Skoči na vsebino

Prenosi in posnetki dirk!!! Na internetu ali TV-ju


MX_Peter

Priporočene objave

Poglejte si ta posnetek, da vas malo pogreje v teh mrzlih dneh........ :) :) :)

uf mi je ze vroce se morm prov slect dolgo majco :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://video.google.com/videoplay?docid=-8...p;q=isle+of+man

Poglejte si ta posnetek, da vas malo pogreje v teh mrzlih dneh........ :) :) :)

to ni isle of men...to je north west 200 na irskem (vbistvu isto sr***, sam da usi na štartu ukup štartajo)

drugače pa bolj zanimivo kot isle of men.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

AVE

10.3.2007-POP TV bo predvajal prvo dirko MOTO GP :OK:

So odkupili pravice za celo sezono :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE

10.3.2007-POP TV bo predvajal prvo dirko MOTO GP :OK:

So odkupili pravice za celo sezono :worship:

Resno?Vsaka jim čast!!!! :OK:

Shumi is gone,here comes rossi :grim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gabrielle alias Gaber Keržišnik

zajebavaš se,a? a bo strokovni komentator glede na bogate dirkaške izkušnje? :devil:

evo pa je projekt zjeban še preden se je začel :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'PERVY'

zajebavaš se,a? a bo strokovni komentator glede na bogate dirkaške izkušnje? :devil:

evo pa je projekt zjeban še preden se je začel :slap:

:stupid:

ampak res, še Stropnik se manjka pol bo pa pogreb.

No, Eurosport nam še zmeraj ostane. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res, še Stropnik se manjka pol bo pa pogreb.

No, Eurosport nam še zmeraj ostane. ;)

Stropnik NE manjka. Ponavljam - Stropnik NE manjka.

Zakaj?

Ker Stropnik BO.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajebavaš se,a? a bo strokovni komentator glede na bogate dirkaške izkušnje? :devil:

evo pa je projekt zjeban še preden se je začel :slap:

:grim

Stropnik NE manjka. Ponavljam - Stropnik NE manjka.

Zakaj?

Ker Stropnik BO.

:devil:

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:stupid:

ampak res, še Stropnik se manjka pol bo pa pogreb.

No, Eurosport nam še zmeraj ostane. ;)

:hmm: kaj pa za tiste ki Eurosporta nimamo??? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kaj pa za tiste ki Eurosporta nimamo??? :glare:

boš pa lahko kmeni prišel gledati pivo boš pa tudi dobil samo kokice boš moral prinesti .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš pa lahko kmeni prišel gledati pivo boš pa tudi dobil samo kokice boš moral prinesti .) .)

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še začel se ni pa že pljuvate.

Čist po slovensko, za nekatere je najboljš, da sam Slo 1 lovijo, pa še to slab signal, ker so drugač čist prepametni.

Me pa zanima kdo je po vašem dober komentator od slovencev???

Hvala bogu, da se sploh še kdo najde, ki ma mal pojma da se medijsko stvari pri nas začnej premikat vsj z mrtve točke. Ampak nekateri so že proti, valjda slovenski sindrom.

:BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še začel se ni pa že pljuvate.

Čist po slovensko, za nekatere je najboljš, da sam Slo 1 lovijo, pa še to slab signal, ker so drugač čist prepametni.

Me pa zanima kdo je po vašem dober komentator od slovencev???

Hvala bogu, da se sploh še kdo najde, ki ma mal pojma da se medijsko stvari pri nas začnej premikat vsj z mrtve točke. Ampak nekateri so že proti, valjda slovenski sindrom.

:BUA: :BUA: :BUA:

preden nas začneš obtoževati slovenskih sindromov pomisli da nekateri določene osebe in njihove pretekle projekte poznamo in zato ne zaupamo da bo tokrat kaj boljše.

proti stropniku nimam nič, kržišnik pa se je vedno šel nekega dirkača (kakšnega vedo tisti ki so spremljali SLO prvenstvo pred leti :slap: ) in novinarja ki se je "spoznal" na vse, od avtom do motorjev in žensk :devil: - o tem pa imamo lahko nekateri svoje mnenje in osebno mi je žal da je (če je to res) izbran za tako potreben projekt kot je MotoGP na POP-u.

