Skoči na vsebino

Zakonski stan in motorizem


Cegi

Priporočene objave

Tut meni je motorizem in vse kar je povezano z njim velika strast. Za seboj imam tudi nekaj zakonskih let, pa me zanima kako drugi - poročeni najdete čas za vožnjo.

Pri meni je zadnje čase kar težko: Otroc hočjo svoje, pa hišo delamo, pa za mamo je treba skbet. Poj je pa zelo mal cajta še za motor. Sreča, da tut žena uživa v motorizmu.

Saj. če bi bil večji egoist bi šlo, tko me pa zanimajo vaše izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko maš punco, maš pa kaj? :wink:

Zmedo :twisted:

tocn... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko imaš punco, imaš aprilio  :lol:  :P

ka pa ce aprilii alternator crkne??? :evil: :evil: :evil:

pi es: ni se 100%, sam pol bi bil to ze 2. crkjen stator?!? :cry: :evil:

S.E.M. SUX BIG TIME!!! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko maš punco, maš pa kaj? :wink:

Zmedo :twisted:

Imas vse, razen srece, svobode,brezkrbnih misli, denarja, zdravja, modrih idej, obcutka da zivis... :twisted: :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja revčki :arrow: nič nimate :!: Ko ste pa brez ženske pa tud ni prav! ODLOČTE SE ŽE ENKRAT :roll:

Green a nebi glih takrat nekako moral bit srečen?Al pa si ti čudn pa si iščeš take ki te delajo mizernega :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut meni je motorizem in vse kar je povezano z njim velika strast. Za seboj imam tudi nekaj zakonskih let, pa me zanima kako drugi - poročeni najdete čas za vožnjo.

Pri meni je zadnje čase kar težko: Otroc hočjo svoje, pa hišo delamo, pa za mamo je treba skbet. Poj je pa zelo mal cajta še za motor. Sreča, da tut žena uživa v motorizmu.

Saj. če bi bil večji egoist bi šlo, tko me pa zanimajo vaše izkušnje.

Tezko, vsaj moj fotr. Motor je kupu l.99 do sedaj ima prevozenih 7k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi tvoj fotko!!! :D :D :lol:

pi es: moj fotko nardi povprecju 1.000.000 (milijon) kilometrov v sestih letih! sam fora je d na 12ih kolesih, ne na dveh... :D :D

viatorvektorpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut meni je motorizem in vse kar je povezano z njim velika strast. Za seboj imam tudi nekaj zakonskih let, pa me zanima kako drugi - poročeni najdete čas za vožnjo.

Pri meni je zadnje čase kar težko: Otroc hočjo svoje, pa hišo delamo, pa za mamo je treba skbet. Poj je pa zelo mal cajta še za motor. Sreča, da tut žena uživa v motorizmu.

Saj. če bi bil večji egoist bi šlo, tko me pa zanimajo vaše izkušnje.

Tezko, vsaj moj fotr. Motor je kupu l.99 do sedaj ima prevozenih 7k km.

Optimistično :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ko si oborožen s hlevčkom in kravico in telički, potem je za kosilnico bolj malo časa. Oziroma, se ne moreš ravno vsak trenutek gor usesti in odpeljati dogodivščinam naproti.

Prav pride podlajšani poletni dan, ko je svetlo tja do 21. ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat gre kar fino ... sama reče "gremo na motor" ... jaz pa :) 8) .... bomo videl kako bo, ko bo ketna okol prsta pa mladiči ... :oops: :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sestava: trije sinovi + žena. Od letno, povprečno narejenih 12.000 km, cca 2/3 z ženo in srednjim/sedaj 16 let/ sinom, naizmenično. Najslajši so podaljšani vikendi, s prenočitvami- Kolpa/Podzemelj/, ali morje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Maticom sva počakala, da so bili dani ugodni pogoji za motor, šele potem sva si ga kupila. Ker so bila prva leta najinega zakona posvečena zidanju hiše, odraščanju otrok in še vsemu ostalemu, kar paše zraven, je motor prišel na vrsto šele lansko leto. Pa tudi sedaj se še vedno prilagajamo družinskemu življenju. Matic si sicer vzame prosto tudi med tednom in se gre peljat, meni pa je še vedno primarna srb družina, zato se mu pridružim samo čez vikende.

Otroka imata veliko dela s šolo, saj sta oba že srednješolca, zato čez vikend, ko pojemo skupno kosilo, midva sedeva na motor in se odpeljeva, včasih greva tudi za ves dan, cca 2-3x na leto pa si vzameva ves vikend. Taki vikendi so pa ... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Maticom sva počakala, da so bili dani ugodni pogoji za motor, šele potem sva si ga kupila. Ker so bila prva leta najinega zakona posvečena zidanju hiše, odraščanju otrok in še vsemu ostalemu, kar paše zraven, je motor prišel na vrsto šele lansko leto. Pa tudi sedaj se še vedno prilagajamo družinskemu življenju. Matic si sicer vzame prosto tudi med tednom in se gre peljat, meni pa je še vedno primarna srb družina, zato se mu pridružim samo čez vikende.

Otroka imata veliko dela s šolo, saj sta oba že srednješolca, zato čez vikend, ko pojemo skupno kosilo, midva sedeva na motor in se odpeljeva, včasih greva tudi za ves dan, cca 2-3x na leto pa si vzameva ves vikend. Taki vikendi so pa ... :D :D :D

Če bi sedaj prodal motor, vložil denar v hišo in nekaj let počakal, dvomim če bi si potem lahko še kdaj privoščil motor. Si pa midva tut kakšen vikend privoščiva, sam za enkrat jih je še tko mal, da je komaj vredno govort. Vem pa da bo vsak let bolše, otroc bodo bolj samostojni, midva pa (če bo zdravje) mal več z vetrom v laseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi sedaj prodal motor, vložil denar v hišo in nekaj let počakal, dvomim če bi si potem lahko še kdaj privoščil motor. Si pa midva tut kakšen vikend privoščiva, sam za enkrat jih je še tko mal, da je komaj vredno govort. Vem pa da bo vsak let bolše, otroc bodo bolj samostojni, midva pa (če bo zdravje) mal več z vetrom v laseh.

No, če pa že imata motor in si kljub zidavi še privoščita kakšen prost vikend, potem sta pa že na konju. Samo ne želi si prehitre samostojnosti otrok. Ta še preveč hitro pride :cry: , potem pa se ti kolca po trenutkih, ko so bili še malčki palčki. Če bi jaz lahko izbirala, bi takoj prestavila čas nazaj, ko so bili otroci še majčkeni, pa četudi sva bila takrat brez motorja :wink:. (še dobro, da Matic ne bere "kr neki" in ne bo tega prebral)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dada, tole si pa zelo dobro napisala.Mogoče nam bo pa res žal za trenutke, ko so nam otroci neopaženo zrasli.

Konc koncev sva pa res že na konju - ko se še vselimo, bomo pa na Lipicancu. Pravjo da je treba uživat v majhnih stvareh.

Hvala za vspodbudne besede :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!