Skoči na vsebino

IMOT 2009


Scottie

Priporočene objave

Živijo,

s klapo motoristov iz okolice Pivke organiziramo obisk IMOT-a na soboto 14.01.2009.

Odhod avtobusa iz Pivke bi bil okrog 1-ih zjutraj v soboto. Na sejmu računamo biti nekako do 18-ih.

Cena prevoza na osebo je 35€ rezervacije pa sprejemamo do zapolnitve avtobusa.

Informacije na tel. št. 041330370 - Aleš Konobelj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

s klapo motoristov iz okolice Pivke organiziramo obisk IMOT-a na soboto 14.01.2009.

Odhod avtobusa iz Pivke bi bil okrog 1-ih zjutraj v soboto. Na sejmu računamo biti nekako do 18-ih.

Cena prevoza na osebo je 35€ rezervacije pa sprejemamo do zapolnitve avtobusa.

Informacije na tel. št. 041330370 - Aleš Konobelj.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, nisem vedel ali je po tistem Moto rider-jevem brisanju tema sploh veljavna...

Po branju na tem forumu sem šel po opremo v Padovo in ostal praznih rok :( Torej če se ne motim ostane samo še IMOT?

Scottie: ali lahko kar tukaj napišeš (verjetno tudi druge zanima) po kateri poti greste (čez IT?) in ali se boste po sejmu ustavili še kjer so trgovine Luis, Polo, Hein gericke?

lp

Mislim, da je pot preko Postojne proti Karavankam. Po dogovoru bi se raje zadržali dlje na sejmu in preskočili ogled omenjenih trgovin. Vendar, če bo večina za ogled trgovin se lahko tudi kaj dogovorimo ampak mislim, da bodo te trgovine gostovale tudi na sejmu in se nam je zdelo neumno oditi še tja če bo že vse na istem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie!

Jaz tukaj čisto nič ne razumem.

18.01.2009 si napisal, da greste 14.01.2009!

Da se briše, pa sem napisal modertorjem zato, ker sem svoj post zajebal (zato je prazen!)

V bistvu, mi samo ta dva datuma ne štimata. :hmm: :?

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj se odpira nova tema(kje ste moderatorji) saj tema že obstaja. Munchen,sejem,show,rastava.

Ps.pa se zmenta za datum ali januar ali februarja.

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je pot preko Postojne proti Karavankam. Po dogovoru bi se raje zadržali dlje na sejmu in preskočili ogled omenjenih trgovin. Vendar, če bo večina za ogled trgovin se lahko tudi kaj dogovorimo ampak mislim, da bodo te trgovine gostovale tudi na sejmu in se nam je zdelo neumno oditi še tja če bo že vse na istem mestu.

V zadnjih 3 letih sem bil na Imotu 2x in verjemi da, če prideš na sejem zjutraj ko se odpre, ob 14 nimaš več kaj počet tam, ker prideš že 3x okrog in vse vidiš. Glede prisotnosti trgovin na sejmu je pa tako tako, tri leta nazaj je še bilo nekaj ponudbe, je POLO imel dva malo večja kotička, kjer se je dalo kupit kakšno jakno ali škornje, pa Louis nekaj malega, HGja se ne spomnim.. Lani ni bilo pa od teh trgovin pratkično nobene ponudbe, samo reklamni štanti, predvsem POLO, kjer si vrtel kolo ter lahko zadel kakšno majhno praktično nagrado, ali pa kupil kakšno majico, ruzak, podkapo ipd. Kaj več pa od teh trgovin ni bilo na Imotu. Talali so le še kataloge, pa kakšne kupone za popust, ki pa seveda veljajo v njihovih trgovinah.

Po mojem mnenju je obisk Louisa, Polota in HG skoraj obvezen, če se gre na Imot, ker edino v Munchnu imaš vse te tri trgovine praktično v krogu 50m, na sejemski dan so ponavadi kakšni dodatni pupusti, pa še na sejmu se dobi kakšen kupon. Imota se pa do 14 res lahko nagledaš vrh glave :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie!

Jaz tukaj čisto nič ne razumem.

18.01.2009 si napisal, da greste 14.01.2009!

Da se briše, pa sem napisal modertorjem zato, ker sem svoj post zajebal (zato je prazen!)

V bistvu, mi samo ta dva datuma ne štimata. :hmm: :?

Hvala za opozorilo. Datum je seveda 14. 02. 2009.

V zadnjih 3 letih sem bil na Imotu 2x in verjemi da, če prideš na sejem zjutraj ko se odpre, ob 14 nimaš več kaj počet tam, ker prideš že 3x okrog in vse vidiš. Glede prisotnosti trgovin na sejmu je pa tako tako, tri leta nazaj je še bilo nekaj ponudbe, je POLO imel dva malo večja kotička, kjer se je dalo kupit kakšno jakno ali škornje, pa Louis nekaj malega, HGja se ne spomnim.. Lani ni bilo pa od teh trgovin pratkično nobene ponudbe, samo reklamni štanti, predvsem POLO, kjer si vrtel kolo ter lahko zadel kakšno majhno praktično nagrado, ali pa kupil kakšno majico, ruzak, podkapo ipd. Kaj več pa od teh trgovin ni bilo na Imotu. Talali so le še kataloge, pa kakšne kupone za popust, ki pa seveda veljajo v njihovih trgovinah.

Po mojem mnenju je obisk Louisa, Polota in HG skoraj obvezen, če se gre na Imot, ker edino v Munchnu imaš vse te tri trgovine praktično v krogu 50m, na sejemski dan so ponavadi kakšni dodatni pupusti, pa še na sejmu se dobi kakšen kupon. Imota se pa do 14 res lahko nagledaš vrh glave :)

In seveda hvala Dex tudi glede infoja o sejmu. Vsaka informacija dobrodošla. Če je to res se bomo seveda seveda zapeljali tudi do trgovin oziroma zadevo se lahko do konca doreče na busu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Glede na Dexove pripombe smo se odločili, da uberemo standardno pot pri obisku IMOT-a. Torej na sejmu do 14-ih nato pa še v trgovine za kako urco - dve.

Na avtobusu imamo še dobrih deset prostih mest.

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!