Skoči na vsebino

Elektronika & motocikli


transalp

Priporočene objave

Ker je eden od mojih hobijev tudi elektronika (izdelava, popravila) in ker se da marsikakšen elektronski dodatek za motor narediti doma (a ne, Spidi?), odpiram tole temo. Sem naj bi pisali o naslednjih podtemah:

- domača izdelava moto elektronike (alarmi; dodatki na armaturi - merilniki, števci; intercom-i, ...)

- montaža omenjenih motociklističnih elektronskih dodatkov - kupljenih in narejenih doma

- popravila in predelave moto elektronike vseh vrst

- izkušnje z montažo in uporabo elektronskih dodatkov

- akustika na motorjih? - lastniki velikih potovalnikov

- itd.

Sem bi spadala tudi izdelava in montaža svetlobnih dodatkov (npr. dodatna LED zavorna luč, vezava dodatnih žarometov, vezava stikala za štiri varnostne utripalke,...), montaža 12V vtičnic na motocikle,..., pa tudi razne koristne napravice - sam npr. že nekaj let uporabljam doma narejen vzdrževalni polnilec za prezimovanje moto akumulatorja - jeseni priklopim, spomladi odklopim in se odpeljem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar začel: v zadnji številki (oktober 2002) časopisa "Elektor" je objavljen projekt samogradnje moto alarma (senzor nagiba, tresljajev, kodirano daljinsko upravljanje, piezo sirena, indikacija preko smerokazov,...). Software za oba mikrokrmilnika (popularni PIC 16F84 - poceni!), daljinec in "alarmno centralo", je zastonj na voljo na internet-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker alarm že imam - fajn stvar :) , me pa zanima če ima kdo izkušnje s kolesarskimi eletronskimi števci.

Zadnikrat mi je namreč odpovedal števec, ki pa je vezan na spredni zobnik, sicer sem zadevo popravil, ampak ker mislim zamenjat zadni zobnik z večjim bom montiral elektronski števec za kolo. V mislih imam "Sigmo 800" z brezžično povezavo.

Zanima pa me, če ima kdo izkušnje z brezžično povezavo, glede na to, da na biciklu ni nobene druge elektronike, ki je pa na današnjih motorjih ravno ne manjka. Predvsem me zanima, če lahko pride do kakšnih motenj,... Če ja pol bom motiral navadnega z žico.

lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič kupil 12V vtičnico s požarom not. Pri conradu pa tam okol hočjo cca 2,5k samo za vtičnico. V BTCju na začetku hale A je ena manjša avtoštacuna, so mel za 800 pa neki SIT. Bom namontiral pa poročal.

Dobi se tud voltmetre za ke not, pa še se kej tazga pr nas dobi, bom zmontiral nekam zraven armaturke... nimam lučke za alternator press. Če je kakšna varianta kje da se da dodatno lučko namontirat bi blo fletn če bi kdo poročal kje pa kako... mam še eno frej mesto na armaturki za lučko.

Glede montaže dodatnih luči..treba mal pogledat da ne popapajo preveč štroma. Mal treba merkat pr žarnicah. Če ma kdo kej več izkušenj, bi ble čist dobrodošle. Mrbit bom zmontiral še kakšen radio gor. Izkušnje dobrodošle.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daljši prispevek o montaži kolesarskega računalnika (s poudarkom na Transalpu) sem napisal tule:

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.ph...r=asc&start=150

Napisani so tudi razlogi proti uporabi brezžične zveze med tipalom in računalnikom.

Hmmm... Razmišljam, da bi omenjeni prispevek kopiral še v tole temo...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nimam lučke za alternator press. Če je kakšna varianta kje da se da dodatno lučko namontirat bi blo fletn če bi kdo poročal kje pa kako... mam še eno frej mesto na armaturki za lučko.

Strom, kolikor vem, mora regler omogočati priklop lučke alternatorja - imeti mora torej primerne priključke. Če ti niso na voljo, bo s priklopom bolj težko. A imaš električno shemo tvoje XS1100?

