Skoči na vsebino

Kdo je kralj?


Noise

Priporočene objave

Stunt riding - video posnetek vožnje Christiana Pfeifferja, ki mu je letos na češkem prinesla naslov svetovnega prvaka...

--> VIDEO (25MB)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lepo obrača dučeta...ni kej...jst sem edini stunt ride vidu v radgoni pa še tisto me je impresioniralo....fantje obvladajo..... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy:

TATA I JA BI TO RADIO!!!

No ja zdej mi je vsaj malo jasno da je v filmu Misija ne mogoče vsaj nekaj bilo res posneto in da ni bilo vse narejeno na računalnike. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grdi racek; vse so posnel kaskaderji dam problem je k gedas filem pozorno vides da ma enkrat kramarce gor 2. pa slike :) ccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse so posnel kaskaderji

Ja kdo pa drug, če je tip STUNT RIDER ??? Pa ne da si mislil, da je to Tom Cruise ?!?!?! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kdo pa drug, če je tip STUNT RIDER ??? Pa ne da si mislil, da je to Tom Cruise ?!?!?! :kva1:

vsaj nekaj bilo res posneto in da ni bilo vse narejeno na računalnike

na tole se je nanasala mja pripomba...

<_< zgleda da sem si narobe razlagal njegovo dognanje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj nekaj bilo res posneto in da ni bilo vse narejeno na računalnike

na tole se je nanasala mja pripomba...

<_< zgleda da sem si narobe razlagal njegovo dognanje :lol1:

Aja, sorry... a je zadeva skrajno nerazumljivo napisana...

My mistake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motm sm tega tipa vidu letos na motor show Gornja Radgona :o <_<

NORO!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil CAPIROMZY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem ga lani na IMOTU :notworthy: , za Radgono pa nebi glih roke v ogenj dal :hmm: . A ma kdo glede tega 100 posto informacijo (če je bil si bom zgleda moral žile prerezat, ker ga nisem gledal tak blizu doma!!!!!!!!! :( :xx: ;) )

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem ga lani na IMOTU :notworthy: , za Radgono pa nebi glih roke v ogenj dal :hmm: . A ma kdo glede tega 100 posto informacijo (če je bil si bom zgleda moral žile prerezat, ker ga nisem gledal tak blizu doma!!!!!!!!! :( :xx: ;) )

LP Bajsi

reži žile miki, to je bil ta tip. a bi še slikico pogledal preden zarežeš :devil: :lol1: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Brez besed...model stvar resnično obvlada in ne vem kaj več bi lahko navaden smrtnik še znou!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Še predn pa sm si ogledu film pa sm useeno pomislu da bo izvedu tisto akcijo k bremza na sprednm kolesu pa čez balanco noge pa iz eno roko maha občinstvu...no tega ni naredu sam nč zato!!!

CAR 4EVER!!!!!!!!!

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

a mogoce ve ktira muzka je v backgroundu v prvem delu videa (zdi se mi d je naslov The One, izvajalec pa = ?!?!?! :? ) - any useful info, please??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Christian Pfeiffer ni nastopal v Gornji Radgoni!!!

Tisto sta bila madžara Feri Potzner in pa Peter Havas,ki je nastopal tudi v Puli na Biker Days v soboto zvečer na cesti pri Marsovem polju.

Tipa res hudo obvladata :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

že v G.Radgoni sem se sam čudil kva se da izvajat,pol sem pa še v Puli gledal,pa še en filmček sem potegnil dol ,kjer se Feri Potzner s Kawo Z1000 vozi. :yea2: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

imam veliko željo,da bi si ta EP ogledal v živo na Češkem :)

post-6-1086729424.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!