Skoči na vsebino

IMOT 2009


mbguzzi

Priporočene objave

Drage motoristke, cenjeni motoristi!

Tudi letos bomo organizirali tradicionalni, enodnevni, nakupovalni izlet v Munchen na 16. sejem IMOT, ki bo potekal od 13.02. – 15.02.2009 (www.imot.de)!

IMOT je eden največjih sejmov za motoristično opremo in predstavitev novosti v tem delu Evrope. Na sejmu lahko kupiš vso opremo (čelado, kombinezon, rokavice,…) s 30-70% popustom zaradi razprodaje zalog, ki ostane nemškim trgovcem od prejšne sezone.

Odhod bo v petek 13.02.2009 ob 3:00-h izpred HALE TIVOLI v Ljubljani.

Predviden prihod v Munchen je ob 9-ih.

Ob 14-ih bomo zapustili sejmišče in se odpeljali še po nakupih v motoristične trgovine LOUIS, POLO, HEIN GERICKE,...

Cena prevoza: 35,00 EUR

Cena vstopnice za skupino oz. klub: 9,00 EUR (plačilo na blagajni na IMOT-u)

Število mest je omejeno, zato prosim za čimprejšnjo prijavo, najkasneje do 09.02.2009!

Kontaktna oseba: Matevž Čokl

MK MOTO GUZZI SLOVENIJA,

Rašiška 18, 1000 Ljubljana

TEL./FAX: 01/ 518-44-44

GSM: 041/ 402-910

E-mail: info@motoguzzi-si.com

Domača stran: www.motoguzzi-si.com

post-2359-1233043778.jpg

post-2359-1233043788.jpg

post-2359-1233043798.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo Mk Nm odhod v soboto zjutraj iz Nm ob 2.00 14.02.09. cena z vstopnico 40 EU ob 3.00 poberemo v Lj - Petrol (Barje) Prijave in več info na GSM:031/320877 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ob 03:00 odhod izpred hotela FARAON (biši MERX) v Celju. Nekaj mest v avtobusu je še prostih!

Interesenti pokličite Frenka 041 364 154.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: se pravi se tu najde tudi kvalitetna roba ala dainese ,arai, shoei,alpinstars,givi,sidi..... 30-70 % cenej! Nisem se biu nikol na tem sejmu pa razmisljam da bi letos sou,pa se neki opreme morem zamenjat. izkusnje prosim! hvala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najde se vsa roba, tudi priznanih znamk, ampak ne pa pričakovat da bo 30-70% ceneje.. Tele top znamke so v povprečju ponavadi znižane tja za 15-25%.. Se dobi tudi kakšen kos res poceni, ampak vsekakor pa ne velja to splošno za ponudbo teh znamk.. Patudi veliko šare je gor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To misliš na no name ali se pojavljajo tudi ponaredki?

Bolj sem cilal na kakšne no-name zadeve.. Ponaredki so pa kolikor sem opazil, samo v obliki kakšnih kao original Suzuki, Honda, ipd, majic za par eur :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ob 03:00 odhod izpred hotela FARAON (biši MERX) v Celju. Nekaj mest v avtobusu je še prostih!

Interesenti pokličite Frenka 041 364 154.

Če kdo še nima prevoza za IMOT pokliči na 041 364 154 Frenka. Pa še cena: 25€ za prevoz in 9€ za skupinsko vstopnico.

Odhod v soboto 14.2.2009 ob 03:00 izpred hotela FARAON (biši MERX) v Celju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v soboto bodo trgovine tudi odprte (louis, polo,...)?

A je na ta sejem vredno vlečt "tavelik" fotoaparat ali ni toliko za fotkat (kot je bilo v veroni)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korošči gremo gor 15. februarja, letos kr manjša posadka napram lanskemu letu, če koga zanima maj javi prek pm, najbrž se še najde kakšen prostor na busu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz MB nihče ne gre ?

da ne bom vprašal za Mursko Soboto

Gremo,gremo...z svojim prevozom,ampak so ze vsa mesta zasedena ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PACKENSTEINI štartamo tudi v soboto okoli 3 iz Velenja... - s kombijem, 9 oseb... bomo pa poprosili pred vhodom na sejm, da nam kaka večja grupa posodi "kandidata" da pridemo do skupinske vstopnice... Hvala že v naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PACKENSTEINI štartamo tudi v soboto okoli 3 iz Velenja... - s kombijem, 9 oseb... bomo pa poprosili pred vhodom na sejm, da nam kaka večja grupa posodi "kandidata" da pridemo do skupinske vstopnice... Hvala že v naprej...

ferek!

Ne hodite gor, ker vam bomo mi v petek vse pokup'li!!! :o :P :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ferek!

Ne hodite gor, ker vam bomo mi v petek vse pokup'li!!! :o :P :D :lol1:

nej ka bi za nedelo nika nej ostalo!!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej ka bi za nedelo nika nej ostalo!!!! :devil:

--- mi gremo sam gledat... šparamo za fure! ...še sendviče in plato pira za po poti nam bo župan častil :blush:

...tako da kar pokupte... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp.. Cel dan nimaš kaj počet na Imotu, tako, da je veliko bolj smiselno popoldne porabit za tiste tri trgovince v centru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno me zanima- a bo podobno kot v verono tudi na imot vredno vzet "tavelik" fotoaparat ali gor pač ni toliko "materiala" za slikat? (ne govorim o puncah)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!