po mojem mnenju bi lahko stropnik bil komentator, imamo pa dosti bivših dirkačev in stručkotov iz dirkaškega športa, ki bi lahko dosti več pametnega dodali in bili strokovni komentatorji. v kržišnikovo strokovnost kar se tiče motorjev pa dvomim ker sem ga videl dirkat in delat kot novinarja!

bo OK podana razlaga zakaj po tvojem pluvam" preko tega projekta?

aja pa nisem nikoli kandidiral za to mesto da me nebi obtožil kake faušije :nono:

no jaz bom itak gledal motogp še naprej na eurosportu razen prvo dirko ker me zanima kako bo zgledalo, če pa bom kje kjer ni eurosporta pa na popu. upam pa res da ne bodo zahtevali zatemnitev eurosporta - kot lastniki pravic jo namreč lahko zahtevajo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ti pa si kreten... res! Koncno se nekdo spravi potrudit da dobimo tudi slovenci prenos Moto Gp dirk in ti se spravis pljuvat po cloveku se pred prvo dirko?? Jest mislim , da bi Gabru, ki ga sam sicer dobro poznam, moral vsak izmed nas motoristov dat za pivo. Osebno vem, da so se ze vec kot dve leti POPovci dogovarjali za prenose dirk in sedaj jim je koncno uspelo. Ce si kdaj poslusal njegovo oddajo na Gama MM pol bi lahko vedel, da je bila dobra, zabavna, zanimiva in strokovna. Zato verjamem, da bodo tud prenosi ful OK.

Sicer pa mi ti povej, ki si tako pameten, kdo izmed Slovencev bi bil bolj primeren za komentatorja? To da je nekdo"strucko" za masine sraufat al pa da se zna po zadnjem kolesu peljat pac se ni dovolj. Je bil morda kdo od tujih komentatorjev (z izjemo Mamole, ki sokomentira za Eurosport) kdaj dirkac v moto GPju al pa svetovni prvak??? Komentator znat tud kaj povedat. Drugac pac dobis sindrom Jerancica, ki je strokovnjak, ampak mu besede ne gredo...

V bistvu pa..na koncu smo itak imeli vsi enake moznosti. Zakaj pa potem niso izbrali na POPu tebe..???

Komaj cakam, prvo dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ti pa si kreten... res! Koncno se nekdo spravi potrudit da dobimo tudi slovenci prenos Moto Gp dirk in ti se spravis pljuvat po cloveku se pred prvo dirko?? Jest mislim , da bi Gabru, ki ga sam sicer dobro poznam, moral vsak izmed nas motoristov dat za pivo. Osebno vem, da so se ze vec kot dve leti POPovci dogovarjali za prenose dirk in sedaj jim je koncno uspelo. Ce si kdaj poslusal njegovo oddajo na Gama MM pol bi lahko vedel, da je bila dobra, zabavna, zanimiva in strokovna. Zato verjamem, da bodo tud prenosi ful OK.

Sicer pa mi ti povej, ki si tako pameten, kdo izmed Slovencev bi bil bolj primeren za komentatorja? To da je nekdo"strucko" za masine sraufat al pa da se zna po zadnjem kolesu peljat pac se ni dovolj. Je bil morda kdo od tujih komentatorjev (z izjemo Mamole, ki sokomentira za Eurosport) kdaj dirkac v moto GPju al pa svetovni prvak??? Komentator znat tud kaj povedat. Drugac pac dobis sindrom Jerancica, ki je strokovnjak, ampak mu besede ne gredo...

V bistvu pa..na koncu smo itak imeli vsi enake moznosti. Zakaj pa potem niso izbrali na POPu tebe..???

Komaj cakam, prvo dirko.

huh vesoljna slovenija more bit hvaležna POP-u in gabru pa še komu pa še za pivo dat :slap:? daj odrasti, saj je samo TV.

misliš da nam do zaradi tega veleumnega projekta, ki ga BTW normalna TV hiša izvede v pol leta (nevem kaj se maš 2 leti za menit, daš dnar na mizo in to je to) za motoriste kaj boljše???????

bodo porihtali ceste in ograje? bodo zavarovalnice končno motoristično prijazne? javno mnenje kaj boljše? bo katera firma sponzorirala kakega mladega slo dirkača ali mogoče propadlo SLO prvenstvo?

