Skoči na vsebino

Moto GP Brno 2007


Klo

Priporočene objave

Tiste ki ste že bili na tej dirki, bi lepo prosila za pomoč.

Zanima me namreč katero karto kupiti za, ne glih najboljši - al pa tudi no :), vsaj soliden razgled in pregled nad dogajanjem. :?

Kaj torej predlagate: stojišča, ki jih je cel kup, tribuno Brno ali Matador, ali če je še kaj drugega...?

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Predlagam ti C - IMHO najboljša pozicija na stezi, ali D, ki ima od lani big-screen, da lahko spremljaš celotno dirko, je pa cenejša od C; odlična pozicija tudi "križišče" G in E - meni se zdi celo boljša od D - a žal nima big-screena!!

max užitkoven ogled dirke želim, itaq bo pol MSja tam :)

post-163-1173695697_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš na ceno potem se je lani kar splačalo kupit karto "samo" za D (in vse ostalo kar pride zraven-zunanji obroč brez cilja). Lani so postavili bigscreene tudi drugje tako da počakajmo na letošnje cene kart. :rolleyes:

Če se pa bi stegnil potem pa bi se stegnil do boksov, kajne suzuki in motorider

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala :)

Mogoče še eno vprašanje;

Imate kakšen namig glede organiziranih ogledov? Vem le za tentoursovo možnost!

Cene, objavljene na tentoursovi strani:

CENE VSTOPNIC SOBOTA&NEDELJA

STOJIŠČE - A/B/D/E/G - 30

STOJIŠČE* - C/F - 64

TRIBUNA T2 (Brno) - 78

TRIBUNA T1 (Matador) - 99

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ne verjamem da potrebuješ organiziran ogled, priporočam ti da greš gor v lastni režiji, najbolje in cenovno najbolj ugodno s klapo z avtom, saj so IMHO (avto)ceste do gor prežalostne (beri preveč ravne) za motor in poleg tega da ni veselja je tudi škoda gum :? pa še malo naokoli se lahko pelješ pogledat kaj dogaja, pa na poti domov je ena fajn gostilnica tik pred mejo oz Mikulovim... :)

cene prenočišč so v privat sobah v bližnjih vasicah okoli 15 EUR/osebo/noč z odličnim zajtrkom - vsaj "moja" gospa kamor redno zahajam naredi hudo dobrega :)

preko Neta so cene kart še malo nižje, poglej na:

http://www.automotodrombrno.cz/go/main.asp...96&langid=2

@ hanzi: ah, VIP karta za bokse... fajn bi blo spet dobit kakšno, ja... mokre sanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse informacije so dobrodošle, tudi oziroma sploh te, o neorganiziranem ogledu! :OK:

Popravljeno . Popravil Klo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat bil s svojim avtom (z ostalimi motosvetovci v kampu start)

v drugo s kolegom (avtom) v kampu Žebetin

v tretje (lani) s tentoursom.

Če nekako ne dobiš polnega avta (oziroma klape s katero bi si krajšal večer) je tudi s tentoursom OK. Razloži še mal zgodovine, mal ogleda Brna, spanje izven Brna v "češkem" hotelu :BUA: s češkimi cenami :OK:

Kako bom šel letos je še ??. Mogoče se mi uresničijo "sanje" in se znajdem gor s kolesom (vlak do Dunaja, pol pa mal raziskovanja češke s kolesom :devil: )

Karte se kupijo gor razen če si prepričana da greš gor potem se lahko "ukvarjaš" tudi s predprodajo. Obvezno pa gor imeti krone, ker v € ti lahko kakšno stvar zaračunajo 2x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sta že Suzuki in Hanzi povedala...najboljše je da greš v lastni režiji v kakšen kamp v okolici (priporočam Start) kjer se žur začne v petek in konča v nedeljo zvečer brez prekinitev :P in najboljše je met s sabo krone, ker majo mal čudno menjavo .) .

Priporočam ti tribuno C :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ,če ste za to da se dogovorimo in organiziramo skupni odhod v Brno,kja enkrat v četrtek zjutraj pred dirko tolk da dobimo platz v campu najboljši camp pa je res START k se skoz žurira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sta že Suzuki in Hanzi povedala...najboljše je da greš v lastni režiji v kakšen kamp v okolici (priporočam Start) kjer se žur začne v petek in konča v nedeljo zvečer brez prekinitev :P in najboljše je met s sabo krone, ker majo mal čudno menjavo .) .

Priporočam ti tribuno C :OK:

isto, predvsem pa bi priporočal če moreš vozit, da ostaneš v nedeljo in greš domov v ponedeljek ker je v nedeljo nenormalna gužva do dunaja inse voziš v koloni 20 km/h. pa še po dirki si lahko v miru odpočiješ. mi bomo verjetno spet šli, ampak spimo v mestu v študentskih domovih, ki za časa GP delujejo kot hotel. verjetno v petek gor in ponedeljek nazaj.

je pa zadnja leta vse bolj drago in vedno manj zabave naprem letom nazaj. jebi ga, tudi češka se razvija :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole o "študentkah" je zanimivo brati :devil:

No mi smo se vedno vračali v nedeljo, je pa res da tudi če si med hitrejšimi ne prideš tako hitro z parkirišča -kampa (beri kako uro do brna). Najbolje je mal počakat (najmanj kakšni dve urci). Ko smo bili z avti smo prakticiral pošteno kosilo (ala carte)pred avstrijsko mejo malo odmaknjeno od ceste za cca 5-7 €(omenil že suzuki). tako se znebiš največje gneče, pa še lažje dremuckaš v avtu s polnim želodcem hran in piva. Je pa res da prideš domov enkrat proti jutru in ne okoli polnoči. če je popoldne služba ali ni obveznosti je OK sicer pa :?

