Skoči na vsebino

BIKERS WEEKEND DUPLEK 2008


Matheo

Priporočene objave

To leto bomo organizirali že deveto. :naughty:

Na tridnevnem moto srečanju, ki se bo pričel 29. in končal 31. avgusta 2008, načrtujemo veliko glasbenih skupin med katerimi so nekatere že uveljavljene med slovenskim občinstvom. Povabili pa bomo tudi mlade glasbene skupine, ki se bodo na tej prireditvi predstavile slovenskemu in tujemu občinstvu, saj pričakujemo motoriste iz vseh koncev Slovenije in sosednjih držav ( lanskega zbora motoristov so se udeležili motoristi iz Slovenije, Italije, Avstrije, Nemčije in Hrvaške). V sklopu zbora motoristov bo v soboto, 30. avgusta potekala panoramska vožnja ob 15. uri v kateri bo predstavljena občina Duplek. V popoldanskih urah bodo na prireditvenem prostoru potekale družabne in športno spretnostne igre z motorji in brez njih.

COME IN PEACE OR STAY AT HOME!

Popravljeno . Popravil Matheo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imamo spet kakšen nov klub

ma kakšen nov klub ? to je stari 50 članski klub.da se jim lahko pridružiš so naslednji pogoji.velik moraš biti najmanj 2m pa en centimeter,teža od 151 naprej,pa kaditi moraš bananine olupke.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja... Sem pogledal na zemljevid, pa verjetno težko, da ne bi našel. Pridem. Mislil sem, konkretno, -npr. pred gasilskim domom, ali kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridemo ker se mi ne da v Pulo to pa je kar za dvema ovinkoma :D

do Pule maš glih tak dva ovinka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do Pule maš glih tak dva ovinka :whistle:

morda res, ampak ta do dupleka sta krajša :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem že nazaj. Zadeva super. Vožnja mi je bila pa še posebej všeč, ker ni bilo nobenega prehitevanja in norenja v koloni. Hrana in pijača, vse kot mora biti. Kot bi rekel Srečko Ključavnica: ''Za izvedbo, -kapo dol.'' Drugo leto vsekakor, se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Vsa čast in ...kapo dol! ...današnja noč je bla res špica, hrana...pijača... "kulturni program". :worship: :worship: ... nepozabna in vsega spoštovanja vredna pa seveda budnica MAL ČEZ SEDEM :kva2: :kva2: :kva2: : auspufi v šotor, pa do DASKE BUMA BUMA!... bravo "korošci" (če se ne motim) in hvala ker sem bil tako vsaj ob cajtu doma! :lol: :lol: ... pa jajčka na oko so tut pasala za fruštik... BRAVO DUPLEK! TAKO SE TO DELA! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopadlo se mi je tistih par uric ko sem bil tam (ni več zneslo :cry: ).

Drugače pa prostor samega meeta pa se mi zdi zelo dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopadlo se mi je tistih par uric ko sem bil tam (ni več zneslo :cry: ).

Drugače pa prostor samega meeta pa se mi zdi zelo dober.

..motorje sva imela skupaj parkirane. Si bil s kolegom , ki ima Savage 650, a ne?

Ja, res je bilo super. Drugo leto pa tudi čez noč. Letos sva morala zvečer po otroke, za čez noč ni bilo varstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..motorje sva imela skupaj parkirane. Si bil s kolegom , ki ima Savage 650, a ne?

Ja, res je bilo super. Drugo leto pa tudi čez noč. Letos sva morala zvečer po otroke, za čez noč ni bilo varstva.

točno tako! :krneki: zakaj nisi pocukal za rokav? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!