Skoči na vsebino

Dan varne vožnje, Avto poligon Šempeter 4. in 5. 4.2009


kotzi

Priporočene objave

VSE MOTORISTE SAVINJSKE IN ŠALEŠKE REGIJE VABIMO, da se dne 4. in 5.4.2009 vsak dan med 9. in17. uro, skupine na dve uri (v primeru slabega vremena je rezervni termin dne 18. in 19.4.2009), na avtopoligonu v Šempetru v Savinjski dolini udeležijo TEORETIČNEGA IN PRAKTIČNEGA USPOSABLJANJA

VOŽNJE Z MK »POLICIJSKA IZKUŠNJA KOT NASVET«, ki ga s prenosom dragocenih teoretičnih in praktičnih izkušenj in znanja izvedejo policisti inštruktorji vožnje z MK

Več o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to velja sam za zgoraj omenjeno regijo? Ce je odgovor da, kdaj lahka pričakujem(o) podobno v lj?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Šempetru si iz LJ v pol ure zmerne vožnje.

Glede na to, da se projekt MAkSi delavnic ne izvaja več, bom prišel v nedeljo.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se bo slabo vreme malo potegnilo :evilgrin: Nevem, če bo do nedelje motor že iz servisa, zamudil pa tudi nebi rad :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Šempetru si iz LJ v pol ure zmerne vožnje.

Glede na to, da se projekt MAkSi delavnic ne izvaja več, bom prišel v nedeljo.

Sama razdalja mi ni problem. Zanima me samo to, da ne bodo potem rekli, da je to samo za motoriste iz zgornje regije :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme - pridem v soboto!

Popravljeno . Popravil slakutar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama razdalja mi ni problem. Zanima me samo to, da ne bodo potem rekli, da je to samo za motoriste iz zgornje regije :headbang:

Ne priznat od kod si. Saj sploh ne sprašujejo od kod si .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne priznat od kod si. Saj sploh ne sprašujejo od kod si .

Glede na to, da organizira Policija, ne bom priznal prav ničesar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da govorim čisto ljubljanščino in da imam lj tablice ne bom ničesar priznal :naughty:

Vrjetno pridem v nedeljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa je na teletekstu:

Ob začetku motoristične sezone na pomen varne vožnje glasno opozarjajo tudi policisti. Ta konec tedna bodo v Šempetru v Savinjski dolini izvedli trening varne vožnje.

Dejavnosti za večjo varnost motoristov, ki jih bodo celjski prometni policisti izvajali pod naslovom Policijska izkušnja kot nasvet, bodo potekale na dve uri (prva skupina ob 9., zadnja ob 17. uri).

Začele se bodo s teoretičnim delom v učilnici, nadaljevale pa s praktičnim prikazom in vožnjo na poligonu. Usposabljanje bo brezplačno.

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res škoda da ni kakšen teden kasneje ... z pogriženimi diski in raztegnjeno ketno do maximuma si ne upam prit sramote delat :headbang:

Upam da bo še kdaj kaj podobnega.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da govorim čisto ljubljanščino in da imam lj tablice ne bom ničesar priznal :naughty:

Vrjetno pridem v nedeljo.

Tudi mene mika nedelja dopoldan, bi se dogovorili in odpeljali skupaj, če bi vam ne bilo odveč peljati ne prehitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!