BO KURAC! POP JE ŠEL V TO KER JE ZAVOHAL DENAR IN TO JE TO!

nevem če bi moral orgazme zdaj doživet al kaj ker bomo slovenci dobili SVOJ prenos motogp v materinem jeziku al kaj? komentator zna kaj povedat, je res, najboljši primer je ališič ki zna kaj povedat, če smo natančni vse drugo kot tisto kar bi bilo zanimivo. verjetno bom sedaj spet več vedel o ljubezenskih in prehranjevalnih navadah dirkačev kot o samem dirkanju :headbang:

bojim se da bo motogp na POP-u dosti slabše gledljiv kot na eurosportu in da bo eurosport zatemnjen. jaz popa ne rabim, ti je TO jasno al kaj? ti pa lahko drkaš na SLO prenos in ti gaber zrihta karte pa še kaj zaradi mene.

in še enkrat, če sem kreten ker na doživim orgazma ob napovedi motogp-ja na POP-u, potem nas je dosti kretenov tu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislim , da bi Gabru, ki ga sam sicer dobro poznam, moral vsak izmed nas motoristov dat za pivo.

Jaz mu ne dam za pivo. :grrr

Glede na to kako se POPtv loteva športnih prenosov pač ni čudno, da so ljudje skeptični. F1 sem nehal spremljat, ko se je preselila na POP-tv. Par dirk je še šlo tako, da sem ugasnil zvok in preklopil na val202 no potem sem nehal še to.

Načeloma ne spremljam GP-ja ker je poanvadi ravno takrat lepo vreme in se vozim, ampak tu pa tam pa z užitkom pogledam tekmo ampak to na Eurošportu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ti pa si kreten... res! Koncno se nekdo spravi potrudit da dobimo tudi slovenci prenos Moto Gp dirk in ti se spravis pljuvat po cloveku se pred prvo dirko?? Jest mislim , da bi Gabru, ki ga sam sicer dobro poznam, moral vsak izmed nas motoristov dat za pivo. Osebno vem, da so se ze vec kot dve leti POPovci dogovarjali za prenose dirk in sedaj jim je koncno uspelo. Ce si kdaj poslusal njegovo oddajo na Gama MM pol bi lahko vedel, da je bila dobra, zabavna, zanimiva in strokovna. Zato verjamem, da bodo tud prenosi ful OK.

Prenosi bodo že ok, komentarji pa .. .hja... eurosport je postavil previsok standard.

Saj veš - ko si od sonca razvajen, težko zdržiš na antarktiki.

PS: razen za tiste, ki niso preveč navajeni angleščine - jebiga, sto ljudi, sto čudi.

mi bo pa žal, če bo eurosport zato zatemnjen. In takrat se bom šele resnično razjezil :-)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sem preveril. Eurosport baje ne bo zatemnjen in zaradi tega ni potrebno razburjat. In ja,... jasno je, da so komentarji na Eurosportu boljsi in strokovnejši. Imajo večji budget, večjo ekipo, vež izkušenj, Randya Mamolo... halo fantje...???

Dejmo ostat realni...en komentator se s tem ne more primerjat. Ampak jaz kljub vsemu verjamem, da bo Gabrielle to opravil v dobro in predvsem v svojem stilu. Zanimivo, sproščeno in duhovito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sem preveril. Eurosport baje ne bo zatemnjen in zaradi tega ni potrebno razburjat. In ja,... jasno je, da so komentarji na Eurosportu boljsi in strokovnejši. Imajo večji budget, večjo ekipo, vež izkušenj, Randya Mamolo... halo fantje...???

Dejmo ostat realni...en komentator se s tem ne more primerjat. Ampak jaz kljub vsemu verjamem, da bo Gabrielle to opravil v dobro in predvsem v svojem stilu. Zanimivo, sproščeno in duhovito.

močno upam da bo tako in iz srca privoščim POP-u (da nebi kdo narobe razumel) da bi mu projekt mega uspel in da bi cela slo gledala motogp in bi se posledično določeni začeli bolj zanimati za CHD in da bi kak tolar kapnil tudi za ta šport na slovenskem.

amen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!