Skoči na vsebino

Delavnica varne vožnje MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

V nedeljo se ponovno vidimo ....

KJE? - Tehnični pregledi Atos Vis, Cesta ljubljanskih brigad, Šiška, Ljubljana

KDAJ? - V nedeljo 20. avgusta od 15.30 do 20. ure.

KDO? - Vsi motoristi, ki menite, da bi svoje znanje in spretnosti vožnje morali preizkusiti in izboljšati. Vaja dela mojstra!

ZAKAJ? - Ker za svojo varnost lahko največ naredite sami, pod vodstvom izkušenih motoristov, na varnem poligonu.

Zaradi povečanega zanimanja udeležence prosimo za predprijave na www.drustvo-maksi.si ali 041 850 850, kjer so dosegljive tudi dodatne informacije.

p.s.: Preizkusili boste lahko tudi nekaj "testnih" motorjev.

IPB SlikaIPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pozabu napisat :P : Hvala teya za ene par nasvetov kako se pravilno vozi sm (pravilna drža,... )

Popravljeno . Popravil Andro90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil prvič danes, morm rečt da sm kr dost odnesu. Nauču sm se par novih for, ki jih v normalnem prometu ne moreš trenirat, pridejo pa še kako prav. Poligon je super zastavljen, čeprov sm mal rabu da sm ga zakapiru (sm pač mal bl počasn za te stvari). Mal sm dal tud motor ležat, ampak ni nč hudga. Vse pohvale organizatorjem, pridem še, pa tud če rabte kšno pomoč se priporočam. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pozabu napisat :P : Hvala teya za ene par nasvetov kako se pravilno vozi sm (pravilna drža,... )

:blush:

upam, da ti ni bilo odveč...

Bilo je res fino, pa še CH WXE 125 (endurco) sem sprobala... hmmm... bi blo zame... da se malo spoznam z offroadom :hmm: .

Nažalost za druge motorje ni bilo časa... pa naslednjič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam res, a je kdo sploh danes se zapelal na gugalnico? celi čas je bla zaprta...

Pa ker sem mal pred 19.00 zapustil prizorizorišče, a ste motorje tudi na tla metal in pol iz tal pobrial?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem :grim

a je to blo po 19.00?

In pa opazil sem, da je kar nekaj motoristov blo, ki pa se ni zapeljalo po poligonu (recimo oni Bandit 1200, ki je mel modificirane žarnice (Ice mogoče?), pa tisti Triumph (MARJA?)).

Popravljeno . Popravil xopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenči a si bla ti tista k si je z sm 125 pr zaveranju v sili nakonc mal dala počitka na tleh? :D

:grim je treba preizkusit tudi asfalt, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to blo po 19.00?

In pa opazil sem, da je kar nekaj motoristov blo, ki pa se ni zapeljalo po poligonu (recimo oni Bandit 1200, ki je mel modificirane žarnice (Ice mogoče?), pa tisti Triumph (MARJA?)).

Ja res se nisem zapeljal, se je pa moja hči ki je drugič vozila diversion 600. Prej ni imela izpita za neomejeno. Kva me nisi potegnu za rokav?

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor iste, kot prejšnji mesec

neeee...

tokrat bi se našle slikice, kjer Symru in Nagaya s svojim stasom, pojavo in navsesplošnim intelektualnim žarenjem povzdigujeta nivo drugače povprečnim, enoličnim slikam iz delavnic....

:D .)

KDO PA ŠE DANES VOZI MOTOR?! :blink:

Sn čula da so bergle zdaj in... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!