Seveda zgornja vrstica ne velja za voznika :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ej dekleta in fantje, pa kaj je mal kolone po tako čudovitem vikendu? če ne bo hujšega se vam niti oženit ne bo treba, a ne :naughty:

za tiste ki še niste videli dirk v živo - to je treba doživet, res, ker se ne da opisat... je pa tud res da je blo lani v kampu Start zmerno do pretežno žalostno, vsaj če primerjam s prejšnjimi leti, ali, bognedaj, z lansko dirko v Montmeloju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je pa tud res da je blo lani v kampu Start zmerno do pretežno žalostno, vsaj če primerjam s prejšnjimi leti, ali, bognedaj, z lansko dirko v Montmeloju...

Lani je blo res malo manj živahno napram prejšnjim letom, bomo pa zato letos nardili Slovenčki žur, ne pa da se držimo vsak zase...se bo treba zment in nej se vidi s kakšnega testa smo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo tut lani sli z avti gor bli v hostlu v centru in je blo tut zlo pocen pa ful prjazni ljudje tm k je biu hostl sam za MotoGP k drgac je tist neka osnovna sola....Karte za D za kvalifikacije in dirko 25€ men je dala 2 pa sm eno se lah prodau..... :OK:

Letos pa se ne vem kako gremo gor......

A je kdo ze biu v Nemciji in Italiji na dirki ker letos mava vsaj z bratom it namen poleg Brna se te dve pogledat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Najlepša hvala :)

Mogoče še eno vprašanje;

Imate kakšen namig glede organiziranih ogledov? Vem le za tentoursovo možnost!

Cene, objavljene na tentoursovi strani:

CENE VSTOPNIC SOBOTA&NEDELJA

STOJIŠČE - A/B/D/E/G - 30

STOJIŠČE* - C/F - 64

TRIBUNA T2 (Brno) - 78

TRIBUNA T1 (Matador) - 99

Ja... www.gremonadirko.com ma tut eno varianto za MotoGP. Majo karte za stojisca - cena je mislim da okoli 90 €, za karte za druge sektorje se pa lahk zmenis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jz sm biv lasnkoleto na tribuni G in je blo kr vredu.mas tud big screen. pa se dost pocen je bla karta.

upam da se vidmo tud letos ce bo kdo su :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mimogrede: zna se zgodit, da bom imel kak Paddock Pass odveč (kar planiram, da bo Brno)

Ni še 100%, ampak če je kdo zainteresiran, se lahko javi - prednost dam tistim, s katerimi sem se že nekaj menil okoli tega...

Btw. kje je Accreditation Center v Brnu?

Lp

Jani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: zna se zgodit, da bom imel kak Paddock Pass odveč (kar planiram, da bo Brno)

Ni še 100%, ampak če je kdo zainteresiran, se lahko javi - prednost dam tistim, s katerimi sem se že nekaj menil okoli tega...

Btw. kje je Accreditation Center v Brnu?

Lp

Jani

:headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Kako je pa s kartami? Se jih kar gori kupi? Najbrž nevarnosti, da jih zmanjka ni, če prideš tja v petek ali soboto?

Jih je prej brezveze rezervirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Kako je pa s kartami? Se jih kar gori kupi? Najbrž nevarnosti, da jih zmanjka ni, če prideš tja v petek ali soboto?

Jih je prej brezveze rezervirat?

brez panike jih kupiš tudi v nedeljo za katerokoli tribuno, edino par € dražje so kot preko interneta ampak če še ne veš ali boš gor 3 ali 1 dan je to boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kolk stane katra, s katero je možen maksimalen dostop? boksi itd., kje se jo da nabavt, pa kak naziv ima?

vnaprej se zahvaljujem za morebiten PAMETN odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si tole stran če ti bo kej pomagal: http://www.motogptickets.com

Drugač pa mene zelo zanima kak prevoz če bo mel kdo kej odveč prostora v avtu (oz. če Gionni ne bo šel s kombijem :trance_33_sleep: )

Pa definitivno bi šla že v petek, magari zvečer...

Karte se pa po moje splača prej kupit-sicer ne vem kako je s cenami na Češkem, samo ko sem šla v Mugello sem kupila karte že prej in sem dala 100 EUR, kolega jo je pa tam nabavu in je bla enaka karta 130 EUR...men se zdi kar razlika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa mene zelo zanima kak prevoz če bo mel kdo kej odveč prostora v avtu (oz. če Gionni ne bo šel s kombijem :trance_33_sleep: )

Pa definitivno bi šla že v petek, magari zvečer...

Neki bi se dalo dobit...sicer pa odhod v petek zjutraj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!