Skoči na vsebino

Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag 2007.


marcrnko

Priporočene objave

Pozvamo kolege motoriste iz Slovenije i šire na naš 6. Moto susret koji će se održati od 11. - 13.05.2007. kamp Stella Maris Umag.

Ostale informacije na flayeru ili www.staaarirokeri.hr.

DOBRODOŠLI !!!

post-3133-1174512787_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: obvezno :yea1: :yea1: :yea1: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer1: :beer1: :beer1: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš vreme... :slap: PRIDEM! :beer1: :beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :beer2:

Pa če bo treba smučarski kombinezon samo dol vlečt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nema zime za eskime-jast se bom pa prpeli,za spremembo :grim :kva2: :grim :kva2: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam,da bo vreme kot lani in lepše kot predlani. :OK:

:grim

da spet kaj ušpilamo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kok fajn, da je glih ta vikend v Umagu moto zbor!!! Itak bi bla dol na morju ta datum, ampak sm mislala, da bom mogla sama s sabo nazdravlat...za moj rojstni dan! Pa da me ne bi zdej kdo fehtu, da dam za jega zarad tega, pol mi rajš ži zdej povejte, pa bom u kombija kr par sodu domačga dala, pa da se dol prpele. :))) Gnara itak ne bo (razen za bencin tja pa nazaj), ker mi ga bo verjetn že u petek zmankal, plača pa je šele u

pondelk.:) Pridem pa zihr, tut če bo slab vreme. Ful fajn, res! Se vidmo! Moram priznat, da že komi čakam kak dobr moto zbor, da spet srečam stare motoriste (pa da kirga novga spoznam), da kako rečemo, da mal stari rock zašpila, pa da se mal odklopmo od vsakdana, sploh od te zime...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da me ne bi zdej kdo fehtu, da dam za jega zarad tega, pol mi rajš ži zdej povejte, pa bom u kombija kr par sodu domačga dala, pa da se dol prpele. :)))

Veš. tale z kombijem in sodi je kar priročna :grim

Ti kar tak naredi, žejnih nas bo doli zadosti :whistle:

bo fajn wroče B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne robe pozabit :D :D :blink: :wacko:

nikol ne pozabm vsaj tega kar si misla ne :P :OK: ma pi.. zmanka pa zmeri :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOJ JOJ JOJ ma vi ste nenormalni, kaj je z vami... samo o alkotu govorite... Tati ti se raje loti učit ostali pa k pameti :drunk: :drunk: :drunk: :beer2: :beer2: :yea2: :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOJ JOJ JOJ ma vi ste nenormalni, kaj je z vami... samo o alkotu govorite... Tati ti se raje loti učit ostali pa k pameti :drunk: :drunk: :drunk: :beer2: :beer2: :yea2: :yea2: :lol1:

kako naj se učim, če sem pa dežurna - ah še eno urco, pa gasa proti domu..... :grim :OK:

drugače pa- upam, da bo kaj iz mojega študija O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako naj se učim, če sem pa dežurna - ah še eno urco, pa gasa proti domu..... :grim :OK:

drugače pa- upam, da bo kaj iz mojega študija O:-) O:-)

Ah, vsak izgovor je dobr :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako naj se učim, če sem pa dežurna - ah še eno urco, pa gasa proti domu..... :grim :OK:

drugače pa- upam, da bo kaj iz mojega študija O:-) O:-)

Od šole je itaq marsikomu samo malca ostala tako da ne sekirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!