Za dodatne žaromete imaš pa prav, da je treba paziti na porabo. Ponavadi pa imajo alternatorji kar precej rezerve. Vsekakor je najbolje dobiti podatek o moči alternatorja, izračunati stalno porabo (prižgane luči, morebitni dodatki, kot so ogrevane ročke,...) in maksimalno kratkotrajno porabo (stop luč, smerokazi), pa se na podlagi tega odločati za dodatna svetila. Pa na rele ne pozabit pri vezavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strom, kolikor vem, mora regler omogočati priklop lučke alternatorja - imeti mora torej primerne priključke. Če ti niso na voljo, bo s priklopom bolj težko. A imaš električno shemo tvoje XS1100?

Imaš. Ne vem pa, če omogoča kej tazga. Bom mal pregledal.¸

Če se pa ti kej bolj na to spoznaš:

http://www.rctvonline.net/xs11/wiringdiagram.HTML

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker alarm že imam - fajn stvar :) , me pa zanima če ima kdo izkušnje s kolesarskimi eletronskimi števci.

Jaz imam montiran števec za kolo na TA. Moram reči, da je bilo potrebnih par prilagoditev: podaljšana žica, prilagojen nosilec za senzor. Moram reči, da zadeva kaže bolj prav kot pa originalni števec (preverjeno na radarju, pa tudi obrati se ujemajo s hitrostjo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Strom, regulator in usmernik (št. 24 na shemi) sta predstavljena le z blokom - škatlico, prav tako alternator (št. 23). Na shemi je sicer premalo podrobnosti, da bi lahko zagotovo rekel, vendar se mi zdi, da kontrolne lučke za alternator žal ne boš mogel kar preprosto priključiti med "točko A in točko B" na shemi...

Po shemi sodeč je levi konektor na regulatorju (št. 24) s 5 žicami vhod in izhod iz kombinacije usmernik-regulator. Tri bele žice (W) so tri faze iz alternatorja, rdeča ® in črna (B) žica pa regulirani izhod nazivne napetosti 12V. Je regulator elektronski (zalita škatlica, ponavadi s hladilnimi rebri ali masivno kovinsko ploščico, ki odvaja toploto na okvir)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po shemi sodeč je levi konektor na regulatorju (št. 24) s 5 žicami vhod in izhod iz kombinacije usmernik-regulator. Tri bele žice (W) so tri faze iz alternatorja, rdeča ® in črna (B) žica pa regulirani izhod nazivne napetosti 12V. Je regulator elektronski (zalita škatlica, ponavadi s hladilnimi rebri ali masivno kovinsko ploščico, ki odvaja toploto na okvir)?

hmmm... se mi je zdelo da bo kej tazga. Ma zadeva gor frižider, kolk je pa kej razstavljiva, pa ne vem.

Kakšne so kej alternative? Mofa je le že stara pa je fletn videt kdaj kej crkne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strom, mogoče bi ti pa takle doma narejeni indikator prav prišel (poglej na dnu strani, kjer je reč montirana na BMW):

http://www.mysunrise.ch/users/joerg.hau/mo...t/voltmeter.htm

Na isti strani je še povezava na stran z načrtom za preprost elektronski regler. Če greš pa na povezavo na "Motorcycle Main Page":

http://www.mysunrise.ch/users/joerg.hau/mot/index.htm

najdeš pa celo doma narejene ogrevane ročke (poznamenoktakerockefulhvali press).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki čez zimo pospravite motor in radi sami pacate kako elektroniko, je bil v Elektorju 7-8/1998 objavljen članek "Maintenance charger (for 6/12V lead acid batteries)". Polnilec je namenjen ravno prezimovanju moto akumulatorjev. Vezju sem dogradil še preprosto zaščito proti zamenjavi polaritete pri priključevanju baterije. Zadeva deluje odlično - jeseni priključim, spomladi po potrebi - odvisno od starosti baterije - dolijem kako kapljico destilirane vode in vžgem motor. Polnilec sem naredil tudi kolegu za akumulator traktorčka-kosilnice, ki ima še daljšo sezono mirovanja od motocikla. Tudi on je zelo zadovoljen.

