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem zakaj naj ne bi bilo več zborov na isti termin. Večja konkurenca, boljša ponudba ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!