Skoči na vsebino

27. APRIL - Slovenski dan na Grobniku 2007


bladzo

Priporočene objave

Kaj če plačaš prosti trening pol lahko neomejeno voziš(v času prostih treningov, seveda), ali so kaki pogoji, pravila :?

Potem se bol splača prosti trenig plačat in lahko voziš kar nekaj časa, kod pa rekreativna vožnja 20 min :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imajo pa dobre veze z vremenoslovci, da že vejo za lepo vreme :) :OK:

Saj ne piše, da bo vreme lepo, ampak da bo lepše kot lani - ker slabše skoraj ne more biti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka je razlika med rekreativno vožnjo in prostim treningom (razen v času trajanja in ceni)?

rekreativna vožnja pomeni, da voziš za enim izkušenim ˝inštruktorjem˝.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno, čeprou sem že od veliko ljudi da ta rekreativna vožnja ni ravno rekreativna, saj je le dirkališče.

Se vidimo, verjetno pridem z prikolco dol (če bo možnost) sicer pa z motorjem se odpravim sej kako uro pa sm dol. Koliko je to vn iz rijeke ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je to vn iz rijeke ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

:D

Greš na Rupo,tam nadaljuješ po avtocesti,smer Rijeka(držiš se avtoceste),nad Rijeko voziš skozi tunele,nakoncu zadnjega sta odcepa,eden za Split,drugi za Zagreb-Grobnik,po par kilometrih,z leve zagledaš dirkališče,na tistem ravnem delu (pred plačniško postajo) je odcep desno za dirkališče,takoj za tem je križišče,zaviješ levo,po par metrih je odcep levo pod avtocesto,par sto metrov pa si že tam.

Pa led dogodek.

LP :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je v sloveniji tale dogodek dosegel kar velik sloves ... pričakujem nadpovprečno število prijav. Znotraj teh prijav bodo verjetno popolnoma različne skupine dirkačev glede na izkušnje - oziroma dosežen čas na grobniku.

Moje vprašanje je... ali se bo kaj naredili v tej smeri, da se udeležence grupira v neke skupine tudi med treningom... še posebno uradnim!?

Druga zadeva pa bi bila prošnja glede na lansko leto: Prosim, da se letos zaključi uradni trening s črno-belo zastavo na cilju in ne rdečo na vsakem ovinku za zaprtje proge. Lansko leto se mi je zgodilo, da sem peljal odlično v zadnjem krogu, ko sem videl na zagrebškem ovinku rdečo zastavo in sem se moral zapeljati v boks namesto da bi šel cez ciljno! Letos bom peljal zadnji krog do konca... pa če tudi bo treba čez rdeče zastave :P (in upam, da ne bodo pomenile zaprtje proge zaradi nesreče :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa če tudi bo treba čez rdeče zastave...

Dobre čepe za ušesa si zrihtaj, ker te bo Boris (šef piste) potem nadrl kot ....., kar ni ravno prijetno niti za zraven gledat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če tudi bo treba čez rdeče zastave :P (in upam, da ne bodo pomenile zaprtje proge zaradi nesreče :( )

Tega sicer ne priporočam in sam tudi ne bi naredil (razlog si itak že sam navedel), se pa strinjam, da naj se trening zaključi s karirasto zastavo - pač naj jo zmahajo kakšno minuto prej...

Rdeče zastave pa naj bodo za 'emergency' primere, da jih bodo res VSI upoštevali.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametovanje s katero zastavo naj kdaj mahajo, se mi zdi nespametno, saj za to obstajajo točno določena pravila, če se ne motim in pravila ne predvidevajo kariraste zastave okrog po stezi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametovanje s katero zastavo naj kdaj mahajo, se mi zdi nespametno, saj za to obstajajo točno določena pravila, če se ne motim in pravila ne predvidevajo kariraste zastave okrog po stezi....

A se 'training session' ne konča praviloma s karirasto zastavo na ciljni črti? In vsak, ki še ni zapeljal mimo kariraste zastave, lahko konča svoj 'hiter' krog...

Se mi zdi, da sem to nekje videl.. :hmm:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se 'training session' ne konča praviloma s karirasto zastavo na ciljni črti? In vsak, ki še ni zapeljal mimo kariraste zastave, lahko konča svoj 'hiter' krog...

Se mi zdi, da sem to nekje videl.. :hmm:

D.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme je vsak dan lepse :OK:

Friday, Apr 27

More Details

Mostly Sunny

Mostly sunny and warm. Winds will be calm

Realfeel®: 28 °C

High: 23 °C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme je vsak dan lepse :OK:

Friday, Apr 27

More Details

Mostly Sunny

Mostly sunny and warm. Winds will be calm

Realfeel®: 28 °C

High: 23 °C

take napovedi smo mi bile vedno zelo simpatične in všeč!!! :kva2: :kva2: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa gledaš to napoved? Meni še vedno kaže dež :?

Kaj pa v primeru, da se sedaj prijavim in 27. dežuje? Se dobi denar nazaj ali moram nabavit dežne gume? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!