Če si bo kdo delal tiskano vezje, imam masko v postscript formatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo kej zanimivga za motor, (nacrti vezave lahk pa samo ideje) bomo probali kej izdelat al pa zrihtat. Trenutno iscem brezzicno povezavo med sovoznikom in voznikom ali med dvema ne prevec oddaljenima motoristoma.

Samo da trese drugo itak sploh ni vazno ........ :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo kej zanimivga za motor, (nacrti vezave lahk pa samo ideje) bomo probali kej izdelat al pa zrihtat. Trenutno iscem brezzicno povezavo med sovoznikom in voznikom ali med dvema ne prevec oddaljenima motoristoma.

Samo da trese drugo itak sploh ni vazno ........ :P :D

Po moje, se ti glede brezicne povezave splaca se malo pocakat, da bodo bluetooth izdelki malo cenejsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ze da bojo dali dost poceni in konkurencni izdelek na trzisce. Samo ves kaj pravijo mesarji danes mam cajt , cajt je pa dnar. :P ce je volja pa materjal zakaj pa ne.

:microwave:

samo da trese :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki čez zimo pospravite motor in radi sami pacate kako elektroniko, je bil v Elektorju 7-8/1998 objavljen članek "Maintenance charger (for 6/12V lead acid batteries)".

Če si bo kdo delal tiskano vezje, imam masko v postscript formatu.

Jaz bi spackal tako polnilec, objave sheme in tiskanega vezja bi bil zelo vesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektronik, sliko tiskanega vezja za izdelavo maske ti lahko pošljem po email-u. Za shemo pa imam fotokopijo članka iz revije - tudi lahko dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektronik, sliko tiskanega vezja za izdelavo maske ti lahko pošljem po email-u. Za shemo pa imam fotokopijo članka iz revije - tudi lahko dobiš.

Še meni prosim !!

Hvala !! :D

lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ico, odkod si? Glede na email naj bi bil iz MB (uni..), razen če ne študiraš/delaš tam. Verjetno bi bilo najbolje, da bi tisti članek poskaniral in vama z Elektronikom vse skupaj poslal po e-pošti. Na "net" reči ne bom dal, ker je članek iz revije in ga načeloma še kopirati ne bi smel...

Tiskano vezje sem zase naredil nekoliko drugače kot v reviji. Vedno namreč najprej kupim ohišje, potem pa naredim vezje, ki natančno ustreza ohišju. Vezje je narejeno tako, da nima nobenih žic - vse je montirano na ploščici, priključki in LED pa gledajo skozi odprtine v ohišju. V ta namen sem tudi kontrolne LED montiral na nekoliko nenavaden način. Ohišje (črna plastika, zelo poceni) sem sicer kupil v Ljubljani v trgovini "IR", ki je takrat še imela maloprodajo za gotovino. Mislim, da bosta podobno ohišje našla tudi kje drugod, morda v Conrad-u.

Če bo le čas (in če si bom uspel spet sposoditi Nikona), bom ob koncu tedna skušal vse pripraviti, pa še svoj polnilec bom razdrl in poslikal z digitalcem, da ne bo nejasnosti glede montaže. Če bom "napraskal" kaj prostora na našem web strežniku, bom dal slike kar na net, povezavo vama pa pošljem po e-pošti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ico, odkod si?

Iz Maribora ne daleč vstran od univerze, kakih 1000m :D

Če se ti da poslikaj al poskeniraj pa na mail pošlij !!

Ko se vidimo, častim pijačo ! :P

Hvala !!

lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Neprava tema vem vem vem!!!

Ampak vseen kok si dal za alarm??Opiš ga v kaki drugi temi kateri???

Ciao,by Pero

LP.

Kupil alarm KMR 66E v trgovini LOUIS za 69 evrov, enostaven za priklopit, ker ima samo + in maso (-), ter dodaten + in - za dodatno sireno ali pager. Deluje na principu treslajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se priporocal, ce ima kdo mogoce kaksno shemo oziroma nacrt za poljnjenje Ni-HM baterij. Rabil bi nekaj simpl ce seveda kaj takega obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!