Skoči na vsebino

Skuterske dirke 2006


pinjas

Priporočene objave

:angry2: DOBRO KAJ JE SEDAJ S TEM KOLEDARJEM ZA SEZONO 2006 :angry2:

A VE KDO KAJ, vem samo da jih bo 6 oziroma 7-a je pod ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: DOBRO KAJ JE SEDAJ S TEM KOLEDARJEM ZA SEZONO 2006 :angry2:

A VE KDO KAJ, vem samo da jih bo 6 oziroma 7-a je pod ???

Potrplenje .) Je šele dobr koledar za sv. prvenstvo vn pršu :D Ni ga še ampak sej bo, sej bo, naumo nč zamudl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum Kraj Organizator

14.05.2006 Murska Sobota Prometni center

02.07.2006 Ptuj AMD Ptuj

09.07.2006 Logatec ŠD IN Šport

03.09.2006 Ptuj AMD Ptuj

17.09.2006 Domžale AMD Domžale

24.09.2006 Kamnik AMD Sitar Dunlop racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kolko bo kej udeležbe v skuter klasi letos? koliko bo novih dirkačev, koliko starih odhaja? :? Za bonzyja pa gapija se že ve, kaj pa ostali? .) :? lebani, lipniki bojo al ne? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kolko bo kej udeležbe v skuter klasi letos? k

To ne ve noben lahk se pa ugiba:

Lipnik B.

Lipnik M.

Leban A.

Leban M.

Gapi

Bonzy

Roost

Čuk

Koršič

---------

No tle jih je 9 potencialnih, če bo pa še kakšen nov, bo pa super

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tle jih je 9 potencialnih, če bo pa še kakšen nov, bo pa super

:hmm: :hmm: to bolj malo pove, lani je bilo tut registriranih 7 dirkačev, na dirkah so bli pa maksimalno 4je <_< več jih je bolše je, pa čimveč dirk odpeljat .) .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za letošnjo sezono Team Camuflage pripravlja še en dirkalnik poleg že obstoječega ;) seprav poleg voznika Čuka, lahko pričakujemo še enega voznika, to nas je potem 10 dirkačev ;)

moje informacije govorijo tudi o še enem dirkaču, sam na tega se jest ne bo kej prou preveč zanašou ;)

seprav nas je 10 za ziher ;) če bomo vsi redno na dirkah, bo to zelo zanimivo leto v skuter razredu :D

Lp

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kolko bo kej udeležbe v skuter klasi letos? koliko bo novih dirkačev, koliko starih odhaja? :? Za bonzyja pa gapija se že ve, kaj pa ostali? .) :? lebani, lipniki bojo al ne? :?

:hmm: :hmm: to bolj malo pove, lani je bilo tut registriranih 7 dirkačev, na dirkah so bli pa maksimalno 4je <_< več jih je bolše je, pa čimveč dirk odpeljat .) .) :)

:? Pol pa ne vem, kaj te zanima pri prvem vprašanju :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Pol pa ne vem, kaj te zanima pri prvem vprašanju :hmm:

aja, bolj od udeležbe me zanima kolko jih bo VOZIL .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TrT tuning torej boš ti vozil? :) Lepo to, letos bo bolj zanimivo gledati skuter pokal, če bo toliko tekmovalcev :OK: .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom sam ne vem če že na taprvi dirki..

Torej zdaj si 1000%?Ker en teden kupujes dele,drugi teden pa spet vse prodajas :blink: No super ce bos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo, no team cmauflage bo (če bo vse po sreči in načrtih) prišel z 4 oziroma 5 dirkači

3 iz italije, ne vem pa če bodo na vseh dirkah, delamo pa na tem. zdej je treba jim porihtat licenco pa motor itd.

( vsi so še začetniki zato jim bo prva sezona koristila za velik trening, nikol se pa ne ve:) najmlajši ima 15 let najstarejši pa 19:) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozor vsem dirkačem:

ZA LICENCO:

Skladno s sklepom strokovnega sveta, mora vsak voznik na zdravniškem pregledu opraviti tudi elektrokardiogram (EKG). Po dogovoru z dr. Andrej Staretom, je EKG možno opraviti tudi pri njem, cena zdravniškega pregleda vključujoč EKG pa znaša 7.000 SIT (brez EKG je cena 5.000 SIT). Dr. Stare preglede opravlja vsak delavnik, razen petka, v popoldanskem času, obvezna pa je predhodna najava, preko e-pošte andrej.stare@siol.net ali preko gsm 041 696 672. V času od 10 do 25 februarja pri dr. Staretu ne bo možno opravljati pregledov. Sicer pa morajo vozniki, starosti 5 do 30 let EKG opraviti vsako tretje leto, vozniki starosti 31 - 40 let vsako drugo leto, starejši vozniki pa vsako leto.

vir: AMZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Postopek za izdajo licenc/izkaznic

Voznike, športne funkcionarje in društva pozivamo, da popolno izpolnjene vloge za izdajo izkaznic športnih funkcionarjev vrnete najkasneje do 01.03.2006, vloge za izdajo vozniških in tekmovalnih licenc pa najkasneje 30 dni pred prvo dirko v panogi.

AMZS

Če se pa da sred sezone, pa ne vem. Najbrž bi se dal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se da licenca za dirkat nardit tud sred sezone?? :?

Vsekakor se da ,moj sin jo je naredil v avgustu 2004 se pravi na polovici sezone,veljajo pa ista pravila kot za celo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola, še jest da se mal javim :D

skuter čaka še nekaj izboljšav na podvozju, zavornem in hladilnem sistemu ter obnovitev plastičnih delov, tko da bo skutr dodelan kot je treba ;) prošnjo za licenco in vse te obveznosti sem oddal (čeprav sem spet imel nekaj neprijetnih komplikacij glede očetovega podpisa za dovoljenje za dirkanje, samo sem se spet moral po svoje znajti in sem uspešno najdu drugo rešitev) aja, omenim pa lahko da sem član AMD Domžal, prav tako tudi Gapi :) opremo za stezo sem si tudi zrihtal, tko da eko, zej pa res lahko čisto mirne vesti rečem da se 100% vidimo na dirkah ;)

pa še ena slikca moje opreme za na stezo :D

22124DSC04232-med.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Prodaja se Zip SP od Danijela Računice!! Malossi predelava mašine (kompletna), malossi hladilni sistem, DERC računalnik, dodatne plastike!!

Pripravljen na dirke!! Cena 600.000sit

Informacije na PM ali direkt na št. lastnika: 051/337-473 Danijel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaja se tudi piaggo ZIP SP. Motor ki ga je vozil Max Sabbatani, celotna polini predelava, hladilni sistem, DERC Računalnik! lepo ohranjen, obnovljen, pripravljen na dirke! Cena: 500.000 sit!

Inf. na 031/755-578

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka 50ccm klasa je se sploh

Ni je več! ni dirkačev!

Prodaja se tudi piaggo ZIP SP. Motor ki ga je vozil Max Sabbatani, celotna polini predelava, hladilni sistem, DERC Računalnik! lepo ohranjen, obnovljen, pripravljen na dirke! Cena: 500.000 sit!

Inf. na 031/755-578

Se ne prodaja več .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me kolko ljudi se pripravlja za tekmovanje v kategoriji scooter 70, in koliko je kakšnih ki bi poskusili? :yea1:

post-4901-1144014571_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo bli danes na prvem treningu :D blo je bombastično :D

jutr sledi podrobn opis in pa slike ;)

Lp

No, da vidmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!