Skoči na vsebino

Branko Pajer


Sanda7

Priporočene objave

Japonska revija YAMAHA NEWS No.4 je 1. novembra 2006 objavila najin (Slovenski) dosežek, osvojitev vseh štirih skrajnih toč Evrope z motociklom YAMAHA XVS1100 DRAG STAR in prevoženih 100.000 km.

čelado dol Brane in Nataša :worship: :OK:

naj omenim, da sem bila na taprvi poti tudi sama zraven

...

...

:OK:

post-265-1164204431_thumb.jpg

post-265-1164204575_thumb.jpg

post-265-1164204603_thumb.jpg

post-265-1164204695_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Branko & Nataša!

A se lohk pohvalim, da vaju tudi jst poznam!!! :P :P :D :D :OK:

Od telih rdečih pik, pa dober rit boli, a ne?! :grim :whistle: :grim

ČESTITKE!!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 19 dneh oz. v 161 urah vožnje sva naredila 9.305 km. Lahko ti povem, da so ceste v Rusiji izredno slabe in da so bile ostale poti po Evropi mala malica.[attachmentid=86838]

post-13414-1164531071_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 19 dneh oz. v 161 urah vožnje sva naredila 9.305 km. Lahko ti povem, da so ceste v Rusiji izredno slabe in da so bile ostale poti po Evropi mala malica.[attachmentid=86838]

Čestitke tudi od mene... :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Sanda, moja prijateljica in sopotnica na dolgih potovanjih. :friend1:

Le tebi se imam za zahvaliti, da širša slovenska motoristična javnost ve za najine dosežke. Na vseh poteh me spremlja žena NATAŠA, ki je seveda le tovor, zvečer pa še kaj drugega....

V forum sem se vključil, da še ostalim popotnikom pomagam z nasveti.

(Korzika, Sardinija, Normandija in Bretanija (Francija), Portugalska, Španija, Škotska, Nordkapp, Rusija, Črna gora, Jadranski otoki, Grčija...)

Izkušenj imam dovolj! Vprašajte!

Še enkrat hvala Sanda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miran, kvečjemu se jaz lahko pohvalim, DA POZNAM TEBE. :rolleyes:

Ostali le stopicamo za tabo.

Tudi ti si mi z nasveti pomagal da sva z ženo osvojila še zadnji cilj Rusijo. Hvala ti.

Internetno stran imaš lepo, tudi jaz jo že eno leto pacam... Nanjo bom dal sva potovanja!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 19 dneh oz. v 161 urah vožnje sva naredila 9.305 km. Lahko ti povem, da so ceste v Rusiji izredno slabe in da so bile ostale poti po Evropi mala malica.[attachmentid=86838]

Čestitke :OK: :OK: :worship: :worship: :worship:

Na Nordkappu sem že bil, mogoče bom pa šel kdaj pogledat, če je še kaj sledi tvojih gum.

Bravo :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar tako naprej :OK:

Pozdrav od Roberta

P.S.: Upam, da bosta kakšen potopis naredila, pa kakšno slikco pripopala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pravi Robert, si že prebral moj potopis NORDKAPP. :kva2:

Potopis bo, trenutno sem obdelal že (šele) 4 dni. :nono:

[attachmentid=86950]

post-13414-1164647367.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le tebi se imam za zahvaliti, da širša slovenska motoristična javnost ve za najine dosežke. Na vseh poteh me spremlja žena NATAŠA, ki je seveda le tovor, zvečer pa še kaj drugega....

V forum sem se vključil, da še ostalim popotnikom pomagam z nasveti.

(Korzika, Sardinija, Normandija in Bretanija (Francija), Portugalska, Španija, Škotska, Nordkapp, Rusija, Črna gora, Jadranski otoki, Grčija...)

Izkušenj imam dovolj! Vprašajte!

Še enkrat hvala Sanda!

Kar težko je verjeti, da sta res prepotovala vse tole. :worship: Naslednje leto si žeilim na Sardinijo, pa me zanima, če je pametno, da grem sam (v najboljšem primeru se me bo usmilila boljša polovica). Kateri letni čas je najboljši za to turo, kateri del Sardinije je najzanimivejši ....

Lepe ture še naprej.

Popravljeno . Popravil jfk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka cast...

P.S. A mata kje zbrane kaksne potopise z vajihih poti...Ce so bi prosil za link, lahko pa tudi na PM ali mail.

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sardinija je lepa v celoti. Zgoraj je prekrasna Smaragdna obala, kjer se kopljejo vsi mondeni Italijani, čudovito mesto utrdba Castelsardo, eno najlepših morskih jam v Sredozemlju, znamenito votlino Grotta di Nettuno - NEPTUNOVA JAMA, ogledaš si lahko najstarejše zgradbe NURAGE, mesto Alghero, nore dolge plaže na zahodni obali in ovinkasta cesta za nabiranje adrenalina, pinki flamingi v mestu CAGLIARI na jugu, poslikave na hišah v razbojniški deželi ORGOSOLU v hribovitem vzhodnem delu .... Ti bom poslal po mejlu kar moj Opis poti in garantiram ti, da boš navdušil tudi svojo polovico!

Najlepši čas je sredina oz. konec maja (cca. 26-30 st C).

Večjih nevarnosti ni. Možnost, da ti ukradejo motor je manjša kot na Korziki. V večjih mestih pa kradejo kot se za Italijo spodobi.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sardinija je lepa v celoti. Zgoraj je prekrasna Smaragdna obala, kjer se kopljejo vsi mondeni Italijani, čudovito mesto utrdba Castelsardo, eno najlepših morskih jam v Sredozemlju, znamenito votlino Grotta di Nettuno - NEPTUNOVA JAMA, ogledaš si lahko najstarejše zgradbe NURAGE, mesto Alghero, nore dolge plaže na zahodni obali in ovinkasta cesta za nabiranje adrenalina, pinki flamingi v mestu CAGLIARI na jugu, poslikave na hišah v razbojniški deželi ORGOSOLU v hribovitem vzhodnem delu .... Ti bom poslal po mejlu kar moj Opis poti in garantiram ti, da boš navdušil tudi svojo polovico!

Najlepši čas je sredina oz. konec maja (cca. 26-30 st C).

Večjih nevarnosti ni. Možnost, da ti ukradejo motor je manjša kot na Korziki. V večjih mestih pa kradejo kot se za Italijo spodobi. :OK:

Zdravo, lepo bi te prosil, ce lahko se meni posljes opis poti za Sardinijo, pa ce mas se kej za Korziko in Grcijo...Nekaj bo padlo v maju mesecu, sem se nisem se odlocil..

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potopis je narejen samo za Nordkapp in humoristično in duhovito pripoveduje o naših doživetjih!

Povej mi kaj te zanima, pa ti bom poslal po mejlu! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno te poznam,hvala za nasvet glede ključavnic za kufre,sva se pa srečala pr Toncu. :OK:

Drgač pa ve se Drag star je zakon pa če tud eni pravjo da je drek pumpa.Dokazano,da je kvalitetna. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne moti, če je drek pumpa. Je pa zelo zanesljiva in vztrajna.

Za cilj sem si zadal, da z njo naredim 200.000 km. Sem optimist? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne moti, če je drek pumpa. Je pa zelo zanesljiva in vztrajna.

Za cilj sem si zadal, da z njo naredim 200.000 km. Sem optimist? :lol1:

Moj jih ma trenutno 65000 bomo vidl kok bo zdržov. :kva2:

Drgač pa svaka čast aja koko si poj uno zadevo rešu menda gor nekje na severu rusije.A se ti je res tazaden fedr odlomu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!